Reklama

modřiny

Adyna (So, 12. 5. 2007 - 11:05)

Jak koukám tak je hodně lidí který maj problémy s modřinama a já jsem mezi nima..mám převážně modřiny na nohách(na kolenou) a pak na rukou...někdy taky ani nevím jak jse tam vzali...příští pátek odlítám do zahraničí a potřebovala bych co nejrychlejš aby ty modřiny zmizeli prosímvás kdo budete vědět o něčem tak prosím odepište co nejrychleji děkuji

andy (Čt, 5. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj mam jeden problem na zadech se mi delaji boulicky jednu mi doktori odstranily ale pote co zjistili ze se min delaji pravidelne po zadech tak to nechali byt....nevim jestil je to z toho ale mam na zadech modrinu uz asi 2 roky a nevim co s tim delat..prosim poradte..dik

JJ (Čt, 5. 4. 2007 - 13:04)

Určitě zajdi k lékaři.

Jana (Čt, 5. 4. 2007 - 08:04)

Zacaly se mi delat modriny na lytkach,nejdriv dost neprijemna stiplava bolest a pak modrina,nevite nekdo z ceho se to dela?Chystam se k dr.,denne mam cca 3 a docela rychle mizi.

iva (St, 3. 1. 2007 - 08:01)

čtu vaše příspěvky a napadá mně jen jedno ,požádat lékaře o vyšetření Leidenské mutace je to onemocnění které se takhle může projevovat,a rakovina to určitě nebude to se nebojte.Také jsem se setkala,že někteří lékaři ještě o tom neví i když se to u ná vyšetřuje 9let.Heparoid vám pomůže ,ale nevíte příčinu,však najděte si tady v dotazech trombofilní stav nebo embolie.Přejí u vyšetření dobrý výsledek ,já jsem to štěstí neměla ,zdědili to po mě všechny mé 3 dcery.

Tomas (Po, 1. 1. 2007 - 20:01)

Chtel bych se zeptat , jestli nevite co je to. kdyz se mi objevily modriny v oblasti kyčlí , nejdrřive jsem tam mel takovou vyrážku a ted tam mam jenom ty modřiny . Tak nevim co to může být : může to být i rakovina ? dekuji za odpověd T

monika (Po, 31. 7. 2006 - 21:07)

já beru Rutin furt, ale stejně jsem plná modřin. jakštakš pomáhá kostivalová mast.

JJ (Po, 31. 7. 2006 - 17:07)

Lze vyzkoušet obyčejný Heparoid asi do 3O,- Kč.

Ada (Pá, 28. 7. 2006 - 15:07)

Asi se vám ty modřiny snadno dělají, lehce vám praskají žilky. Doporučuju Ascorutin.

Lucka (Pá, 28. 7. 2006 - 15:07)

Prosím vás znáte nějaký přírodní
lék na ty modřiny ?

Šárka (Út, 16. 5. 2006 - 10:05)

Jitko, rutin opravdu funguje. Mám stejný problém s modřinami, byla jsem na krvi, ale všechno bylo OK, dle lékařky jde jen slabší žilní stěny, doporučila mi Ascorutin, je volně prodejný v lékárně, stojí okolo třiceti korun.

Jitka (Po, 15. 5. 2006 - 23:05)

Anno, diky, co je to ten rutin? Kolik cca stoji? Mas to vyzkousene?

Anna (Po, 15. 5. 2006 - 16:05)

Jitko ahoj, máš slabší stěny žil.Praskají ti. Zaměř se na rutin, volně dostupný v lékárně. Pokud to není něco jiného závažnějšího. Skoč k lekaři a máš to jisté po odběru.

Jitka (Út, 9. 5. 2006 - 01:05)

Mne se hrozne snadno delai modriny, staci mi se jen trosku klepnout, casto vubec ani nevim, od ceho tu modrinu mam, nejsem si vedoma, ze bych se nekde prastila. Nejvic se mi delaji na nohou, pak me stve, ze nemuzu nosit kratky sukne. Nevite, jesltli se tomu da nejak predejit?

Aneta (Čt, 4. 5. 2006 - 16:05)

Nejlepší na modřiny je Octanový krém. Modrák pak rychle zesvětlá.

zita (Čt, 4. 5. 2006 - 10:05)

ahoj, bohužel neznám, ale taky bych ho potřebovala znát, mám teď jednu na dost nevzhledném místě. ale někdo řikal, že kalciová mast, či heparoid je dobrý, no a jinak ledovat

katae (Čt, 15. 4. 2004 - 09:04)

Znáte někdo, prosím, přípravek, který rychle odstraňuje modřiny (krevní sraženiny pod kůží)a je volně prodejný?

Reklama

Přidat komentář