Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Tak díky moc, myslim, že to tajně pořídím a dostane to jako dárek. Kéž by mu pak to stříknutí šlo. Ty vado, to by byl dárek nad dárky. Asi vás miluju za ty výborný nápady:-)

Hele a jak to máte s citlivostí v těchhle místech?

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Hele manželka teď říká že za něj dala 299,-CZK, ale na netu ho nikde nevidím tak ho nafotím a lupnu sem, bude to samé co má Zbynas ale levnější a taky se to zahřejvá, bude to jen o něco horší značka je to německý....

Zbynk (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Nějak mi to seká, omlouvám se. Čerstvý u nás se čuníci nějak v těch mrazech nehejbou. Už mám protaženou cestu do svých míst, ale stopičky stále nejsou, ač krmím.

Zbyněk (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Čerstvý, já se ti divím!!! Takový erotoman a strojek nikde!!! Za to dobu už bys měl něco nastříkáno!!! Sakra chlape nešetři a kup TO!!! Já mám doma 4 kusy, on když se hodně zahřeje, tak se automaticky vypne a musím chvíli čekat a to není dobré. Ale udělám se do 20 minut.

Zbynk (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Jé teď nevím, oč jde?

Zbyněk (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Čerstvý, já se ti divím!!! Takový erotoman a strojek nikde!!! Za to dobu už bys měl něco nastříkáno!!! Sakra chlape nešetři a kup TO!!! Já mám doma 4 kusy, on když se hodně zahřeje, tak se automaticky vypne a musím chvíli čekat a to není dobré. Ale udělám se do 20 minut.

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Zdar Zbynku,tak mrkls na tu vebku.........co tomu říkaš kolegáčku.....

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

http://www.prvnikrok.cz/detail-poradna.php?dotaz=105

Mrkni na tu babu,osobně jí znám je to číslo.........né fakt je dobrá.pomohla hodně lidem :-)))

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Katka: Jestli v tom bude rozdíl para. a kvadru. netuším je to možný...Hodím sem odkaz na ten strojek z lídlu a nebo ho vyfotím, ale jak píšu teď výsledku docílím do deseti vteřin když chci tedy s pomocí manželky ;) a s pomocí toho prášku Cordipin, ale pozor není to prášek na potenci!! Je to asi spíš aby mě netrefilo nejspíš;) U toho nemusím bejt ani stopořenej,aby to šlo..

Zbyněk (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Katko, psal jsem o tom v předchozích příspěvcích. Já jsem para a jde mi to právě s tím masážním přístrojem za 1000,-Kč. Mám jej od firmy MODOM z Vlašimi. Pro čerstvého - pocity jsou slastné, jen spazmy velké, ale pokud ti partnerka sedne na nohy, je to lepší. A pokud v pravý okamžik naskočí je to ještě lepší!!!!!

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Zjímavě se mi to načítá,je pravda že to má každé tak jako jinak..........ale je tady někde v zadu odkaz na ten masážní přístroj,dával ho sem Zbyněk,jemu to s tím taky jde a já už sem jednou říkal že ho taky koupím.........

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Díky moc za to přání ;)No snad to klapne už nás to stálo spousty úsilí, času, cestování a tech peněz ani nechci pomyslet, tak teď se blýská na lepší časy snad. Uvidíme....
Já teď jezdím do Prahy k soukromému andrologovi a je vidět že o tom hodně ví a taky se to zase hnulo dopředu, je to sice zase investice ale né taková jako když mě dělali dvakrát Tesu...

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

O vibrostimulaci jsme už taky něco četli, ale většinou se tam nikde neuvádí nic konkrétního o tom přístroji a je to zaměřený spíš jako strašně optimistický kecy a nic kloudnýho se z toho člověk nedoví nebo se právě mluví o tom přístroji za 20.000, který se u nás ještě nedá sehnat nebo jsme aspoň nikde nezjistili, že by se sem dovážel. Ale tohle je bomba informace, že to jde masážním strojkem. Vibrátorem to právě taky nešlo. Akorát mě teď napadá, jestli nebude rozdíl mezi kvadru a para. Para to mají přece jenom trochu jinak, když jde o erekci a tak.

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

už je tam máš..........:-)))

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 17:01)

Nechci se tě dotknout,jestli je moc tak klidně řekni,já to mám na krajíčku,osobně znám Šrámkovu,je to v tom oboru uznávaný odborník a ona mi tvrdí že ty pocity sou v našem případě jiné,ale někteří tady na našem pokecu psali že né........proto ten zájem o to .Ale já se sní spojil kvůli ejakulaci,jde mi o tu odměnu pro můj kvítek.......děti už mám velký ,ale tobě to přeju z celýho srdce,povede se to uvidíš..........:-)))

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 17:01)

Ještě jsem to tu neprolez no, našla to tu manželka teprve včera...pokud jde o ten vibrátor to bude on ten muj doktor ho pořídil za 380,-e tak to jme zamítli a zkusili normální vibrouš ze sex-shopu za litr, jenže nic... asi slaboučký vibrace pak jsme pořídili takovej masážní strojek na záda z lídlu za 250,- je napájenej rovnou ze sítě a to už má grády...výsledek 100% super jako ten profi za 380,- éček...
No a pocity? hrozná křeč až se o sebe bojím vždycky;) trpím dost na spasmy i běžně když sedím na vozíku a takový pálení po celém těle teda tam kde to cejtím ještě.. a pak taky pálení pod jazykem celkovej pocit né moc příjemnej...snad se to zlepší ty pocity.

Prasátka jsou tam to je špica asi 12 kousků a pěkně si pochrochtávají do rytmu ;-D

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 17:01)

Když se vrátíš hodně do předu na našem kecání,nechával sem na něj odkaz,stojí asi 20 000kč.........nekup to ,se taky divím že ti to neskoušely jako první možnost.....hele a jaký jsi u toho měl pocit ???
Kanec tam chodí kolem půlnoci ale počkej uvidíš,je to dobrá podívaná a pust si zvuk....

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 17:01)

A budou mít ty velký zahnutý zuby nahoru? :-D

Jde o vibrostimulaci začalo to na mě nějak dobře působit;) no spíš jsem to do teď neznal, doporučil mi to androlog v mém případě už asi pátej, když slyšel že už mě dvakrát řezali a vibrovat jsme nezkoušeli tak se hodně divil, no nicméně mi to předvedl v ordinaci že to jde dal mi spolknout pilulku Cordipin posadil mě do čekárny tak na hoďku a pak to přišlo vzal na mě takovej profi vibrátor...a za deset vteřin to bylo venku;) a já čuměl jak blázen no a manželka zrovna tak.

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

Neboj příjdou !!!! chce to vydržet,doma je teplo,zkuz si představit že na ně čekáš v lese :-)))

Jakej je ten novej způsob.......to mě zajímá

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

No já experimentuju už asi 4 roky po mém úraze s manželkou(jsem kvadrouš), zkoušeli jsme snad všechno možný chceme otěhotnět;) a nějakého toho výsledku jsme se dopracovali až teď, teď to myslím jako se vším všudy jako s výronem semene, už to bylo i v tom stádiu že mě dělali 2x Tesu (řezali varle) ale manželka neotěhotněla a zásoba na zamražení spermatu taky nebyla;(. Přišli jsme na novej způsob jednoduchej a blízká se na lepší časy..

Prasátka nějak nejdou potvory!!

Reklama

Přidat komentář