Reklama

Masturbace na WC

Default User Image
Vojta (St, 10. 1. 2024 - 10:01)

Když jsem jezdil vlakem na učňák tak jsem si ho z neustálého chtíče honil i ve vlaku na wc. Jednou mě u toho vyhmátla asi tak padesátiletá průvodčí která si myslela že tam potají  hulím cigáro a ani to mě od toho neodradilo a pokračoval jsem v tom dále. Občas jsem se pak když měla šichtu potkával i s tou průvodčí co mě u toho přistihla a ona se vždy na mě tak hezky a mile usmála že jsem z toho až měl takové ty panické představy našeho společného sexu. Ale to bylo tak všechno i když jsem si to tehdy hodně moc přál.        

Anonym (St, 10. 1. 2024 - 10:01)

Když jsem chodil na střední, tak jsem využíval veřejné WC, kde sloužila taková milá babča. Vybírala drobné penízky, vydávala papíry starala se aby byly čisté ručníky a mýdlo. Taky o úklid. Vždycky mne vzrušila tak, že jsem musel onanovat. Jednou mne při odchodu zastavila a řekla, že ví co tam dělám, protože to slyší a taky po mě zůstává semeno, a až přijdu příště, že mi s tím pomůže. Příště pověsila zvenčí cedulku, "Zavřeno. Úklid." a zamkla. Vzala mne do komůrky s mycími prostředky. Tam mne nejdřív honila a kouřila a pak mne na čistých mycích hadrech připustila. Od té doby, kdykoli jsem měl na ní chuť, a ona sloužila, tak jsem jí pomáhal s "úklidem".

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 20:11)

To by šlo

Tom (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

Delal jsem to na Wc s holkou. Špičkový!

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

WC je vyhledávaným místem onanistů a masturbátorů. Nedávo vedle mne onanoval starší chlap do pisoáru. Když jsem domočil, ejakuloval. Asi se potřeboval předvést, protože kabinka byla volná. Kabinky se hojně využívaly ve školách, na střední i na VŠ. Na nádražích, ve vlacich, veřejné záchodky, WC v restauracích. Za mlada mne vybrala hajzl bába na veřejných a skončilo to souloží s ní. Naposledy mne přistihla krásná servírka na WC v restauraci, když tam přišla po zavíračce uklízet. Omluvila se a řekla, že počká až budu hotov. Často jí potkávám. Pěkně se na mne usmívá, protože máme společné tajemství.

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 05:11)

Mám chuť si to udělat na veřejném u pisoáru po chcaní. Máte někdo zkušenosti?

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 08:11)

Nedávno si to předemnou udělal v hospodě do pisoáru známý chlap, přesto, že kabinka byla volná. Pravděpodobně homouš, protože se celou dobu díval na můj penis. Když se vystříkal, utřel si ptáka kapesníčkem a normálně si šel sednout mezi nás, jakoby se nic nestalo. Bylo to tak překvapivé, že jsem na to vůbec neragoval, ani se mi nepostavil.

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 16:11)

No co, prostě měl potřebu, všichni honí.

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

Vzdyt to je pekny udelat si to sam a poranu ubec

Ala (Ne, 17. 10. 2021 - 08:10)

https://photos.app.goo.gl/mWzVRK9RVsT9sRht6

Matlahnat (Ne, 17. 10. 2021 - 07:10)

Já už měsíc nestříkal mrdku,koule mám jak tenisaky !

Joža (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

Kolky, kluci, pánové i dámy masturbují všude, tak proč né na WC. Ovšem jsou příjemnější místa. Ideální je asi sprcha, tam je vždy k dispozici masážní přístroj a je to hygieničtější.

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 12:09)

WC je vyhledávaným místem onanistů a masturbátorů. Nedávo vedle mne onanoval starší chlap do pisoáru. Když jsem domočil, ejakuloval. Asi se potřeboval předvést, protože kabinka byla volná. Kabinky se hojně využívaly ve školách, na střední i na VŠ. Na nádražích, ve vlacich, veřejné záchodky, WC v restauracích. Za mlada mne vybrala hajzl bába na veřejných a skončilo to souloží s ní. Naposledy mne přistihla krásná servírka na WC v restauraci, když tam přišla po zavíračce uklízet. Omluvila se a řekla, že počká až budu hotov. Často jí potkávám. Pěkně se na mne usmívá, protože máme společné tajemství.

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 11:09)

jednou jsem masturboval nad nespláchnutou šiškou své kolegyně

Kája (Út, 31. 8. 2021 - 18:08)

To já u doktorky taky

Host (Út, 31. 8. 2021 - 19:08)

A co jsi Kájo, dělal u doktorky?

Baron (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Jojo, včera jsem byl v restauraci a byli tam pěkné servírky, musel jsem se jit udělat na wc

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 22:07)

Učitelka na WC, kde se kouří (cigára). "Do třídy, do třídy, promiň, do třídy.....!"

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 19:07)

V čera jsem byl na pivku a když jsem potřeboval, šel jsem na WC. Nad pisoárem stojí chlap už vlétech a masturbuje. Pokukoval po mém vybavení. Vykonal jsem pořebu, pořádně si umyl a utřel ruce. Pořád masturboval. Nechtěl jsem mu překážet, tak jsem tiše odešel.

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 19:07)

To jsi babičku nepotěšil osobně? Mrdal jsi jí? A co na to rodiče? Byla to tátovo nebo mámy, matka?

Reklama

Přidat komentář