Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Korčis (Ne, 6. 9. 2015 - 20:09)

Já si vzal ženu která je chytrá,vydělává a tak jsem tak nějak zůstal doma.Proč by se moje ručičky namáhaly,když ona hlavinkou umí vydělat peníze.Došlo na hospodyni,zahradníka,mám veget.
Ale nemáme tu manželskou smlouvu tak přesně nevím jak by to bylo kdybych musel jít.Jestlis někým šuká je mi jedno,hlavně ať na kreditkách je plno.Když se můžou nechat živit ženský proč ne chlapy.

(Ne, 6. 9. 2015 - 20:09)

ty vole,...tohle platilo za...Sice píšeš M., ty vole, ale klidně a rád ti odepíši. Nastuduj si něco o tom, jak se řeší situace, když žena nepracovala, do domácnosti nepřinesla ani korunu, sociální a zdravotní jí platím já a ve škole, ani v zájmových kroužcích dětí jí vůbec neznají.
A jelikož na rozdíl od ní já ty právníky mám a také mám podepsanou 14 let předmanželskou smlouvu, tak vím, že půjde jen s tím, na čem jsme se dohodli. Jde asi o 1/3 toho, co dostávala nyní.
Sama s tím souhlasí. I když do práce se jí samozřejmě nechce. Není zvyklá makat. Až bude vydělávat víc, trochu jí výživné snížím.

no jo (Ne, 6. 9. 2015 - 17:09)

Jasně Anno prověřuj,...Anička zaspala dobu a neví, že je demokracie a že si tu každej může psát, co chce.

pro Annu (Ne, 6. 9. 2015 - 17:09)

Nebaví mě číst...Jasně Anno prověřuj, pošli sem STB jako za komančů....

zákony neznáš t (Ne, 6. 9. 2015 - 17:09)

Já se mu nedivím. Tady si...ty vole,...tohle platilo za komančů, ty negramote...víš něco o tom, že už druhým rokem platí nový občanský zákoník???
A i bez něho, žádná ženská se s nikým nedohodne, že v případě rozvodu odejde s igelitkou, to by musela být padlá na hlavu. A i kdyby nějaká v pomatení smyslů takovou dohodu podepsala, soud by ji neuznal, protože je v rozporu s dobrými mravy.

M. (Ne, 6. 9. 2015 - 16:09)

Nebaví mě číst...To máš jako s televizí, normálně to "vypni".

M. (Ne, 6. 9. 2015 - 16:09)

když se rozhoduješ podle...Já se mu nedivím. Tady si kdejaká kravka otvírá pusu, aniž by znala jejich život, tak potřeboval ten impuls. Oni chlapi už takový jsou.
A zjisti si něco o zákonech, než tady budeš psát blbosti. Dokud žena není nemocná či jinak znevýhodněná, musí do práce. A jestli mají předmanželskou smlouvu, jak psal, tak ta platí s jedinou vyjímkou, kdy by žena nasekala dluhy. Ty by musel uhradit.
Jinak odchází jen s tím, na čem se u notáře dohodli.
A jestli paní nepracuje, tak jací právníci:)?

Anna (Ne, 6. 9. 2015 - 16:09)

Nebaví mě číst příspěvky do minulosti,ani na to nemám čas,nezdá se vám,že nejenom toto téma i další témata,ne jako taková,ale úroveň příspěvků,je katastrofální?
Budí to ve mně pocit ten,že sem píší zamindrákovaní,nebo dělající si legraci z druhých,nebo ti,kteří absolutně nemají druhým co sdělit,ale mermomocí chtějí přispět troškou do mlýna.
Rady lehce lákařského,psychol,zaměření jsou většinou tvrdě neodborné,zavádějící,dokonce mohou i škodit.
Tahle stránka by měla být prověřena.

tak to jsi teda (Ne, 6. 9. 2015 - 16:09)

Anonymko, budu si psát, co...když se rozhoduješ podle internetových diskuzí.
Stejně budeš muset manželce po rozvodu platit aby jsi jí vyrovnal životní úroveň, kterou s tebou měla. Ona nemůže za to, že ty se kurvíš jinde, tak se připrav na to, že ti to její právníci spočítají.

M. (Ne, 6. 9. 2015 - 15:09)

Anonymko, budu si psát, co...Moc ti to přeji. Uvidíš, jaký budeš mít najednou klidný život. Já pořád čekala, kdy se milenek nabaží, než mi došlo, že pořád budu ta druhá. Rozvod nebyl příjemný, ale konečně mám svůj klid. A hlavně ho mají děcka. Ta tvoje si nevážila co vše měla, tak konečně pochopí a třeba se i jednou k sobě vrátíte. Má sestra také potřebovala lekci, musela jít pracovat, a už jsou zase rodina.
Přeji ti hodně štěstí. Marie

(Ne, 6. 9. 2015 - 15:09)

to otázka pro...Anonymko, budu si psát, co já budu chtít, ty parazite, který kafrá do všeho.

