Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

29.8. (So, 29. 8. 2015 - 12:08)

Chlapi,já chci taky kartu. To nemůže normální člověk vydržet..:-D

(So, 29. 8. 2015 - 12:08)

souhlasím,že si máš...Anonymko, ty si hlavně oprav ten svůj šmejd, ať vše nedáváš 3x. Díky.
Do mé rodiny nevidíš, tak raději mlč. Ve vztazích pořádek mám. Sice jsem to už psal, ale klidně to kvůli tobě napíši znovu :).

(So, 29. 8. 2015 - 12:08)

Já teď řeším...A kdo si nadělal problémy? Ten starý prachatý milenec, nebo letitější milenka?
Buď konkrétní :).

29.8. (So, 29. 8. 2015 - 11:08)

starý prachatý milenec, ale...Já teď řeším vztah,který nemusí končit dětmi,nebo svatbou a dětmi. Proto ve svém věku rozumě říkám,že jsi si nadělal problémy...

(So, 29. 8. 2015 - 11:08)

to stejné si myslí i ta...A proč by se měl rozvádět? Proč, ženský, pořád trváte na nějakém pálení mostů? Když jsem sem napsal první příspěvek o tom, že od milenky se vracím k dětem, ne k manželce, hned se do mě pustila nějaké krůta, že si ve vztahu mám udělat pořádek, nebýt srab, vybalit to manželce a zmizet z jejího života, aby si mohla najít jiného partnera.
Proč bych to teď dělal? Abych měl děti jen na 14 dní pro sebe? Moje děti? Jednou od ní odejdu, to víme oba, ale nyní, kvůli dětem ne.

29.8. (So, 29. 8. 2015 - 07:08)

Buď v pohodě, já zase...zvláštní, že za starými prachatými.Třeba mají své kouzlo...

M. (Pá, 28. 8. 2015 - 23:08)

Buď v pohodě, já zase...Jenže to podváděné ženy nechtějí slyšet. Chtějí slyšet, že se drahoušek, který si vesele zahýbá, se domů vrací kvůli nim. Že v tom může být jen touha ochraňovat děti nebo i ten "servis", to žádná nechce slyšet.
Taky jsem se plácala po rameni, když přilezl a myslela si, že já jsem vyhrála nad mladou kočkou. Omyl, velký omyl. On si jen nechtěl dělat problémy, když začala naléhat kvůli rozvodu, tak se jí zbavil. Ale začal si s vdanou. Tak jsem zjistila, že budu celý život jen ta druhá a ukončila jsem to. Je to necelé dva roky a konečně jsem šťastná.

(Pá, 28. 8. 2015 - 22:08)

To ne,mě jen někdy učaruje...Buď v pohodě, já zase obdivuji ženskou logiku :)).
Pálení mostů kvůli pár šukům a podobné blbosti.
Tady, na anonymní diskusi můžu napsat jak to je. A je to tak, že fůra mužů se vrací domů jen kvůli dětem.
A když mé dva kámoše opustily ženy (zvláštní, že za starými prachatými :D), tak těm klukům to až tolik nevadilo, ale šíleli kvůli dětem.

28.8. (Pá, 28. 8. 2015 - 17:08)

ty si trubka. Proč by platil...To ne,mě jen někdy učaruje mužská logika.

7 (Pá, 28. 8. 2015 - 17:08)

mě fascinuje jak jste se tady nedávno hádaly,že každá mate mladého milence,byal tu soutěž o největší šťetuli a najednou jste vdané morální panny.

7 (Pá, 28. 8. 2015 - 17:08)

A předpokládám,že milenka...ty si trubka. Proč by platil vdaný milence koníčky, nákupy,atd.?Hledáš mouchy kde nejsou.Tak to má hodně mužskejch (i ženskejch) a když se tady jeden svěří nejradši byste ho poslaly na hranici.

28.8. (Pá, 28. 8. 2015 - 14:08)

Ne, já mám účet, ona...A předpokládám,že milenka to má podobně.Se nadřeš...

(Pá, 28. 8. 2015 - 14:08)

Aha,tak to máte společný...Ne, já mám účet, ona nepracuje, ani nikdy nepracovala. Já platím vše, ona dostává trvalým příkazem na svou kartu měsíčně dost peněz, z toho platí své koníčky a nákupy.

Pro idiota: předmanželská smlouva platí, to vím na 100%, jako platí závěť.

Idiote (Pá, 28. 8. 2015 - 14:08)

Když neznáš...Zmenil se zakonik, takze predmanzelskou smlouvou si muzes tak akorat utrit prdel....

28.8. (Pá, 28. 8. 2015 - 10:08)

Manželka je finančně...Aha,tak to máte společný účet a z toho se platí vše jestli tomu dobře rozumím.

(Pá, 28. 8. 2015 - 07:08)

To je evidentně každého...Manželka je finančně závislá, už jsem to psal.

(Pá, 28. 8. 2015 - 07:08)

Já se domů vracím jen za...Když neznáš zákoník...tvoje věc.
Parohatá manželka se ozvala a snaží se, aby v tom jejím průseru bylo víc lidí. Kdepak, ta moje je věrná až za hrob. Kéž by nebyla. A že půjde s holým zadkem? To já vím, protože existují předmanželské smlouvy. Nic ti to neříká?

28.8. (Pá, 28. 8. 2015 - 06:08)

Až odejdou z domu na školu...To je evidentně každého věc. Jen se snažím upozornit na to,pokud je manželka finančně nezávislá,může to být docela zajímavé.
A milenka v takovém případě taky...

:-) (Pá, 28. 8. 2015 - 00:08)

já se taky vracím jen za...Já se domů vracím jen za zajištěním , které je fakt nadstandartní. Jsem ráda, že to konečně někde můžu veřejně prezentovat.Ale servis, ten jsem neposkytovala nikdy a věk mám určitě mnohem vyšší, než ti, co mají malé dětičky.
Jde jen o jedinou věc, ženy se tímto nechlubí. Jen ubožáci píší to, co tu čtu. Protože pokud se chovám jako maminka od prasátka, nedávám to svému okolí znát:-))
Takže asi tak, on i muž plánuje rád své ženě život. Jako třeba ti , co sem napsali.A nejspíš jako vždy moc chytří neznají občanský zákoník. Vykopnout manželku-manžela bez adekvátní náhrady už druhý rok nejse. A děláš to kvůli dětem? Proto, že bys jim neuměl dát napapat? No paroháči se vždycky chlubí.....

:-) (Pá, 28. 8. 2015 - 00:08)

já se taky vracím jen za...Já se domů vracím jen za zajištěním , které je fakt nadstandartní. Jsem ráda, že to konečně někde můžu veřejně prezentovat.Ale servis, ten jsem neposkytovala nikdy a věk mám určitě mnohem vyšší, než ti, co mají malé dětičky.
Jde jen o jedinou věc, ženy se tímto nechlubí. Jen ubožáci píší to, co tu čtu. Protože pokud se chovám jako maminka od prasátka, nedávám to svému okolí znát:-))
Takže asi tak, on i muž plánuje rád své ženě život. Jako třeba ti , co sem napsali.A nejspíš jako vždy moc chytří neznají občanský zákoník. Vykopnout manželku-manžela bez adekvátní náhrady už druhý rok nejse. A děláš to kvůli dětem? Proto, že bys jim neuměl dát napapat? No paroháči se vždycky chlubí.....

Reklama

Přidat komentář