Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 21:11)

Tak ať se Klára vzdá poloviny na tom novém domě a je to vyřešeno. Vlastně ona se už automaticky vzdala, jestli jsem to pochopil správně nebo ne?

Ivoš (St, 18. 11. 2020 - 22:11)

Jestli myslíš v Mimoni, tak samozřejmě ano, to přechází do vlastnictví toho kupujícího zcela, pokud se nakonec na výměně a doplatku dohodnou.

Natalie (St, 18. 11. 2020 - 21:11)

Jo,dopadne to dobře. Jako ty zkoušky. Cítím to na těle a to je vždy dobrý znamení.

(St, 18. 11. 2020 - 19:11)

se to tu psalo pokračuje to, jak příběh upozaďuje matku a mladší dceru, sestěhováním do jednoho domu. Přitom matka je poměrně mladá kolem 40let, může se ještě vdát a druhá dcera tím ztrácí šanci na bydlení s matkou ve vlastním domě. Co myslíte?

Návštěvník (Čt, 19. 11. 2020 - 08:11)

No taky mi napadlo, že maminka je ještě mladá a vůbec se nepočítá s jejím soukromým životem. Bude s nimi bydlet, vařit, prát....a to je všechno? Do smrti?

Návštěvník (Čt, 19. 11. 2020 - 09:11)

V realitě to nepřipadá v úvahu leda by byla nějak nemohoucí a potřebovala péči.

Ondra (St, 18. 11. 2020 - 20:11)

Máš pravdu.Tam bude záležet na vzájemné dohodě. Nikola je stejně jako Klára pro,matka také, ale nechce být Liborovi příliš zavázaná. Pozorovatel to ráno přesně vystihl, že musí zvážit to, že tím přicházejí o jistotu a zbyde jim jistota jediná, chalupa někde v prdelákově na severu. Je to na nich.

Podpíčník (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

Jestli ten prodejce dodrží 1,4 mega ,tak to Libor vezme.

Klára (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

Ještě jsme si u večeře sedli. Libor řekl jednu věc, že udělá všechno proto, abychom to mohli mít a ať to zatím neřešíme a jsme v klidu. Mamča moc teda v klidu není ,protože nechce, aby Libor do toho investoval jen sám . Niki by ten dům taky moc chtěla a mamča mi řekla, že to Niki taky oplakala když jsme odešli s Liborem ven. Niki už je skoro dobrá, ještě má dobrat prášky, ale já dneska chci strašně být v pelíšku s Liborem a tak to risknu a nechám ji buzení a prášek a čůrání si už ohlídá, když je jí líp a není gumová a s horečkou. Mamču nechci ještě moc do toho angažovat a tak uvidíme ráno.

Honza (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

Klárko taky blahopřeji. Cítím, že to dopadne skvěle. Puluj to asi odhadl správně, že pomůže otec Libora. Hezky se vyspěte a nebojte se ničeho.

Lucka (St, 18. 11. 2020 - 21:11)

Já nedělám celej večer nic jinýho než že jsem nešťastná, že nemáte ten dům. Ččtu to tady i s těma názorama aneumím se modlit,ale hrozně moc prosím tam nahoru,ať je vám to přano.Prosila jsem Liborovu maminku jestli něco takovýho funguje,aby pomohla aby to s tím novým bydlením dopadlo. Mám tu otevřený víno a jsem dneska sama a tak mám ještě větší smutek pro tebe, až bych brečela taky jsem to dřív neměla jednoduchý

Šišmiš (St, 18. 11. 2020 - 20:11)

Blahopřeji Klárko ke zvládnutí zkoušek. Netěší mně to,ale blahopřeji i k tomu novému bydlení. Ne nejsem padlej na hlavu, ale tohle nemůže dopadnout jinak. Jen se podívej, jak s tím Libor bojuje a trápí ho to. Tady zcela souhlasím s předešlým názorem ,že doplatek za dům
dostane od otce jako dar, nebo to udělá sám. Kdyby to bylo od otce, asi by to lépe zkousla i
tvoje maminka. Tak se nestrachuj a zítra udělej nějaké hezký čůráníčko.

Hanka (St, 18. 11. 2020 - 20:11)

Teda já být Liborem,tak budu trochu tajemná, nic neřeknu a pak přinesu na vánoce pod stromeček klíče od toho domku! Myslím, že by zo bylo stylové a originální. Ale ono to asi v reálu nepůjde tak snadno utajit.

