Reklama

Milenec a manžel

Líza (Čt, 27. 9. 2012 - 13:09)

Tak ještě jednou k tomuto...Dano, kandaulista tedy není. Pak je nutné konstatovat, že urovnané vztahy s kamarádem a zachování jejich přátelství jsou mu přednější a důležitější věcí než řešit,s kým jeho žena šuká. Pak to má opravdu na háku, ten tvůj milostný život. Je otázka, jak to má ve vztahu k tobě jako své ženě...no, nevím, tady soudit radši nebudu, nechci. Napíšu jen tolik, že pokud muži na ženě záleží, není mu jedno s kým ona spí.

to Dana (Čt, 27. 9. 2012 - 11:09)

ok, já vycházel jen z písmen a dedukoval při neznalosti podrobností a aktérů

Dana (Čt, 27. 9. 2012 - 11:09)

já nechci sýčkovat, ale...Tak ještě jednou k tomuto tématu. Probrala jsem to s kamarádem, ne s manželem. Snažím se totiž před manželem vůbec vytěsnit tu nešťastnou chvíli, kdy mne načapal a on to taky naštěstí nehrotí. Za prvé o výkonnosti svého kamaráda mi řekl v době, kdy jsme ještě nebyli manželé. Jelikož jsem v té době byla mladé naivní tele, tak jsem poslouchala jejich zážitky, protože já sama je nikdy takové neměla, trochu jsem jim záviděla a na manžela i zpětně trochu žárlila. Potom jsme se již o tom nijak zvlášť nebavili. Touhu po poznání, dá-li se to tak říci, ve mně rozehříval kamarád, když mi různě nadbíhal. Za druhé, to že se objevil manžel doma, když měl být v práci, byla obrovská náhoda. Nechal si totiž doma nějaké papíry a nutně je potřeboval, proto ten odskok z práce. Blbost ode mne byla, že jsem s kamarádem byla u nás doma. Zdálo se mi to nejpříjemnější, neboť jsem byla v prostředí, které je mi důvěrně známé a kamarád to tak bral. Nyní již doma nikdy. Kamarád má otce, který bydlí nedaleko a prakticky celý rok doma nebývá, neboť většinu času tráví na chalupě. Tak když někde, tak tam. Za třetí způsob jeho reakce, no čekala jsem to horší a jsem vděčná, že ta reakce byla taková, jaká byla. Takže kandaulismus v tom určitě není. Nakonec v tom se shoduji i s kamarádem. Ještě možná trochu myslím, že kdyby to byl někdo jiný a ne kamarád, tak by to tak určitě neproběhlo. Myslím to z toho důvodu, že oni dva se znají od dětství a navzájem si pomáhají. Kamarád mi v žertu tvrdí, že i toto se mnou je vlastně výpomoc. Mojí reakci na to, když mi toto řekl, snad ani popisovat nemusím.

Bětka (St, 26. 9. 2012 - 13:09)

Kandaulista jak vyšitej a zinscenoval to.

to Dana (St, 26. 9. 2012 - 12:09)

já nechci sýčkovat, ale trošku mi to zavání tím, že manžel je kandaulista a že to mohl nahrát. Je to ale samozřejmě jen domněnka, protože vycházím pouze z tvých info, bez znalosti člověka, ale:

- vyzdvihoval ho, jak byl výkonný
- měl být v práci a najednou se objevil doma
- jeho způsob reakce

vím, že je toho málo na mou dedukci, ale myslela jsi i na tuto variantu?

Hanka (St, 26. 9. 2012 - 10:09)

Ne vždy to musí být Hanko...Růžo, hezké, ale neplyne z toho, že ti muž byl po odhalení tvé nevěry vždy věrný. To se nedozvíš a nemá cenu to dnes řešit ani hrotit, je to pryč. Muži ale nejsou trouby, které si nechají dělat na hlavu. Jste jinde a ať vám to po zbytek života klape, hříchy jsou promlčeny.

