Reklama

lupenka

Jirka (Ne, 30. 11. 2008 - 18:11)

mám pro vás adresu na léčbu lupénky s asi 80%ní úspěšností a pokud si někdo na tuto email adresu napíše,pošlu mu adresu a kontakt spolu s detaily na toto téma Můj email fogna007"seznam.cz'

JANA (Čt, 27. 11. 2008 - 20:11)

ahoj vsichni, jo to taky znam a je mne taky strasne hlavne v lete!! lupenku mam uz 9let,mame to v rodine takze smula.ale co se da delat jsou na tom lidi hur!!!jedeme dal ne?

Pavlina (Po, 27. 10. 2008 - 16:10)

Ahoj tady Pavla ze Vsetína a taky mě ta lupenka dost štve ještě před 5 lety jsem nevěděla že mě něco takového potká a pak se mi narodil syn a asi po 3 měsících to propuklo a už je to 5 let a nemužu se s toho dostat koluju po nemocnicích a těch prostředku co jsem vyskoušela nejhorší je jak se na mě ti lidi divou je to pro mě hodně těžké tak em ráda že e mužu vyykecat tak čauky..............a je to horši a horší......'

romča (Út, 26. 8. 2008 - 16:08)

Ahoj,zdravím z Mostu.Dnes jsem zjistila po roce,že mám lupenku na chodidle.No paráda a já rok brousila a mazala s tím,že mám popraskané paty....úžasný'

katka (Pá, 9. 5. 2008 - 23:05)

ahoj lidi, kamaradka na morskem koniku mi doporucila australskou kosmetiku, ktera fakt uzasne funguje, zazraky se nedeji, ale takhle 'cista' sem nebyla min. 10 let, da se sehnat pres email dermasmart"googlemail.com, ja kupuju telove mleko a k tomu olej na koupani, vcetne balzamu, ted akorat zkousim i opalovaci krem, tak uvidim... drzim vam vsem palce, hlavne nestresovat, kdyz je clovek v klidu, kuze si da rict taky)))

Návštěvník (Po, 5. 5. 2008 - 09:05)

to je pravda!!! když si nepomuze člověk sám tak má h....'

Návštěvník (Po, 5. 5. 2008 - 09:05)

Za 2 měsice tě vyléčím i já když ovšem budu mit přístup k mastím. Mám lupénku už 31 let a nevidím v léčbě žádné změny az na léčbu ozařovánim , jinak pořád masti za korunu kybl spiš je to horší doktor ti napiše 3 -25 g mastě a řekne přijd za měsic vic ti toho nemužu napsat a ty 3 mastě maš tak na 1 nohu na den.TAK NAČ TA CHVALA KDYŽ NA LUPENKÁŘE SE... .NEBO NÉÉ?'

Dana (So, 3. 5. 2008 - 23:05)

Ahoj Honzo,chtěla bych ti poradit s tou hospitalizací. Já jsem 2 měsíce ležela v nemocnici U Svaté Anny, jsou tam profíci. Do nemocnice jsem šla celá osypaná a zpátky jsem se vracela vyléčená. Do teďka docházím na světloléčbu. Akorát na jaře se mi udělá pár flíčků na loktech ale jinak je to podchycený. Doporučuji tuto nemocnici.'

Dana (So, 3. 5. 2008 - 23:05)

Ahoj Honzo,chtěla bych ti poradit s tou hospitalizací. Já jsem 2 měsíce ležela v nemocnici U Svaté Anny, jsou tam profíci. Do nemocnice jsem šla celá osypaná a zpátky jsem se vracela vyléčená. Do teďka docházím na světloléčbu. Akorát na jaře se mi udělá pár flíčků na loktech ale jinak je to podchycený. Doporučuji tuto nemocnici.'

