Reklama

Mary Kay

Janča (Po, 9. 7. 2007 - 18:07)

Setkávám se s kamarádkami a pleť se jim hodně zlepšila po používání celé péče o pleť. Myslím, že tuto kosmetiku haní hlavně ženy, které si ji nemohou dovolit nebo používají viz.Avon nebo Oriflame apod. Samozdřejmě je to každého věc. Ale používám ji taky a ráda se přirovnávám s kamarádkami před zrcadlem, protože, tak hlaďoučkou pleť jsem neměla ani ve 25 letech :-)) Zázraky se ještě dějí!

Bedrunka (Ne, 1. 7. 2007 - 22:07)

Ja kosmetiku MaryKay pouzivam, kremy a odlicovace mi prijdou dost drahe. Ale dekorativni kosmetika je cenove dostupna, ovsem kvalita za penizky lepsi. Ja konkretne pouzivam stiny a pudr.

nezavisla (Pá, 29. 6. 2007 - 15:06)

jiste ze se skoli,ale urcite ne na to,jak pecovat o plet,to by v lekarnach neprodavali nic jinyho,a pokud maji jinej sortiment nez kosmetiku,tak se skoli na vse ostatni.v lekarne ti ani pripravky nevyzkousi,nenalici te,jen ti je prodaji a podle pribal.letaku reknou co a jak.Marykejky jsou specialne skoleny jen na svoji kosmetiku,proto jsou profici,vyzkousis,nalici te,kdyz ti neco nesedi,hledaji proc a jak,nauci te vsechno pouzivat a nemuzes byt nespokojena.Mluvite tady jen z neznalosti veci.A kdyby mel byt kazdej,kdo neco prodava dealer,tak jsou potom dealeri prodavacky,lekarnici i doktori.

.. (Pá, 29. 6. 2007 - 15:06)

NEZAVISLA: lidi v lekarne co prodavaji napr. vichy ci la roche posay biodermu a td. jsou skoleni lide-to vim jiste ma mamka je farmaceuticka laborantka a skoleni ma 2xmesicne!

Renata (Pá, 29. 6. 2007 - 14:06)

Mně kosmetika MK docela vyhovuje, a opravdu nejsem její, ani ničí dealerka. Konkrétně používám korektor a oční stíny. Znám, samozřejmě i lepší kosmetiku, ale i dost horších.

nezavisla (Pá, 29. 6. 2007 - 12:06)

katko mylis se,to nemuze prodavat uplne kazdej,kdyby tomu tak bylo,mohla by to prodavat kdektera prodavacka v obchode.Tady jsou zensky skoleny aby to vubec mohly nabizet.Nebo myslis,ze to co koupis v lekarne/pokud neni na predpis/prodavaji skoleny lidi?Co se tyka leciv,tak jiste jo.A proto je urcite lepsi prodej od zkusene marykejky,jelikoz prosla skolenim,musi bezpecne vedet,co prodava,pokud bude prodavat spatne,nebude mit penizky a nebude to moci delat!!V obchodech je to jiny,tam dojdete,koupite,nelibi se vam to,tak to vyhodite a koupite zas jinde a ten obchod ma ksefty dal,protoze prijdou jiny lidi a tak porad dokola.Ale metoda primeho prodeje,to je jina,tam musi clovek neco umet a musi mit talent.Je videt,ze tady se lidi na tento zpusob prodeje divaji s neduverou,ale ve svete se takto prodava od nepameti.A kazda vec nabizena v obchode musi byt nutne drazsi,jelikoz jsou vysoky naklady na provoz,personal atd.Je potreba se na to divat i z druhe strany.

katka (Pá, 29. 6. 2007 - 09:06)

souhlasim, ze najezd dealerk je tu hroznej a taky s tim, ze existuje i lepsi kosmetika, ale abych se MK taky trochu zastala, ja moc chvalim odlicovac oci (psala jsem tu uz driv - viz druhy prispevek v diskuzi), kremy bych si ale na oblicej nedala - neverim necemu, co muze prodavat uplne kazdej, kdo chce...

