Reklama

modřiny

VÁCLAV (Po, 28. 8. 2017 - 15:08)

Chtel bych se zeptat , jestli...Zdravím lidičky, poslední měsíc trpím na bolest bederní pat. A tet se mi udělala dokonce modrina. Ví někdo oco se může jednat děkuji

Sára (So, 11. 3. 2017 - 21:03)

Dobrý den.
Ráda bych požádala o pomoc- během spánku se mi na kolenou dělají malé modřinky. Sice to nebolí a nejsou ani moc vidět, ale trápí mě, ze nemohu přijít na původce problémů. Sice ve spánku "cestuji" ale nikdy nepadám z postele a nemám ve své blízkosti nic, do čeho bych mohla udeřit kolenem. Mohl by mi zde někdo poradit?

Předem děkuji.

Sára, 15 let.

Anetta (Pá, 7. 11. 2014 - 22:11)

mám takový problém,že když tancuji či cvičím udělají se mi modřiny protože normálně necvičím A netancuji přesto si myslím že by se mi z toho modřiny dělat eměly tky se mi modřiny dělají jen když se trošku bouchu jen trošku

:P (St, 6. 10. 2010 - 14:10)

Nechala jsem si píchnout pierc do obočí a nad víčkem se mi udělala taková modřina .. Už ji mám týden a nemůžu se jí zbavit :D Vypadá to, jak kdybych dostala ranu :D Moc nepříjemné ..

Scottpa (Út, 10. 8. 2010 - 11:08)

Znáte někdo, prosím,...Co můžu říct, že pomáhá je fastum gel, paráda

Básník (Ne, 8. 8. 2010 - 20:08)

Dobrý je (kromě heparoidu) i Lioton 100 000

Monika (Ne, 8. 8. 2010 - 20:08)

beru nakom mitte,warfarjn a n...Warfarin vám ředí krev a modřiny se dělají snadno. Dobrý je detralex na zpevnění žilní stěny - je na předpis, doplácí se cca 300 za měsíc. Jinak opatrnost...

seman (St, 14. 7. 2010 - 18:07)

beru nakom mitte,warfarjn a n askuji mi modřjny.co s tím

miriam (Čt, 27. 5. 2010 - 22:05)

dobrý den.chodila jsem ted každý den na injekce (dolmina) a mám po nich pěkné modřiny. už jsem je dobrala,ted se nemohu pořádně kvůli modřinám ohnout,když se ohnu tak mi modřina praskne a zvětší se. spíš se slily dohromady a mám je ted pomalu po celém boku a na obou stranách. můžete mi poradit co je na to dobré. děkuji moc.

Rouse (Út, 28. 7. 2009 - 13:07)

Z lidového soudku: Najemno nastrouhat brambory a přiložit na postižené místo. Docela to funguje, ale mastičky z lékárny budou samozřejmě lepší. Haparin, Octan.

Monika (Čt, 25. 6. 2009 - 20:06)

Doporučuji zajít na odběr krve k lékaři. Bratr měl stejný problém, teď je v nemocnici a čeká na odběr kostní dřeně. Není to legrace, raději si k doktorovi zajděte co nejdříve.

Kristyna (Út, 16. 6. 2009 - 17:06)

Na modriny velice dobre funguje Arnika...bud homeopatikum nebo zkratka Arnikova masticka

pro sportovce n (Út, 11. 12. 2012 - 10:12)

http://www.masticky.cz/kostivalova-mast-50-ml.html

ema (Čt, 6. 12. 2012 - 16:12)

Dobry den cvicim aerobic a casto se boucham do kolen na kterych se mi pak delaji modriny co mi pomuze na zmirneny ? dekuji .

Janina (Po, 26. 11. 2012 - 18:11)

Dobrý den, jsem diabetička, mám inzulínovou pumpu a po kanilách se mi dělají fleky, jako kdyby tam byl zánět, jsou to tvrdé fialové bouličky na břiše, a už je mám víc jak rok a nemizí :-( nevíte, co s tím? Děkuju moc :-) Janina

Mita (Pá, 5. 10. 2012 - 20:10)

Dobrý den, začaly se mi dělat samovolně modřiny na kolenou a na stehnech. Na kolenou jsou bolestivé, je pod nimi boulička a mám je na stejném místě na obou kolenou ze vnitřní strany. Nepamatuji se, že bych se někde bouchla. Poslední dobou jezdím často na kole (do školy) a chodím na stepper, pokud by to mohlo souviset. Předem moc děkuji za rady.

Conap (Pá, 23. 11. 2007 - 22:11)

Ahoj, mám hodně modřin na kolenou, je to protože tancuji disco a často padám na kolena, ale i když potom nic nedělám, modřiny se nehojí , ale naopak se zhoršují. Děkuji

příroda (St, 23. 5. 2007 - 11:05)

u potoka si najdi kostival má chlupaté listy a kvete modrofialově,naklepej si listy kladívkem na maso a přilož si je na modřinu,zavaž šátkem na noc a pokud můžeš i přes den za 2 3dny nebude po modřině ani památky

Angely (Út, 22. 5. 2007 - 20:05)

Ahoj,máme nehezké modřinky pod pupíkem po Laparoskopii nevíte někdo jak je rychle odstranit?Nevypadá to hezky a teď v období krátkých triček a plavek je to obzvlášť nepříjemné..Díky..

Jája (So, 12. 5. 2007 - 14:05)

Adyno,dobrý je Lioton 100000,dostala jsem ho když jsem měla trombózu a on pomáhá vstřebat ty kr.sraženiny.V lékárně na volno k prodeji nebo taky kostivalová mast trochu zabírá

Reklama

Přidat komentář