Růža (Út, 25. 9. 2012 - 15:09)

Yardo, tak to je první, co...Ne vždy to musí být Hanko pravdou. Mně se něco podobného stalo před více než dvaceti lety. Manžel se tenkrát zachoval obdobně, jako ten Dany. Zpočátku jsem na tom byla dost psychicky špatně, ale potom se vše ustálilo. Dnes jsme již oba za zenitem, ale nikdy jsme se o tom dále nebavili. Prostě stalo se a já mám na tu dobu smíšené vzpomínky. Na jednu stranu hezké, na druhou stranu tak trochu výčitky. Prostě, když je člověk mladý, tak je i trochu více chtivý, potom to již ustupuje a převládají všední starosti a i pochopitelně radosti.

Hanka (Út, 25. 9. 2012 - 13:09)

A jinak má pravdu, jsou -li...Yardo, tak to je první, co mně napadlo-to, co píšeš...kdyby muž byl tak benevoletní, byla by moje první myšlenka, že mně má na háku-zcela...druhá, že taky někoho má. Mně muž přišel kdysi na cosi, ale na jak u Dany, in flagranti...pouze majly...i tak bohužel. Tehdy mně ani neměl na háku ani neměl nikoho. Vzalo ho to. Ale on se umí ovládat. Byl v klidu, vyčkával. A časem mi to vrátil i s úroky. Tehdy jsem pochopila, že jen čekal na příležitost. Že už tehdy věděl, že mi to vrátí. On mi to nakonec potvrdil. Pomsta není dobré řešení. Nicméně by se k němu uchýlila většina z nás. To-když ty můžeš, proč já mám být ten hodný a věrný blbec, co nosí domů prachy a zná jen práci....je to svým způsobem logicpé a dnes s odstupem času tomu rozumím.

Dana (Út, 25. 9. 2012 - 12:09)

A jinak má pravdu, jsou -li...Pokusím se odpovědět na těch pár reakcí. Proč vůbec došlo k vztahu mezi mnou a kamarádem. Vdávala jsem se dost mladá, krátce po maturitě. V té době se dá říci, ještě dost nezkušená a naivní. Můj manžel je o sedm let starší, v té době na mně docela zapůsobil a skončilo to tím, že jsem otěhotněla. Svatba byla řešením, i když jsem dost naštvala svého otce, který chtěl, abych se věnovala studiu. Nakonec se ale s tím smířil a dokonce si mého manžela oblíbil. No můj vztah s manželem se dá říci je více méně setrvalý, až na tu mojí aféru, kterou si asi podle všeho beru k srdci více já než on. Totiž on má na tom také tak trochu svůj podíl. Vyprávěl mi totiž své zážitky z doby, než jsme se poznali a tam docela vyzdvihoval svého kamaráda, co se výkonnosti týká. Takže zpočátku ode mne zvědavost, kterou ve mně vzbudil a taky snaha kamaráda, který o mne projevil zájem již před svatbou. Dá se říci, že jsem zpočátku přesto odolávala, o to bouřlivější to mezi námi bylo a dá se říci doposud je. Tím nechci říci, že manžel je v tomto ohledu špatný, ale když se zamyslím, tak přeci kamarád je lepší. Horší je to u mne s psychikou, ze začátku strašné výčitky, které posléze pominuly a teď je mám zpátky. Pokud se týká toho, že manžel si to, co já vyvádím, jednou vybere, tak to samozřejmě nemohu vyloučit, i když to nyní tak nevypadá. On má trochu jinak nastavené zájmy a sex bere, čistě jako víkendovou záležitost. To, že mne nachytal, byla strašná a blbá náhoda. On měl být v té době ve firmě a domů si pouze odskočil.

Yarda (Po, 24. 9. 2012 - 17:09)

Delší dobu jsem čekala na...A jinak má pravdu, jsou -li chlapi spokojeni, nech to plynout. O některých věcech je lépe nemluvit.
A příště hlavně se nenech nachytat! TO byla chyba. Nic jiného.