Elena (Čt, 28. 6. 2007 - 23:06)

Souhlas,jsou daleko lepší produkty než MaryKay je to ovšem otázka kolik chcete do sebe vrazit korunek

olča (Po, 19. 3. 2007 - 14:03)

Tak mám takovej dojem,že kosmetiku M.K. vychvalují jenom dealeři co tuto kosmetiku prodávají a nabízejí,jinak koukám nic moc i osobně jsem se setkala s lidmi co jí používají a nic moc

patka (Ne, 18. 3. 2007 - 22:03)

Je lepší investovat do daleko lepší kosmetiky než je MaryKay,mám vyzkoušeno a můžu porovnat,myrakay je obyčejná tuctovka zbytečně draháúO avonu a Orifl.:-nemluvě_ to jsou úplný sračky.

Iva (Po, 14. 8. 2006 - 15:08)

Ahoj holky, jsem na MD a pracuji jako kosmetická poradkyně Mary Kay v Olomouci a okolí. Než jsem se rozhodla pro tento způsob přivýdělku, byla jsem 2 roky zákaznice. S Oriflame je nesrovnatelna, opravdu mi MK pomohla s akne, jinak bych to nedelala, nemohla bych doporucovat neco, co nemam 100% vyzkoušeno. Přivýdělek je to velice dobrý, co jsem si dělala účetnictví, vychází to asi kolem 400,-Kč/hod. Ptejte se na cokoli, můj mail marykay"ehairstudio.net

petra (Ne, 7. 5. 2006 - 10:05)

Nemohu souhlasit.Sama jsem měla problematickou pleť,vyzkoušela jsem jak Avon i Oriflame a teprve Mary mne zbavila pupínků a rozšířených pórů.Díky poradkyně jsem si uvědomila,jak je důležité o svou pleť pečovat.Co se týče složek v přípravcích,jsou nesrovnatelné.

Tofifee (Pá, 17. 3. 2006 - 19:03)

Mary Kay je dle mého názoru řadová kosmetika (typu Avon, Oriflame) - všechno je to "na jedno brdo", akorát dražší. Soudím dle popisu ingrediencí a vlastních zkušeností. Jsem k této kosmetice zcela lhostejná.

monika (St, 15. 3. 2006 - 17:03)

Je opravdu velice neprofesionální hanit jinou kosmetiku,nevím jakou řadu péče o pleť Ti nabízela,ale základní řada se dá pořídit za 2360 Kč.Tzn. čistící mléko,tonik,maska,hydratační krém a podkladová báze.Dále je možnost podle věku pořídit si doplňující přípravky o pleť jako např.regenerační dua či mikrodermální sadu.Tyto přípravky při každodenním používání Ti vydrží min. půl roku.Je mi moc líto,že jsi se setkala s neprof. kosmetickou poradkyní.Ale jak říkám,ne každý bere svou práci zodpovědně,ale s tím ses jistě setkala i jinde.Zdravím.

elinka (Út, 14. 3. 2006 - 17:03)

Byla jsem na "předváděčce". Je to možná dobrá kosmetika, ale základní řadu za 7.000,-? Kdo to dá . Dealerka se chovala jak by zachraňovala lidstvo, ostatní kosmetiky tak hanila, že to bylo neprofesiální. Hrají si na elitu

monika (Út, 14. 3. 2006 - 09:03)

Omlouvám se za překlepy,psala jsem je v rychlosti:samozřejmě DERMAJETIC,LANCOME.Tímto všechny zdravím

monika (Po, 13. 3. 2006 - 17:03)

Máš s MK špatné zkušenosti,že se o ní takto vyjadřuješ?Já tuto kosmetiku používám již tři roky a nemohu si ji vynachválit.Dříve jsem používala dražší kosmetiku jako např.Dermajetik,lANCOME...jSEM MAX.spokojená s kvalitou a cenou a má pleť si lebedí.

Sabinka (Ne, 12. 3. 2006 - 14:03)

Mary Kay je shit!

Sunnydays (St, 8. 3. 2006 - 23:03)

Pokud máš zájem o všechny informace co to obnáší atd., ozvi se na jirinanova77"seznam.cz. Ráda ti vše napíšu.

Tatiana (St, 8. 3. 2006 - 22:03)

Lindi, dá se na tom vydělat hodně peněz ale musíš mít o to zájem.

Reklama

Přidat komentář