Pro líné ženy (a nevěrné, atd.), škoda, že jste nemohly vidět výraz mé drahé budoucí exmanželky, když jí právník předal papíry. Ten výraz si budu navždy pamatovat. Mile mne překvapili tchánovi, že mne podpořili.
Všem, které jste mi nadávaly, jaký jsem parazit, jak mám doma pracovat, atd. moc děkuji. Bez Vás bych tomu nechal volný průběh, takže závěr by byl, že bych nakonec nic neřešil a nechal to tak, jak to je. Takže děkuji. Skvělá diskuse.

(Ne, 30. 8. 2015 - 10:08)

Anonymko, nic netuší. Jaký je to pocit? Nebyl žádný, protože takové blbosti neřeším. Pocity nechám ženám.

Ale musím uznat, že mi tato diskuse dost dala. Pořád tady čtu o svých chybách, ať si udělám doma pořádek a dokonce o parazitování.
Nyní jedu na týden pryč a až se vrátím, požádám o rozvod. Ne kvůli milence, ale konečně se toho parazita zbavím. Děti budu chtít do své péče, máma s tátou se rádi ke mně nastěhují, pomůžou mi a pomůže i hospodyně. Včera jsme o tom mluvili. Alespoň dokud si ještě manželka nenajde kvalitní bydlení a hlavně práci. Dodržím do puntíku předmanželskou smlouvu, to je bez diskuse.
Potom konečně může začít žít ten svůj svobodný život, jak jste tady za něj bojovaly.
Díky za rady.

30.8. (Ne, 30. 8. 2015 - 08:08)

A jak se to praktikuje,když je milenka vdaná? Mě to není totiž dost dobře jasný...

Tom (Ne, 30. 8. 2015 - 00:08)

sice nejsem miláček...mám doma to samé, žena nepracuje, platím jí paní která uklidí, je dobře zabezpečená... rozvádět se nehodlám, už jen třeba kvůli tomu, že spolu máme děti( dospělé) umí perfektně vařit, zajistí všechno co je potřeba a já na to nemám čas atd.

Milenku mám jednu, jedná se o dlouhodobou záležitost. Proč ji mám? Prostě proto, že mě přestal bavit sex s manželkou. Chovám se diskrétně, nikde se s milenkou nepředvádím, ví o ní jen pár mých kamarádů kterým jsem se s úlovkem pochlubil. Pro úplnost dodávám, že milenka není o generaci mladší než já.

Pro dotčené dámy tady sděluji, že do milenky nejsem zamilovaný, ale mám ji rád, ale rozhodně s ní neplánuju společnou budoucnost tudíž jí ani nic takového neslibuju.

A kdyby to náhodou prasklo? Pak bude muset manželka držet ústa a krok pokud se bude chtít mít dál dobře nebo se může sbalit a jít tak jak přišla tj. s kufrem.

Tína (So, 29. 8. 2015 - 21:08)

když jsou to tvoje děti,...Proč s tou pijavicí žiješ???

(So, 29. 8. 2015 - 20:08)

sice nejsem miláček dotyčné zasrané manželky a jeslí jí to takhle vyhovuje, ať si to tak doma udělá.
Ale u nás je to tak, že manželka má hospodyni, takže nevím o co bych se měl s manželkou dělit. Nevydělává ani korunu, soc.a zdravotní jí platím já. U nás nic napůl dělit nejde, přišla do hotového.
Mé děti netuší, že mám dlouholetou známost, jako to netuší děti mých kámošů, co manželkám zahýbají. Ve jménu dítěte se tady oháníte, abychom nezahýbali, ale zároveň chcete, abychom je opustili. Nechápu myšlení žen tady na anonymní diskusi. Asi nějaké komplexy ušlápnutých chudinek.

odepisovala js (So, 29. 8. 2015 - 16:08)

A jaké problémy myslíš?...29.8.2015 11:59 - 29.8.
starý prachatý milenec, ale...

Já teď řeším vztah,který nemusí končit dětmi,nebo svatbou a dětmi. Proto ve svém věku rozumě říkám,že jsi si nadělal problémy...

29.8. (So, 29. 8. 2015 - 13:08)

Proč neodpovídáš? Jsi...A jaké problémy myslíš? Děti jsou fuč a myši mají pré.

7 (So, 29. 8. 2015 - 13:08)

Proč neodpovídáš? Jsi...nene, se nedočkáš. Je to stejná blbka jako Alien a Anonymka. Nidky nic nepochopí, ale do všeho se cpou.

(So, 29. 8. 2015 - 12:08)

Chlapi,já chci taky kartu....Proč neodpovídáš? Jsi srabík? Jen šťouráš do všeho, i když o tom prd víš, ale neodpovíš.

"A kdo si nadělal problémy? Ten starý prachatý milenec, nebo letitější milenka?
Buď konkrétní :)."

Reklama

Přidat komentář