Yarda (Po, 24. 9. 2012 - 17:09)

Dano, ono je fajn, že to...na tom něco bude. Možná, že to ani nedělá vědomě, ale v pravou chvíli se to dá využít, to je jasné.
Ale obávám se, že Dana má důvod cítit se divně, protože v této na první pohled velmi civilizované reakci je možné vysledovat velký kus nezájmu a možná i trochu pohrdání (doufám, že ne). Lidově řečeno je mu Dana už tak trochu volná, tak je mu jedno, že je mu nevěrná. Což ovšem neznamená, že ji nemá rád. Jen už to není taková ta láska jako trám.
Bohužel si to dovedu až příliš dobře představit...

Hanka (Po, 24. 9. 2012 - 14:09)

Delší dobu jsem čekala na...Dano, ono je fajn, že to muž přešel. To určitě, nač hysterie a hádky a výčitky, co nikam nevedou a otrávily by vám oběma kus žiota. Hoddě mužů to dělá jinak. Nejsou tak velkorysí, neboj. Oni si to vyberou. Tvůj muž není blbec a kámošovu ženu odmítl svést z nějakého důvodu a počestnost a láska k tob to není. Odmítl ne proto, že by byl tak mravný a lepší než ty, proč by měl být? Udělá si to s jinou. Tahle se mu nelíbí, však ona taková, která mu bude fyzicky lahodit oku přijde a on si na ni počká a ty budeš muset držet pusu. Věř tomu. T není o jeho velkorysosti. Pokud ho sex ženy ještě trochu baví, časem si pořídí bokovku. Mluvím z vlastní zkušenosti. On ti to vrátí. Ne hned, ale jendou si na mně vzpomeneš. Možná mu to takto dokonce vyhovuje. Má připravenou půdu pro vlastní pobavení, úlet, už nemusí totiž být věrný. Tys tu zásadu porušila první a on tím bude jednou argumentovat a operovat. Že zahnul druhý a tudíž právem jak ty mně, tak já tobě.

Daniel (Po, 24. 9. 2012 - 14:09)

Pěkný příběh.Musím přiznat,že jsem si to musel jít udělat.

Dana (Po, 24. 9. 2012 - 14:09)

Mě se ten tvůj příběh...Delší dobu jsem čekala na reakce. Proč o tom zde vůbec píšu? Napsala jsem o tom pouze z důvodu, že jsem chtěla vědět, zda se někdy někomu již něco podobného stalo. Prvotně jsem tak reagovala na Zdenu, mezi tím jejím a mým příběhem je ale rozdíl. Můj manžel není kandaulista, kamaráda mi ani neschválil, ani nezakázal, prostě to velkoryse přešel, dá-li se to tak říci. Moje osobní pocity jsou, ale dost hrozné. Snažila jsem se to probrat i s kamarádem, ale chlapi jsou asi v těchto prožitkách úplně jiní. On pouze řekl, ať to nechám vyšumět a nezabývám se tím. To sice řekl, ale když jsem s ním chtěla skončit, tak mi to rozmluvil, že se takhle skončit nedá s tím, že by nás to ochudilo oba. Dokonce mi řekl, že navrhl mému manželovi, aby na oplátku svedl jeho ženu. Manžel tuto nabídku naštěstí odmítl. Proč píšu naštěstí, je to možná divné, ale mně by to docela vadilo. Tak prožívám něco divného, mám dva chlapy, kteří o sobě vědí a normálně spolu vychází. Prostě se v tom plácám. Nejhorší je, když jsem s manželem, snažím se strašně kontrolovat, ale ani to se mi moc nevede. Ještě pro Martu, jestli sis nevšimla, psala jsem, že jsem si dala sprchu, tak žádné upatlání nebylo. To, že si oni dali spolu panáka, to neřeším, asi si to u něj vyjasnili, ale u toho jsem nebyla. Ještě abych to odlehčila, nepili Tuzemáček od Draka, ale whisky, která rozhodně není pančovaná.

alfa (Čt, 20. 9. 2012 - 14:09)

