Reklama

Liposukce

Linda (Čt, 22. 6. 2017 - 11:06)

Simono, já jsem lipo podstoupila na klinice Aesthevita...Jsem s výsldekem spokojena. http://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/2081-telo

Veru (Pá, 9. 6. 2017 - 09:06)

Mrkni tady :)www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2138-liposukce-vnejsich-stehen Myslím, že by tě to mohlo zajímat :)

Veronika (St, 17. 5. 2017 - 18:05)

Pěkný den Kristýno, to je opravdu složitá otázka a také velice individuální. Každý má totiž jiné zkušenost a plastických chirurgií je dnes spoustu, ale opravdu dobrých zase málo. Když jsem podstupovala autoagumentaci, tak jsem dávala hodně na recenze jak kliniky, tak lékaře, který zákrok prováděl a to u mě vyhrálo, následná konzulace mě utvrdila v tom, že jsem vybrala správně a že nemusím mít strach. Takže kliniku Aesthevita mohu z vlastní zkušenosti doporučit.

Kristýna (Pá, 14. 4. 2017 - 17:04)

Dobrý den, mohla bych vás poprosit o radu, jakou kliniku si v případě liposukci vybrat ? Zatím se mi nejvíce zamlouvá plastická chirurgie Aesthevita, ale ráda bych, zda s ní někdo nemáte nějaké zkušenosti ?

Karolína (So, 3. 2. 2018 - 10:02)

Zajímalo by mě jak to vlastně s liposukcí je. Když chci liposukci břicha, budu mít potom jizvy a nebo potom nic nezůstane a budu mít břicho hezké? Dá se po ní potom zase přibrat? Jsem v tom nová a začínám si teprve zjišťovat informace a na internetu je toho spousta, ale i tak bych se o tom radši s někým pobavila. A máte někdo zkušenost s nějakou klinikou v Praze? Vím že je Praha velká a klinik je tam spousta, ale já bych radši šla do nějaké ověřené, kam bych se třeba i ráda vrátila na jiné části těla..třeba stehna, dá se to udělat naráz? Břicho i stehna, nebo se to radši dělá postupně? Děkuji moc za odpovědi.

Markéta (St, 30. 11. 2016 - 13:11)

To se nemusíš ničeho bát. To bude super, ono ti to pomůže a budeš ok. Hlavně krásná a štíhlá :)

Petra (Po, 21. 11. 2016 - 21:11)

Já jsem chtěla zkusit liposukci na www.medikhaus.cz, ale nemám k tomu stále odvahu.

Lidka (Čt, 25. 8. 2016 - 21:08)

Já slyšela o této klinice, kde je to o dost levnější, ale sama jsem tam zatím nebyla...http://www.platanclinique.cz/

Barborka (Út, 23. 8. 2016 - 20:08)

Jo, tak to zní lákavě. Cena je vyšší, ale zase pokud to pomůže, tak se to vyplatí...

Fuire (Po, 22. 8. 2016 - 22:08)

celkově mě to vyšlo na cca 30 000,- včetně všeho, ale určo se to vyplatí...výsledek jsem viděla už během 14 dní a všichni mi to chválili. byla jsem na břichu v medikhausu v Praze a klinika nádherná

Barborka (Ne, 21. 8. 2016 - 20:08)

Na kolik tě to vyšlo? Vidíš výsledek? Co jednání kliniky?

Fuire (So, 30. 7. 2016 - 14:07)

Barborka: Jojo, já byla v medikhaus.cz v Praze, co tě zajímá?

Barborka (Ne, 17. 7. 2016 - 19:07)

Nebyl někdo na injekční lipolýze prosím??

Lucka27 (Út, 15. 3. 2016 - 19:03)

Dobrý den, řeším problém s vnitřní stranou stehen už několik let. Mám relativě štíhlé a svalnaté nohy, ale ta stehna. Mám je nateklé a o dost větši v porovnání se zbytkem noh.(63cm stehno, nad kolenem 42cm) Vypadá to, jako by mě poštípal roj sršňů. Nevite jak by se toho dalo zbavit? Do lipo se mi moc nechce, ale už nevím co s tím. Měřím 177 cm vážim 76 kg. Piju 2-4 litry vody denně, strava převážně zdravá a pohyb 5x až 6x týdně( volejbal, gym, kolo, plavání, běh). Budu ráda za každou cennou radu. Děkuji

Věra (St, 17. 6. 2015 - 08:06)

Bez bolestná liposukce nefunguje-tahák na peníze a normální lipo, se zdravou stravou a cvičením opravdu zabere.

mrk (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

Neví tady někdo, kolik by...Orientační cení zde: http://www.yesvisage.cz/cenik/cenik-zestihleni-hubnuti-zpevneni-a-tvarovani-postavy Vzhledem k tomu, že podbradek stojí 33tis. tak vnitřní stehna bych tipovala o pěkných pár tisícovek víc

liposukce (Út, 3. 3. 2015 - 13:03)

Já trpím taky nadváhou a...neřeší nadváhu, na to zapomeň

Ája (Út, 3. 3. 2015 - 13:03)

terezka - jako asi se to...Neví tady někdo, kolik by stála laserová liposukce SlimLipo vnitřních stehen?

Richardsonec (Čt, 26. 2. 2015 - 12:02)

Nebyla jsem spokojena se...Já trpím taky nadváhou a cvičení mě nepomáhá moc. Tak přemýšlím, že zajdu taky. Našel jsem na netu bezbolestná liposukce, ale nevím jestli jeto efektivní jako chirurgie. Znáte a máte někdo zkušenosti?

Hanka (So, 20. 12. 2014 - 18:12)

já bych vám doporučila...Jo, a nedoplatím se...

Reklama

Přidat komentář