Návštěvník (Pá, 2. 5. 2008 - 04:05)

ahoj lidicky, rada bych se s vami podelila o muj zazitek. Jsem v Kanade a ve zdrave vyzive jsem si koupila tablety na prirodni bazy.Po prvy v zivote po 30 letech vidim, nejakou zmenu.Ohledne lupenky. Pokud vas to zajima, napiste mi na danielamonika"seznam.cz

honza (Po, 31. 3. 2008 - 21:03)

Čau lidičky,jmenuji se Honza,jsem z Brna,je mi 38 let,lupenku mám od 16ti let.Zřejmě ted?od dubna budu po 18ti letech hospitalizován.Po tuto dobu jsem měl celkem klid,občas drobný výsev,mazal jsem se Belosalicem.Asi před měsícem jsem prodělal streptokokovou angínu a kromě hlavy mám lupenku po celém těle.Po prvé jsem byl v nemocnici také po angíně.Máte někdo také zkušenost s psoriasis po častých angínach v dětství a projevem až v pubertě?Zatím čus,Honza.'

Návštěvník (So, 22. 3. 2008 - 14:03)

Bohumile, když víš jak na lupenku, tak proč to nenapíšeš všem tady do diskuse?PROČ DĚLÁŠ Z LIDÍ BLBCE!'

Návštěvník (So, 22. 3. 2008 - 14:03)

to je pravda, člověk pořád jen slyší nesmíte se stresovat, jenže copak to jde v tomhle světě!!!prostě se stím musíme smiřit že to jiný nebude a je fakt že sou na tom někteří lidi mnohem hůř!!!takže hlavy vzhůru nejsme žádní škaredáci!!!jana'

pavla (Pá, 21. 3. 2008 - 23:03)

ahoj lidi, jo lupenka... to je mrcha, my jsme celá rodina plna autoimunitních onemocneni a moje mama ma lupenku taky,co si pamatuji tak ji ma, a je to vecny boj,kazdy mensi stres se ji to rozjede,kdyz jsem onemocnela ja,tak se ji to udelalo snad opravdu vsude,každy rok jezdi na lezeni do nemocnice,tak ji vzdy nalozi do tech masticek a na ozarky a pod...a ma tak na 6 mesicu trochu klid. jinak co jsem se bavila s lidma tak někteří se léčí i pomocí Remicade - biologická lečba, co vy na to? už jste nekdo podstoupili tuto lecbu?'

Návštěvník (Pá, 21. 3. 2008 - 23:03)

bohumil pise vsude, dalsi alternativni bludy!!!!!!

Bohumil (Pá, 21. 3. 2008 - 17:03)

Vím o něčem, co zklidňuje LUPÉNKU.Poradím, když mi napíšete na adresu : bjaeger"tiscali.cz'

Návštěvník (Pá, 21. 3. 2008 - 12:03)

Lidi pište svoje názory a rady!'

JANA Z MORAVY (Pá, 14. 3. 2008 - 15:03)

JO JO TO JE PRAVDA! TY MASTIČKY JSOU NA NIC, TED CHODÍM NA SLUNĚNÍ JENŽE TO JE TAKY JEN NA CHVILKU!NEVÍM OPRAVDU CO STÍM UŽ DĚLAT, JE TO HODNĚ NÁROČNÝ NA PSYCHYKU.MOŽNÁ BY POMOHL ČAJ Z PRVNÍCH KOPŘIV.TO ČISTÍ KREV. AHOJ JANA'

Lucka (Čt, 13. 3. 2008 - 13:03)

Hodně lidí si nechává své rady co jim pomohlo pro sebe si myslím přemýšlejí jak zbohatnout....řešení je určitě vnitřní očista těle mastičky opravdu jen povrchně zametou to co se děje uvnitř našeho těla...pište zapojte se do diskuze prosím Lucka'

LUCKA zDěčína (Čt, 13. 3. 2008 - 09:03)

Ahoj já mám lupeku asi 14 let psoriasis vulgaris diseminata sem hrozná ted jedu v létě do španělska k moři co mi na to odpovíš čekám na odpověd čau lucka 31 let.'

Reklama

Přidat komentář