Reklama

lupenka

lupenka a jandu (Čt, 5. 5. 2011 - 12:05)

Dobry den vsem co trpi lupenkou. U me se tato nemoc obevila asi trictvrte roku po tom co mi umrel svagr.Byla jsem zoufala a nevedela jak se teto nemoci zbavit i kdyz mi vsichni rikali ze uz se ji nikdy nezbavim.Slezly mi nehty na rukach,na dlanich a prstech se mi neustale delali pupinky s infekci a slapky na nohach me svedily k zblazneni.Ale nasla jsem pripravek ktery mi neuveritelne pomohl a jsem za to vdecna. Jmenuje se JANDUV KOSMETICKY PRIPRAVEK je to neuveritelne ale lupenky me zbavil.A vsem strasne moc doporucuji.Najdete ho na internetu.Opravdu to stoji za to.

Mirek (So, 8. 12. 2007 - 23:12)

Ahoj lidi
Já lupenku nemám ale můj strejda má a nevěřily byste jaký má problém najít Holku!!'

Michal (St, 15. 11. 2006 - 01:11)

Viděli jste už www.lupenka.net ?'

Bobik (Po, 13. 3. 2006 - 20:03)

Mam lupenku od 14 let.Vetsinou kdo se trochu osklibal byly zeny.Chlapi nikdy,zadnymu to nevadilo.

Jana (So, 27. 8. 2005 - 19:08)

Mám lupénku od svých 16cti let(teď je mi 40) . Ani v pubertě jsem s tím neměla problémy.Když jsem se současnýho přítele po dlouhé době zeptala jestli mu to nevadí, nazval mě blbou. Protože se mi zhoršila, letos jsme jeli k moři. Měla jsem psychický problém svléknout do plavek, nebo chodit v krátkém tričku a šortkách, co tomu řeknou ostatní lidi ze zájezdu. Opět jsem to od přítele schytala :-) Udělala jsem jim počáteční šok , když jsem přišla na snídani v krátkém rukávu. Musím říct, lupča se mi v moři nádherně vyloupala, zesvětlala. Teď jen čekám, kdy se mi to zase vrátí do starých kolejí........ Přítel, když viděl jak jsem šťastná, řekl , že budem šetřit na příští rok na moře..... '

zuzka (Út, 2. 8. 2005 - 23:08)

lupenku mam pomerne kratce a zajimalo me to proto ze se poohlizim po nejakem sikovnem klukovi a nedovedu si predstavit jak na to bude reagovat

Eva (St, 27. 7. 2005 - 12:07)

Já mám muže s lupénkou. Zpočátku to byl šok, a ačkoliv se nikdy nijak nikoho nevyptávám, musela jsem ho minimálně pozorovat, a nakonec i zeptat. /Člověk má strach, vypadalo to pomalu jak Aids/. přesto jsem se s ním pořád scházela, protože je to ten nejúžasnější člověk, kterého jsem kdy mohla potkat. Dneska čekám, kdy zase budu moci loupat:)))Miluju ho takového jaký je. Takže proč by to nešlo opačně?Hm?:)))'

Kitty (Út, 19. 7. 2005 - 22:07)

Teda nevim co tim chces rict. Ja jsem holka, lupenku mam (napr. vysev ve vystrihu) a nikdy me nenapadlo ze bych diky tomu mela mit nejaky problem najit si kluka, coz jsem nikdy nemela. Muj partner tvrdi dokonce, ze je to roztomile (a od nej laskyplne a mile,ze?)Proc? Ty ji mas taky nebo co?

zuzka (Ne, 17. 7. 2005 - 17:07)

Chodil by jsi s holkou co má lupenku?'

Reklama

Přidat komentář