Reklama

Masturbace na WC

Honič (St, 21. 7. 2021 - 20:07)

Jsem honič. Mrdat nepotřebuji. Na babičku bych nikdy nevlezl. Nakonec tvrdí, že už chlapa neměla tak dlouho, že jí pochva srostla. Dráždí si jen poštěváčka. Je to mámina matka. Babi jí hned vyslepičila jak jsme se sblížili. Maminka mi nejdřív vynadala, ale pak řekla že je to vlastně dobře, že má nějakou zábavu na stará kolena. Ještě nějaké dotazy?

Honič (St, 21. 7. 2021 - 09:07)

Když jsem byl doma na WC příliš dlouho, Maminka na mne volala: "Pospěš si, nemravo. Já potřebuju taky". Když jsem jí vpustil, koukla se do vody. Když tam plavalo sperma, řekla jen: "Zadařilo se". Když tam nebylo a kulík stál, řekla: "Jdi to dodělat do koupelny. Spláchni to semeno a umej se". U babičky měli kadibudku s kukátkem ve tvaru srdíčka. Jednou se babičce chtělo, když jsem jí zabral. Chvíli mne pozorovala a řekla: "Vylez! Přede mnou se nemusíš schovávat. Já už toho viděla..." Tak jsem jí pustil a už jsem tam chodil jen na velkou.

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 14:07)

To jsi se honil před babičkou?

Návštěvník (Ne, 13. 2. 2022 - 09:02)

Taky to dělám na WC, v...kolko vam je

Honič (St, 21. 7. 2021 - 15:07)

Když jsem lezl z té kadibudky držel jsem ptáka v ruce. Když mne míjela, pohladila mi moc hezky žaluda. Dveře nechala otevřené, abychom na sebe viděli, stáhla si kalhotky a zajela prstem do štěrbiny. Vycákl jsem jako jelen v říji. Semeno lítalo až k ní. Babička se usmívala a pokyvovala uznale hlavou. Když jsme se vrátili do světnice řekla mi, že si to můžu dělat před ní, kdykoli budu potřebovat, že se jí to moc líbí. A tak jsme trávili večery při svíčkách a onanii. Ona vzpmínala na mladá léta, co všechno vyváděla a jaké byla číslo. Bylo to příjemné a poučné.

Pavkol (St, 7. 7. 2021 - 19:07)

psal jsem o tom že jsem v 17 slyšel její kakání ale o tomhle zážitku píšu myslím si tedaa poprvé

Pavkol (St, 7. 7. 2021 - 18:07)

když mě a mé tehdejší nejlepší kamarádce na táboře bylo 14 zatáhla mě tam na dámský záchod začala mě líbat já jí taky pak jsem jí vyhrnul triko a hladil jí holá záda z toho se mi už tehdát postavil. Jinak ještě k tématu občas jsem masturboval na erotickými časopisy v pubertě doma právě na záchodě protože tam to šlo nejlíp

Olga (St, 7. 7. 2021 - 19:07)

Si trapný, opakuješ se. Co tam más nového?

stan (Út, 6. 7. 2021 - 09:07)

Mám chuť si to udělat na veřejném u pisoáru po chcaní. Máte někdo zkušenosti?

vinč (St, 14. 7. 2021 - 18:07)

Po čůrání ne, právě naopak, před čůráním, půjde to lépe, protože na takové věci by si měl mít plný močák. Jakmile se vyčůráš, tak to jde hůře. Nehledě na to, že když se uděláš, tak máš zbytky ejakulátu v močové trubici a tím čůráním to všechno pročistíš. Zkrátka nejdřív se udělej a pak se vyčůrej..........

Návštěvník (St, 7. 7. 2021 - 18:07)

Čau. Už jsem to zkoušel, ale nikdy se mi nepostaví. Jednou jsem to zkusil s kámošel, který honil vedle mě a koukali jsme se u toho má sebe, ale vůbec jsme se nemohli udělat. Zas taková pecka to není no…

pan (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Könnte mko

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 09:11)

Chtěl jsem se v klidu v městě někde na záchodě věnovat tak půl hodinku mastrurbaci, tak jsem zalezlk do jednoho domu, kde byla pod ním na dvoře pitzerie, do prvního patra na pavlač a tam to vybali. Mám kládu 22cm a v tom jak jsem se ponořil do fantazíí se začal někdo za dveřmi jakoby vzdychat. Pochopil jsem situaci a rychle jsem dveře prolomil dovnitř a vtáhl člověka k sobě. Byla to dívka, která byla v podvazkách a sukni číšnice, která tam byla na prázdninové brigádě. Vlasy barvy platiny, úzká sukně a v něm napěchovaný pevný zadeček. Bujně poprsí do kterého splývali dlouhé ebenové vlasy a celá se červanala. Pokrač. příště

Kika2258 (Ne, 29. 11. 2020 - 12:11)

Dobrá fantázia len aby to bolo skutočne

Kika2258 (Ne, 29. 11. 2020 - 08:11)

Kto to teraz dela na wc negde

Kika2258 (Ne, 29. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj aj teraz si to robym na wc

Fido (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Nejlepší to máš, když máš plný močák, potřebuješ čůrat.........Zales si do obchoďáku a v klidu si to dělej, deď tam třeba hodinu.........

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Jednou jsem si to dělál v obchoďáku na záchodě a nějakej kluk na mně koukal do vedlejšího záchodu a nevím jak dlouho na mně koukal ale pak jsem rychle utekl.

Sandis (Ne, 18. 4. 2021 - 16:04)

To se stává, příště si vyber jiný záchod......vždycky ale vybírej tam, kde je více záchodů aby si tam mohl být dlouho a ostatní měli kam jít....aby tam nebyl jeden záchod.....to by ti zachvilku někdo klepal na dveře.....Já měl dřív z těchto záchodů nervy a teď mi to je úplně jedno...Dobré jsou obchodáky, kde jsou otevřené invalidní záchody. Můžeš si tam dělat co chceš......ve finále si stejně zachvilku hotový.....můžeš si tam vyzkoušet masturbaci s kaděním atd......ale hlavně si to po sobě uklid, aby nikdo nic nepoznal. Klidně se tam slíkni do naha, pokaď se třeba na zem, ale vždy to ukliď....

Fido (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

To já chodím do obchoďáků na wc nebo na samotné wc pro invalidy pokud je otevřeno. Pokud je zimní období a na wc je teplý radiátor, tak se slíknu a penis si položím na teplý radiátor a masturbuji. To teplo mi dělá dobře. Zachvilku jsem hotový. Většinou pak udělám i velkou potřebu a jsem spokojený. Udělám se i na wc kde je vícero kabinek vedle sebe.
Už to ani neřeěím, že vedle v kabince někdo je. Slíknu se, udělám podřep, penic si dám nad záchod a opřu se o prkénko a masturbuji. Když se udělám , tak si sednu na záchod a musím se vyčůrat. Zkrátka ten stud na veřejných wc už nemám. Kolikrát masturbuji i když sedím na záchodě. Nejlepří je to fakt s tím topením, to je fakt hezké a příjemné.

Reklama

Přidat komentář