Puluj (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

Domníval jsem se, že ten dům budete mít, ale ne hned ,a že tam budou ještě nějaké dohady, korekce a licitace a nemýlil jsem se. To je zcela běžné při prodeji takové nemovitosti a děje se to často. Možná, že rozhodující slovo nebude nakonec mít zde Libor, ale jeho otec, pokud se týká nějakého dodatečného ekonomického krytí. Nicméně vnímám tu situaci jako otevřenou a velmi nadějnou. Oba dva máte na tom výsledku primárně stejně expanzivní zájem, sekundárně každý z vás trochu z jiných pohnutek, ale pokud se tak nakonec stane, zdárně to završí toto vaše láskyplné období.

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

Libore, jestli jsi za vodou ,dej to a berte to. Tohle už není vůbec o penězích . To je osudová výzva . Snad jsi nezapomněl na tu situaci, když jsi jel vlakem do Mimoně, protože jsi nevěřil, že existuje nějaká Klára a nějaký Vilík. Jestli tohle pohnojíš , tak uděláš nešťastné životní rozhodnutí. I to, že jsi bohatý je osud, tak ho nepokoušej. Jestli to budeš číst nevím, ale musela jsem to napsat.

haha (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

no ty jsi blbec haha

Klára (St, 18. 11. 2020 - 18:11)

Lidičky já moc děkuju za podporu a blahopřání ke zkouškám, ani jsem minule nepoděkovala jak jsem byla toho plná a rozhozená. Máme čas na rozhodnutí do konce roku, pak to dá jako inzerát. Ještě si na to sedneme. Libor volal otci a ten sem přijede za námi nebo se zítra stavíme u něho, podle toho jak mamča bude rychle hotová na tom vyšetření. Byli jsme se projít a Libor mne jen líbal a objímal a ani jsme daleko nedošli, ani moc nemluvil, vím, že byl krásný západ Slunce ale nebyla na to moc nálada, nebyla nálada ani na společné čůrání, ale chtěla jsem a čůrala jsem ,ale ikdyž mne líbal a hladil při tom po pince když jsem čůrala, tak to bylo takový nešťastný, bez jiskry, bez vzrušení. Hodně Libor přemýšlel a nebyl na pipinkování a já taky ne. Libor už dal pro nás tolik, že já nechci ani pomyslet, aby dával další výdaje . A je jedno jestli na to má nebo nemá. Já na tom nemám žádnou zásluhu a přišla jsem k tomu fakticky jako ke snu a dlouho mi to nedocházelo a nebyla jsem to schopna přijmout. Nikole jsme to řekli jen opatrně, že zatím je to otevřené, ale ona stejně asi něco poznala a řekla, že to tedy není jistý a byla z toho smutná, ale neplakala. Nevím jak a co bude. Uvidíme. Miška mi taky volala, stále je bez příznaků, ale musí být v karanténě. Její maminka je ještě v nemocnici, ale prý je lepší a jsou spolu v kontaktu.

Pavel1 (St, 18. 11. 2020 - 16:11)

Siuhlasim,nic neni zadarmo,muselo byt jasne,ze kdyz ten jeho barak ma takovou hodnotu,tak bude chtit adekvatni nahradu

Klára (St, 18. 11. 2020 - 16:11)

Jsem smutná, domeček nemáme, já si myslela, že to nebude stačit a chce ještě doplatek 1 milion čtyři sta tisíc, původně chtěl 1,8. Když odjel, tak jsem utekla na záchod a bulila jsem a zavřela se tam. Moc je to škoda, moc jsem se na to těšila a ale ten chlap už níž nepůjde. Dopoledne jsem to udělala úplně v pohodě ,testy nejlepší a jízdy bez problému. Tady si mně Návštěvník dobíral, že budu muset čůrat při jízdách, hned po testech jsem si došla ikdyž se mi nechtělo, protože jsem si radši kafe nedala ,ale ikdyž jsem vyčůrala jen malý pramínek, chtěla jsem mít pipinku úplně prázdnou. Tak jsem ráda a řidičáky dostaneme příští týden k vyzvednutí oproti SMS. Nevím jestli mám slavit. Já mám v sobě spíš smutek. Libor to taky nese blbě a je z toho nešťastnej, půjdeme se projít. Teď se mi ani už nechce psát. Pozorovateli, tohle jsme s Liborem a mamčou probírali a bylo to připraveno písemně udělat záruky, ale teď je to stejně jedno. Nejvíc je mi to líto kvůli těm čápům, a vůbec, Nic.

Mike (St, 18. 11. 2020 - 18:11)

Klárko,jestli máte čas na rozhodnutí a Libor dostatečnou rezervu, tak jestli se mu to líbí a je to spojeno s jeho mámou, tak do toho půjde. Podle toho jak má on nastaven nějaký limit, hranici,aby to psychicky bral jako ,že to ještě je ne přes čáru. Nebo bude něco jiného v tom samém mistě a okolí časem. Teda na to jsem zvěavej.

Reklama

Přidat komentář