Reklama

Masturbace na WC

Honza (Čt, 29. 10. 2020 - 19:10)

Chodíme s kámošem na WC na nádraží . Stoupneme si k pisoarům vytáhnem ptáky a závodíme kdo se první udělá. Jakmile začne jeden stříkat musí ten druhý hned přestat honit a schovat tvrdého ptáka do kalhot. Je to trest za prohru.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 19:10)

To je z tlf,takze se mi nechce porad prepinat,nepisu z notasu ani z pc,ale koukni se tam na tvrdy a mekky y/i

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Krasnych 14 chyb,chtelo by to zpatky do prvni tridy

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 15:10)

Píše ten co neumí ani správně napsat komentář, oprav si prvně u sebe chyby než něco napíšeš

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 17:10)

Rad se necham poucit,co je v te vete za chyby?

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 19:10)

Háčky a čárky vás neučily?

Monca (Čt, 29. 10. 2020 - 09:10)

Nejenom ja a manzel masturbujem na zachode,ale i nas syn a dcera.Skratka kdyz to na nekoho prijde a chce si udelat dobre,rekne ze jde na zachot.Treba na 10 min.Mi pak vyme ze ho nemame rusit.Kdyz je hotov poklidy a splachne.Doma to berem jako scela prirozenou vec ze se doticni jde uspokojit.Nekdy kdyz jdu po synovy,opcas najdu nakou zapomenutou kapku semene co neotrel.U dcery take nekdy najdu na dverich ci na podlaze nakou tu kapku.Sama casto sylne vysrtiknu na dvere a pak mi to este kape na podlahu.Snazim se vse dukladne poklidit.Nekdy slichame toho druheho jak tam vzdycha a nekdy slisime i ze dosahl orgazmu.Nejcasteji je tam syn,pak dcera pak ja a nakonec manzel.Kdyz je zachod opsazem a chce si to udelat jde do koupelny.

Default User Image
cristo (Út, 9. 1. 2024 - 15:01)

To žijete v psi boudě?

Abe (St, 28. 10. 2020 - 23:10)

Masturbace na WC je zcela běžná a nebylo by na ní nic zajímavého, kdyby....Jako student, jsem měl zvláštní zážitek. Tehdy bývaly na veřejných záchodcích tzv. "hajzl báby". Vybíraly poplatek, vydávaly papíry, ručníky, mýdla, a uklízely. Hned při vstupu mne velmi vzrušila. Všimla si, že se mi postavil a očividně jí to potěšilo. Byli jsme sami. Nechal jsem dveře kabinky otevřené a hlasitě masturboval. Okamžitě přiběhla v obavách jestli mi něco není a já jí postříkal semenem. Vůbec se nezlobila. Omyla mi penis, otřela, oblékla a přijďte zas. Řekla, kdy končí a pak jsem s ní na těch záchodcích zažil divokou noc. Jindy jsem "skejsnul" na WC v restauraci. Po zavíračce mne tam přistihla servírka, která mne postrádala. Řekla, že počká, až si to udělám a dívala se na to. Často jí potkávám a vždy se na mne usmívá.

Návštěvník (Čt, 16. 7. 2020 - 17:07)

Závidíš, že. :-)Jo, když se chce, všechno jde.Jaký si to uděláš, takový to máš.

Jarca (Čt, 16. 7. 2020 - 16:07)

