Reklama

Já a moje netová rodinka.

zlá sestra (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

16. 7. 2008 09:22:55, podle mě píšeš stále stejně mile a chytře, takže jsi k poznání.Proč to pako ovlivnuje myšlenky přáním, nechápu, když mu metoda balení selhala, proč zkouší znova to samé? To se nepoučil?

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

zlá sestra by se měla přejmenovat na hloupou sestru, lépe by to vystihovalo skutečnost:-)anonym: Bohužel se tvé psaní opět stává průměrným a odpovědi o jediné větě nestojí za reakci.

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

Zlá sestro, měj pochopení.Wisdom, a je to na závadu?

zlá sestra (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

nazdárek, holky. Co asi "dělá" v té práci, když má prázdný monitor, to by mě fakt zajímalo.

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

Potom asi každý čteme něco jiného. Běžná témata a způsob psaní v této místnosti je svou povahou na míle vzdálený našemu dnešnímu povídání. A vůbec není důležité co chci, nebo nechci vidět. Důležité je to, co vidím. Protože není dobré, když jsou myšlenky ovlivňované přáním.

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

Musím tě zklamat, neliší se, jen ty chceš vidět něco jiného.

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

S každým nevyjdeš nikdy, leda by sis nechala ráda kálet na hlavu a to jistě není smyslem tvého života.Jinak standardní projev je projevem běžným, nevybočujícím z průměru. Nemáš pocit, že se tvá písmnenka liší od těch - řekněme z předvčerejška?

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

Očividně si děláš legraci, viď. Ale nevadí. A co je standard? Nezdá se ti, že je lepší vyjít s každým.

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

Ach, přemýšlení po mě nechtěj, bolívá z něj hlava. Důvod je zřejmý i bez této otravné činnosti. Je jím již zmiňovaná nuda. Ač pro mě čtení vašich písmenek o počasí a o nákupech není přílliš záživné, stále je to zábavnější než koukání na prázdný monitor. I když dnes mě překvapuješ. Musíš přece vidět sama, jak se liší tvůj projev o standardu, ne?

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

Nezdá se ti, že se stejně musím zeptat já tebe? Jsi tu, několikrát jsi odešel a přesto jsi se vrátil. Proč? Lidé se potkávají míjí a přecházejí. S někým se zastavíš a prohodíš pár slov a s někým zůstaneš delší dobu. Ostatně, nenarazili jsme na sebe poprvé a myslím, že se tu setkáváme stále dokola stejní lidé. Zamysli se nad tím proč asi?

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

příklad s čokoládou je zavádějící, kolikrát právě obal neznámé čokolády je ti motivací k jejímu zakoupení za účelem ochutnat novou a jistě báječnou chuť:-)Píšeš o odrazení. Proč tedy stojíš o to abych tu byl právě já, když má přirozenost je ti ukryta? Jistě - můžeš se domnívat jaký jsem, ale je ve tvých domněnkách jistota?

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

Víš, já osobně dám na přirozenost, takže vše ostatní je nepřijatelné, nezaujme mě to, spíše odradí. Ptáš se "proč se snažit vidět něco, co má zůstat ukryto". Odpovím ti. Kup si čokoládu, pozlátko je hezké, třpytivé, hladné, .. Ty nenakoukneš pod něj? Zaručeně ano. Proč? Protože čekáš něco lepšího než je pozláto na vrchu. Copak ty nerad poznáváš věci jaké opravdu jsou?

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

anonym: Děláš, jako by ženy nebraly co je uvnitř jako nabídku.:-) Muž většinou nemůže krásou ženě konkurovat a tak je obvykle odkázán pouze na to, může nabídnout svým charakterem, případně šarmem.A rozhodně netvrdím, že je dobré žít pouze tím, co je očividně nabízeno. Spíš jde o to, proč se snažit vidět něco, co má zůstat ukryto? Nemyslíš, že je v tom záměr, neukázat tohle a naopak, jiné vystavit?

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

Wisdompohled ženy - vidí, co je uvnitřpohled muže - vidí, co se nabízíOba pohledy se liší, pokud jsi muž a myslím, že jsi, tak se na tohle tématu nikdy nedomluvíme. Ale jinak, není zajímavé pronikat do druhého, zjišťovat jaký je, být překvapen a zklamán tím co dokáže. Žít jen s tím co druhý nabízí musí být nuda. Nezdá se ti?

Wisdom (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

Anonym: tedy jinak. Proč by se někdo měl snažit vidět něco, co nemá být viděno a naopak - ignoroval co je vystavováno?Monika: Přezdívek je spousta, vždy se nějaká nabídne s tím, že by se ráda ukázala světu. A mohu tě uklidnit, žádný mudrc nejsem. Jinak děkuji za poklonu a abych ti odpověděl, musel bych se opakovat. Ale hlavní motivací je mi nuda.

Monika (St, 16. 7. 2008 - 07:07)

Wisdom, nejsi ty náhodou nějaký mudrc? Ale kam ty na ty přezdívky chodíš. Podle mého názoru nejsi žádný pako, ale proč se tu tak projevuješ, to nechápu.

Monika (St, 16. 7. 2008 - 07:07)

Lucko, když už máš seznam, tak to půjde líp. To rádio s CD myslím, že není špatný nápad a myslím, že i snadno proveditelný. Jinak bych to opravdu nechala na náhodě. Třeba i uvidíš hezký svícen.

Lucka (St, 16. 7. 2008 - 07:07)

Moni, já tak trošku tuším, konečně mi poslala seznam, ale tam jsou takové věci, jako mísa na ovoce, svícen-7 svíček atd....to mi připadá jako svatební dar trošku ošizené, ale měla tam i rádio s CD, do kuchyně, chce černé, nebo stříbrné. Tak to je jediný, co mně zaujalo. Myslím, že se v té elektronice dá vybrat. Ale třeba to bude, jak jsi napsala, třeba nám něco padne do oka úplně jiného:) Taky nerada plánuju co koupím, většinou to stejně nedostanu. Ale pokud jdu jen tak, vždy mě něco upoutá aniž bych to chtěla.

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 07:07)

Wisdom, záleží na člověku, na každém jednotlivci co chce vidět a nebo co nabízí. Jsme každý jiný, každý má svou osobnost. A pak pohled ženy a muže se liší.

Monika (St, 16. 7. 2008 - 07:07)

Ahoj Lucko. To je těžké, já většinou když jdu něco koupit, tak mám představu a pak když jdu po krámech, tak mi něco padne do oka. Já bych třeba vybrala něco na zeď, třeba obraz, krámek je v domu hrůzy ke konci, u řeky. Nebo nějakou sošku třeba ze dřeva, třeba takovou žirafu a nebo kočku, někde jsem to viděla. Je to těžké, neznám tvou sestru a nevím co by se jim hodilo. Já ti asi špatně poradím, já mám většinou impulsivní a střeštěné nápady, přestože je mi už tolik let.

Reklama

Přidat komentář