Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Pá, 12. 6. 2020 - 13:06)

Holky kdo mi dáte čůrání. Ty vydea jsou super, ale já čchi čůrací holku opravdovou.

Jitka (Pá, 12. 6. 2020 - 13:06)

Jednou jsem se normálně vyčůrala s klukem a nic se nedělo. Je nám 16 a bereme to jako normální potřebu, jeho spíš vzrušující jiný věci než tohle.

Bedřich (Pá, 12. 6. 2020 - 14:06)

V šestnácti musíš mít půvabnou a krásnou pipinku. Mně se líbí jak holky čůrají. Jak nejčastěji čůrá ta tvoje ?

Jitka (Pá, 12. 6. 2020 - 16:06)

Každá holka ji má asi hezkou. Jak mi čůrá, asi normálně. Když se mi chce víc tak čůrám víc a hodně a jinak jako asi u každý holky.

Bedřich (Pá, 12. 6. 2020 - 16:06)

A ukázala bys mi jak ti tvá pipinka hezky čůrá?

Jitka (Pá, 12. 6. 2020 - 17:06)

To mně zveš na schůzku s čůráním? Kdybych musela a chtělo se mi opravdu dost,tak bych se vyčůrala, kdybys mi byl sympatický, tak bych ti to čůrání ukázala.

Bedřich (Pá, 12. 6. 2020 - 17:06)

To je senza! Kdy a kde?

Joker (Pá, 12. 6. 2020 - 17:06)

Ahoj, kolik ti je a dala by jsi mi na tebe nějaký kontakt? Taky bych tě chtěl vidět čůrat.

Zdena (Pá, 12. 6. 2020 - 11:06)

Tak jste mně nalákaly a pojedu na houby odpoledne taky. Na stres jsou nejlepší takový činnosti. Pa.

Klára (Pá, 12. 6. 2020 - 10:06)

Už jsme doma a máme krásný houby a třeba bedly na velký řízky ale i hřiby a klouzky. Jestli jsme čůraly,tak ano ale trochu jsme to neokoučovaly,protože mně se chtělo v lese dost nutně i to druhý a jen samotný čůrání by v té situaci určitě nešlo, tak se stalo oboje, jenže ségra chtěla prý taky a tak to bylo hned hotový dohromady. Ale o tom se nepíše. Nosíme si kapesníčky na osušení pipinky i na podobný případy a tak to prošlo v pohodě. Libor bude sekat zahradu a upraví udírnu a chce nařezat nějaké dříví,co maminka nechala nedávno přivézt. A my zase něco uvaříme, asi něco z hub. Zavoláme mamince,chceme tam jet zítra nebo v neděli.

Aneta (Pá, 12. 6. 2020 - 11:06)

Stalo se mi to taky. V lese nikdo nebyl, tak jsem se normálně vyčůrala i vykakala najednou.

Pissík (Pá, 12. 6. 2020 - 11:06)

To se stane ,ale houby musí být krásný. Tak čůráníčko samotný bude příště. A jak maminka?

Návštěvník (Pá, 12. 6. 2020 - 09:06)

Holky už asi čůrala. To by Ķlára nemohla vydržet.

Klára (Pá, 12. 6. 2020 - 07:06)

Libor je ranní spáč a tak jsme se s Nikou dohodly že ho necháme a půjdeme na houby. Vypila jsem kafe a Niki čaj a vyrážíme do lesa. Ségra je lepší, vzbudila se před šestou na čůrání a tak ji učím když je hezky chodit ven a obě jsme se vypustily u zápraží na trávník a jak jsme měly po noci plná bříška tak nám to šlo dlouho než to všechno vyteklo ven. Ani jsme moc z pipinek neproudily. To v lese po kafi se mi bude chtít,že asi budu čůrat prudce z pipinky. Jdeme,ať na nás nepadne smutek.

Pissík (Pá, 12. 6. 2020 - 08:06)

Jo jen jděte ven. Bude snad hezky a já se podívám na houby zítra. Klárko, ať vám to pipinky hodně v lese pokropí. Myslím,že budeš asi potřebovat čůrat dřív než ségra, ale ona se pak určitě připojí a poteče to z ní taky.

Miška (Čt, 11. 6. 2020 - 22:06)

Já se na Klárku těším až se uvidíme o prázdninách a voláme si každý den. Je mi to moc líto a taky o čurání moc nepíšu sem,ale dnes jsem čurala přímo ve městě, tam byly kupodivu zavřený záchody a já bych to už nevydržela a tak jsem zašla z boku za ně a prostě jsem začala hned hrozně čurat. Prošla jen paní s kočárkem vedle na ulici a ještě někdo,ale mně se chtělo tak,že mi to bylo jedno,ale nekoukali se ke mně, byla jsem sice vidět,ale trochu ukrytá. Lidi jsou i slušný a pochopí,že jsem to měla asi kritický, protože taky nerada chodím na veřejné WC,ale hodně jsem pila a nešlo s tím nic dělat,když bylo zavřeno.

Návštěvník (Čt, 11. 6. 2020 - 22:06)

Tak teď by bylo slušný, kdybys vzala kýbl s vodou a šla to vyčistit.

Klára (Čt, 11. 6. 2020 - 19:06)

Jsme navečer tady na chaloupce a je zase divný stesk,přestože jsme nasbírali krásné houby a je tu nádherně. Ale bez mamky, na kterou myslíme je to prázdný. Ani nemám valence psát o čůrání teď.Tak se ozvu zítra,musíme tu depku nějak rodýchat.

Zdena (Čt, 11. 6. 2020 - 20:06)

Klárko ,tyhle pocity jsou normální i v situaci,kdy se maminka zlepšuje,ale ještě je stále situace ve vašem soukromí neměnná. Naopak, nechceš se o tom rozepsat víc tady a teď? Uleví se ti. Myslím na tebe moc a tohle by ti pomohlo také.

Klára (Čt, 11. 6. 2020 - 20:06)

Zdeno já teď nemůžu, já bych to proplakala a bylo by to s chybama a vůbec nejsem schopna,prosím později. Niki už je taky načatá a je u sebe a měla slzičky, tak půjdu za ní a až usnetak alespoň na chvílo k Liborovi. Hodně jsme to probírali a Libor nás dost posiluje,ale to víš, stejně je to v nás. Niki dokonce chtěla odjet domů, že nám tady nebude překážet,protože ví, že se chceme milovat ale takhle to přece není. Nemáme to všichni snadný. Jestli Niki usne tak půjdu za Liborem a třeba se ještě projdeme ven nebo budeme v pelíšku. Já když se pipinkujeme jsem stejně taková vnitřně otupělá,on funguje a vypustí se ,ale já nejsem schopna s ním dostat se do úplnýho vrcholnýho uvolnění a nechci nic předstírat,protože nechci lhát sobě ani jemu. Ale já ho miluju a i tohle se snad srovná.

Reklama

Přidat komentář