Reklama

Liposukce

Anka (Út, 1. 6. 2021 - 20:06)

Ester a kde na tom byla kamarádka? A tys taky ten zákrok podstoupila?

Ester (Út, 25. 5. 2021 - 21:05)

jako můžu říct, že mi to přišlo vždycky takové zbytečné, ale potom co jsem viděla kamarádku jak na tom byla, cenově dobrý, výsledek pecka a metoda prý šetrná, tak tom začínám hodně uvažovat

Petra (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

pokud na to jsou peníze tak je to super řešení, mě to zaplatil manžel a jsme spokojení oba, byla jsem na klinice Aether v Praze a jsem maximálně spokojená i s odstupem času

Renča (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Na kolik taková procedura přijde než je vidět nějaký progres ?

Simča (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

A už vidíš nějaké výsledky nebo ještě ne ? Kolik ošetření máš za sebou ?

Babeta (Po, 3. 5. 2021 - 21:05)

Není to bolestivé ani nepříjemné. Jsem nadšená že jsem do toho šla, protože do klasické liposukce bych nešla, protože bych měla strach z té bolesti.

Simča (Ne, 2. 5. 2021 - 22:05)

Vypadá to hodně zajímavě. Je neuvěřitelné co se dnes dá všechno podstoupit. Je to ošetření bolestivé?

Babeta (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Já jsem podstoupila tento zákrok https://aetherclinic.com/cs/medical-center/hubnuti-s-laserem-emerald/. Je to neinvazivní metoda odstranění tuku. A super, pochvaluju si to. Je to nejlepší metoda, jakou jsem mohla zvolit.

Iris (So, 1. 5. 2021 - 11:05)

Super, díky moc za otázku. Taky nad liposukcí uvažuju. Ale nad neinvazivní. Koukám, že tato klinika ji dělá… Jak je ten zákrok dlouhý? A je třeba více sezení?

Denisa (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

já jsem byla přímo tady na tomhle https://aetherclinic.com/cs/medical-center/formovani-postavy-s-verju/ a je to super, bezbolestné a účinek je vidět brzo, stojí to za to

Vikky (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Holky, uvažuju nad neinvazivní liposukcí. U nás je tato klinika aetherclinic.com. Byla jste tam některá na té liposukci? Jak jste byly spokojené?

betyna (So, 24. 4. 2021 - 03:04)

ten ultrazvuk dělaj v Esthe v Praze. Mužeš se podívat na www.esthe.cz

Lenka (Út, 20. 4. 2021 - 23:04)

Jak je na tom Aether klinika ? Nějaké zkušenosti ? Uvažuju nad neinvazivní liposukcí, kterou tato klinika dělá, tak se snažím zjistit víc informací :)

Jiřina (Čt, 9. 1. 2020 - 19:01)

Ano cítila jsem, že se se mnou něco dělo, ale to za chvilku odeznělo. Pokud by Vás to více zajímalo, tak doporučuji se podívat na stránky kliniky perfectclinic .cz, Kde najdete i ceník podle zákroku, který chcete podstoupit.

Adéla (St, 8. 1. 2020 - 12:01)

Tohle tedy nebolelo? a potom jste fungovala normálně?

Jiřina (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Jo tohle jsem také měla, dřela jsem jako blázen a pořád jsem měla zadek jak vagon... byla jsem z toho nešťastná, pak jsem se rozhodla pro liposukci, a narazila jsem na šetrnější variantu liposukce Body Jet

Adéla (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

Za poslední rok se mi podařilo zredukovat svoji váha o 16 kg, jsem z toho opravdu nadšená, akorát nejsem spokojená, že jsem všechno dala dolů jen přes břicho a prsa, pořád mám opravdu velký zadek, a také stehna. Myslíte si, že by se mi to pomocí liposukce mohlo podařit napravit?

Gabriela (Ne, 12. 11. 2017 - 11:11)

Našel by se tu někdo, kdo...Co by vás Radko zajímalo ? Tento zákrok jsem podstoupila v loňském roce na této klinice www.aesthevita.cz, takže mohu poreferovat.

Radka (Ne, 16. 7. 2017 - 13:07)

Našel by se tu někdo, kdo byl na liposukci bodytite ?

Adela (Po, 3. 7. 2017 - 01:07)

Dobrý den chci se zeptat a zároveň poradit co mám dělat když jsem byla v lednu na liposukci bříška, boku a vnějších stehen a najednou mam ze 62 kg 70 kg je to normální že jsem takhle přibrala? Jinak bříško mě přijde větší a boky taky žádná sláva. Ze mi poroste zadek š tím jsem počítala ale že priberu skoro o 10kg mi normální nepřijde:( prosím o radu. Děkuji mockrát

Reklama

Přidat komentář