Reklama

Marie - komentáře

lenka (Po, 19. 9. 2011 - 08:09)

co to je? tak ted uz chapu tu hloupou marii :-D co pise v diskuzi nenavidim deti.... to znas tede maruno bibli asi hodne spatne, kdyz nemas rada deti.

Milada (Ne, 18. 9. 2011 - 15:09)

Mila Mare,nedalo mi to a prihlasila jsem se do diskuze s tebou a ELISKOU.Obe znate bibli ale urcite ji nemate do dusledku probranou,staci si precist 4evangelia v NZ a zjistite co ucil Jezis v bibli se take rika,ze kdo nezustava v uceni kristove neni ho hoden.Jezis tudiz pouzil/nevestku/kterou chteli ukamenovat za cizolozstvi,na co Jezis poukazal,kdyz rekl zastupu?-Kdo je bez viny at hodi prvni kamenem,co se stalo?Vsichni se otocili a odesli protoze si byli vedomi ze jsou hrisni a te zene rekl,bez domu a vice nehres.Ani jeden z pozemskych lidi neni svaty/cisty je pouze JHVH/tudiz nemuze ani sam Papez o sobe prohlasovat ze je zastupcem Krista na zemi.JHVH ma svoje lidi,svou organizaci,kterou prevede pres Armagedon,dava ted moznost tem kteri lituji ze zili spatnym zivotem aby se obratili,zmenili zpusob zivota a mohli mit nadeji na vecny zivot,Jezis zemrel za nas za vsechny a kdo v nej uveri ma nadeji na vecny zivot.Vyridte te pani nebo osobe,ktera lituje sveho hrichu at se modli k Bohu,Buh nepotrebuje nejaky ruzenec aby byla vyslysena ale uprimne litovani svych hrichu a hledani Boha,nemusi ho take hledat v kostele kde stejne neni,BUH JE DUCH a chce byt uctivan DUCHEM a PRAVDOU-Jan 3:16 a hledejte Boha dokud se da najit

Reklama

Přidat komentář