Byla to taková letmá nesmělá láska z mládí. Pak se naše cesty rozešly,uteklo dost let,až najednou jsme na sebe doslova narazili na ulici.Údiv,otázky-jak se máš? Skončili jsme u kafíčka.Byla vdaná,měla malé dítko a za muže asi o 20 let staršího,tedy u něj hlavně papuče,fotbal,au­to,hospa,kama­rádi.Pak do města přijela znovu „za sestřičkou“ a její hodná rozvedená starší sestřička jí dítko obětavě pohlídala,když jsme se procházeli tudy,kde jsme se tenkrát líbali.Už neměla dlouhou sukni,ale mini a minikalhotky.Změ­nila se,už to nebyla nohatá-rukatá dívka,ale hezky zaoblená žena s velkými prsy a silnými rty…Objímali jsme se,jako tenkrát,až jsem se rozechvěl a ona taky. Svlíkl jsem jí tričenko a sáhl do rozkroku.Měla ho úplně mokrý,a tak jsme hned leželi v trávě… Naštěstí jsem si nevzal slípy a kraťasy šly dolů rychle. Dej nožky od sebe,řekl jsem a vnikl jsem do ní…měl jsem moc žen,ale tohle byl náraz…hnal jsem do ní rozkoš jako šílený,křičeli jsme ve tmě,ještě stihla zašeptat-dávej pozor…a už jsem všecko ze sebe vystříkal na zem a svalil se vedle ní. Ta bohatá krásná náruč,ten stisk..proč jenom jsme tenkrát nezůstali spolu ?
Pak jsme se scházeli pravidelně.Byl podzim a její sestra nám poskytla svůj byteček,kde jsme se milovali jako šílení. Nemohl jsem se její náruče nasytit,nevím,jak je to možné…zvlášť hezká není,ale je to ženská se vším všudy. Byl jsem jak puberťák,sotva jsme se sešli,už mi stál a trhal z ní šaty…
Jednou mi řekla: Prosím,moje ségra je sama a moc ji to vzrušuje,když se milujeme,nechceš ji taky uspokojit?Víš,je obětavá,dává nám svoji ložnici,pere po nás prostěradla,do kterých to děláš…Dost mě to zarazilo: A tobě by to nevadilo ? Nevadilo,vždyť je to ségra a vždycky jsme k sobě byly hodné..a tak když jsem svoji mazlinečku příště uspokojil,nechal jsem si zásobu semínek pro sestru,u které jsem prý pozor dávat nemusel. Po souložení sestřička tiše přišla a lehla si vedle mě.Vzal jsem si ji jako ženu,vymiloval jsem ji a pak jsem se do ní krásně vystříkal.....
Mazlinka byla fantastická. Až jednou přišla: Zlatíčko,chtěla bych ještě jedno dítě,manžel nechce,chtěla bych,aby bylo po tobě…Podivil jsem se. Pak jsme to dlouho probírali,případné zkoušky DNA,ale ona řekla,že to s manželem šikovně „zařídí“,až bude mít jistotu,on je stejně pořád pryč…a tak jsme si řekli ANO.Počkali jsme,až budou ty příhodné dny a na to rande jsem šel rozechvělý,jako by to bylo prvně v životě.Mazlinečka byla taky vážná…Nic jsme nepili,aby dítko bylo zdravé a pak jsme se začali milovat. Když jsem ji několikrát uspokojil,roztáhla nohy a uvolnila se,aby semínka měla volnou cestu. Zasunul jsem do ní penis až nadoraz…celý jsem se třásl,semeno se ve mě bouřilo,chtělo ven..a ještě jsem zašeptal: Opravdu chceš mít se mnou to děťátko ? Ano,odpověděla. Tak ať jsi s ním moc šťastná a máš z něho celý život radost,odpověděl jsem. Přisála se ke mě svými rty,obejmul jsem ji,přitiskl jsem ji k sobě,ještě chviličku,všecko se se mnou zatočilo a hluboko v ní jsem stříkal horký proud semínek,až se třásla a já taky.
Když jsem do ní dal poslední kapičku,převrátili jsme se na bok a chvilku se líbali,hladili a odpočívali…
Ještě jsme si to zopakovali.Byl to nádherý pocit to stříkat do tak silné,hezky vyvinuté ženy s pevným stiskem kundičky,kterým ze mě dostala úplně všecko…Proč jenom patří jinému,který ji neocení,jednou týdně na ní zafuní,udělá se jí na bříško,odvalí se a spí ?????
Zase utekly měsíce. Vozí sebou kočárek,v očích a ve tváři má šťastný úsměv. Její manžel se stal vzorným oteckem a stará se o rozrostlou rodinku,byť si to nepřál a nebyl vůbec rád,když se jednou po moc „silném“ pivu probudil vysvlečený a žena ho chválila,jaký je pořád ještě macek. Netušil,že nic nebylo a semeno na penisu z něho moje mazlinečka dostala jinak,aby to bylo věrohodné…Všichni mu říkají,že dceruška je celý táta.Je to pravda,má moje oči.Než bude mít mazlinka víc času,občas mi v postýlce vypomůže její sestřička,když se utrhne od nového přítele. Ale není to ono.Ona jenom drží,nechá se udělat…no,aspoň,že to můžu nastříkat do ní,je to fajn.Ale ten prožitek a fantastická náruč chybí…