Ja jsem casto a tajne masturbovala ve skole na wc.Vzdy pri hodine jsem se zeptala zda mohu na zachot ze potrebuji.Odesla jsem,skontrolovala zda jsem na zachode sama.Vlezla do kabinky zavrela dvere.Vyhrnula si sukni nebo stahla dziny,stahla kalhotky a sedla si na misu.Jednu nohu jsem zvedla a oprela o dvere.A pak uz jsem si ji hladila a prstila.Jednou me tam nacapala tridny.Dvere se otvirali ven a ona si myslela ze tam jsem z nakym klukem.Prudce otevrela dvere a uvydela me tam s roztazenima nohama jak si ji prstim.Lekla jsem se a chtela se rychle obleci ale rekla jak to ze nejsem ve tride.Rekla jsem ji ze jsem potrebovala curat.A ona asi nejenom curat vyt.Chapu te ale ve skole se to moc nehodi masturbovat.Rekla at minutku pockam.Zla a zamkla dvere zevnitr.Tak a tet nas nikdo nebude rusit.Ja v tvim veku byla stejna.Jak jsem tam tak sedela se stahnutejma kalhotkama tak si klekla mezi moje stehna a rekla mi at ji to ukazu.Trosku jsem se stidela ale pak jsem znova nohy roztahla.Mas ji moc peknou,mohu?Zeptala se a ja ze jo.Zajela hlavou mezi moje stehna a zacla mi ji lizat.Bylo to naprosto krasni.Jazicek ji kmital na mim postevacku a citila jsem ze budu.Privedla me k dokonalemu orgazmu.Uplne jsem tekla.Pak se me zeptala jesli bych ji to taky neudelala.Soulasila jsem.Stahla si kalhotky,vyhrnula sukni sedla si a roztahla nohy.Bylo vydet jak uz je pekne mokta.Dala jsem ji hlavu mezi nohy a zacla ji lizat.Rozepla si halenku,rozepla podprsenku a zacla si pro tom hladit prsa.Uplne se svijela.Ja ji porad lizala postevacka a strkala ji prsti do pipky.Rekla mi ze uz a doslova vystrikla.Jeji stava mi vlitla do pusy a ja ji spolkla.Takovy vysrik jsem nevydela.Nakonec mi podekovala a ja ji a omluvila me ze jsem nebyla na hodine.

Mat (Ne, 10. 5. 2020 - 16:05)

Do takoví práce bych se taky těšil

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Ale je to opravdu jen práce těch bab. Oba máme od nich podepsaný papír, že to vše chtěly jen ony a my jsme jen vše od nich museli snášet. Nejsme blázni v dnešní době. Sice na to koukaly divně, ale nakonec to podepsaly, protože se chtěly bavit a užívat si s námi. My dva jsme ovšem nebyly proti, pokud to nepřekročí nějakou mez a na to je ten papír. To máme třeba vyhlášený den bez rukou, prý to bylo v nějakém filmu. To si mě třeba vylosuje některá z bab a vše mimo pracovní záležitost nesmím dělat svýma rukama. To mě nakrmí při svačině, jde se mnou na záchod a o vše se postará (jen jsme jim to zatrhly při kadění), nakrmí při obědě a při odchodu domů svlékne, umyje a ustrojí. Je při tom hodně zábavy a erotiky. Normálně nám ho vyhoní a nebo vykouří a ty stříkance potom mají na tričku, těle a džínách a nebo si to o svačině nastříkaly na pizzu a snědí to, my jim zase lížeme buchtičky. Udělaly si totiž v rozkroku menší díry kvůli rychlému přístupu. Jo ženské, ty když se odvážou, tak neznají mez a jede se na plno. A taky umí šíleně žárlit a mstít se. Doufám, že už se nebude nic rozšiřovat a nabírat další, protože by to taky mohl být rychlý konec. Jinak já momentálně žádnou nemám a tři jsou u nás taky volné, tak už jsem přemýšlel, kterou si vybrat a aby potom nežárlila na ty druhé. Mít tu odvazovou 24 letou, to by asi byla jízda. K narozkám jsem ji koupil originál černou bomber bundu, moc ji to sekne, mě se to aspoň na ženských líbí a ona byla taky nadšená. Ostatní mlsně koukaly. To mě hnedka podržela a po vytáhnutí jsem ji bundu hned pokropil a nakonec jsme skončili pod sprchou. Ještě ji asi koupím té 19 leté, ta je taky dobrá a už si ji taky zkoušela druhý den, jak uschla a chodila v ní v práci i s těma flekama, které moc nepustily a kolega ještě přispěl dalšími na záda. Tím dám oběma, aspoň doufám, na vědomí, že si je zavazuji a budu mít jejich pozornost. Obě se hodně skamarádily, takže to s nimi zkusím a uvidím, jak se to vyvine. A dneska chodit se dvěma není nic špatného.