Barberina (Čt, 20. 9. 2012 - 09:09)

Chlapi zahýbali odpradávna, a vždy budou. Tak co řešit. Z manžela, milence a případně kámoše složíte jednoho třeba i fajn chlapa. Nikdo nemá všechno, neumí vše. Tak manžela nechte nosit prachy, milence berte podle toho, jak to v posteli umí a kamarád je dobrý třeba, když umí opravit briskně auto, dobře vaří, je s ním sranda. Moralisti do mně, mám vás na háku-ony i ženy si chtějí dnes v životě při všech povinnostech udělat život snesitelný a třeba i malinko příjemný. Některé na to ovšem přicházejí dost pozdě...že mají život jeden a krátký. A jiné zas na to přijdou ještě před svatbou. Nejsem ani jeden případ, jsem něco mezi tím. A dobrý.

Medvidekpu (St, 19. 9. 2012 - 10:09)

Mě se ten tvůj příběh...Mě se to také nezdá ,Marto,občas ho sice někde pozapomenu,ale také by se mi to nelíbilo, že tam byl někdo pár minut přede mnou.

Marta (St, 19. 9. 2012 - 05:09)

Zdeni, mne se přihodilo...Mě se ten tvůj příběh nějak nezdá. Že by si dali panáka vzápětí poté, co z Tebe kamarád vyndal pinďoura a ještě jsi byla zapatlaná od jeho semene. No já jsem také vdaná, trvalého milence nemám, ale občas mě nějaký pěkný chlap ošuká...........

Pepa (Út, 18. 9. 2012 - 15:09)

Zdeni, mne se přihodilo...Panáka??Tuzemáček od Draka?
Tak to chápu....

Dana (Út, 18. 9. 2012 - 13:09)

Manžel mi přišel na...Zdeni, mne se přihodilo něco podobného. Minulý měsíc mne manžel načapal s kamarádem. Přišel nečekaně domů a já byla s kamarádem. Záměrně píši kamarádem, známe se strašně dlouho, tím myslím sebe, mého muže i kamarádovu ženu. Kamarád dělal dokonce svědka manželovi na naší svatbě. To bylo před necelými osmi roky. Mezi námi to začalo tak asi rok poté, prostě tak najednou, jak se to stává. Po celou dobu nikdo o našem vzájemném vztahu netušil. Teda až do minulého měsíce. Nejhorší na tom je, že manžel o tom se mnou nijak nemluví, pokud vím ani s kamarádem to neprobírají. Když nás načapal, tak si šel s kamarádem do kuchyně dát panáka, mezitím já si dala studenou sprchu. Když se snažím o tom mluvit, tak mi dá prst na pusu a řekne, nemluv o tom. Nejhorší je na tom, že ani já, ani kamarád nedokážeme přestat a zároveň ani jeden z nás si nechce rozbourat vlastní manželství, a to nejen kvůli dětem.

Reklama

Přidat komentář