Abe (Út, 24. 3. 2020 - 00:03)

V práci jsme měli jeden záchod pro všechny, převážně ženy. Já jsem se nezamykal. Časem se z toho stal rituál. Vždycky se některá přišla podívat jak hřeším. Prý o to losovaly. Byla to legrace.

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 13:05)

Máme také společný záchod, ale hřešit nemusím sám, protože kolegyně rády pomůžou. Rády se tím baví a někdy to nekončí jen u toho. Pokud je chuť a nálada, tak proč ne. Není nad správnou partu.

Mat (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

Tak to musí bejt zruso

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

Musí být na to ty správné ženské, jinak to nejde. My chlapy jsme v menšině a je nás malý a celkem mladý kolektiv. A ženské, když se odvážou, tak je to potom docela pěkný. Hlavně na odpolední. To se předhání, která bude nejvíc svádět a kašlou na ty svoje doma. I ty které nosí podprsenky, tak je odhazují a oblékají malá trička v létě i hodně krátká a když mají sukýnku, tak jedině na ostro a ty v džínách vytahují tanga, aby byly vidět a jak jen je to možné, tak se na nás přitisknou a nebo si nám sednou na klín. Nejdivočejší je hlavně jedna 24 letá. Ta ho tam má strčeného moc ráda. A potom jak si jinde stěžují, že jsou obtěžované a u nás je to pravý opak, provokují samy. Nám to tedy vůbec nevadí. Tak snad to vydrží dlouho a bez průšvihu.

Mat (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

Tak to tiše závidím

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 15:05)

Na směnu je nás 7 a radši nepíšu co děláme, aby nebyl nějaký průser. 2 chlapy a zbytek ženské. Věk od 19 do 35. Druhá směna tam má jednu starší, ta je tak mimo dění a tam až takový odvaz není. A víc už nenapíšu, aby se to nějak nedomákli chlapy těch bab. Ta krátká trička na těch mladých jsou nádherná, jak jim je vidět spodek koziček a když zvednou ruce... To dělají asi naschvál. Teď nosí ta 24 letá ještě s jednou 19 ustřiženou mikinu s kapucí a jak to ta kapuce stahuje dozadu a je to dost volné, tak mikina skoro nic nezakrývá. Ty těsné potrhané džíny... Konečně zítra zase budeme spolu a jako každé pondělí bude zásun. Do práce se těším jak malý kluk. Aby to ale nevypadalo, že je to nějaký bordel, tak to ne, normálně se dělá, ale čas na blbinky se vždy najde. Jo a ženské si vymohly, že máme společné šatny, jak jich je víc, tak se některé přestěhovaly k nám a tím pádem sdílí i sprchy. Ale prý budou dobudovávat další záchody a rozšiřovat ženské šatny, ono nás tam bylo původně mnohem míň a už je to prý problém. Já v tom žádný nevidím, nějak se porovnáme, konečně, když chtějí tu rovnoprávnost. No není to nádhera, když se vedle tebe přestrojuje pěkná baba a nebo jde do sprch a navzájem se umyjete a nakonec ji to uděláš ve sprše, protože to oba už nevydržíte? Ale mám obavy, že to jednou zatrhnou, až se to provalí a to bude průser.

Petr 4 (So, 8. 2. 2020 - 21:02)

Já chodím na malém městě na veřejné. Jednou šla paní doplňovat papír a viděla mě u mušle. Asi se ji to líbilo,protože doplňuje pokaždé,když přijdu. Ale já ji napínám a neukážu všechno. Ale láká mě to.

Reklama

Přidat komentář