Reklama

Muži v dámském prádle.

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

javurekova. (Po, 19. 8. 2013 - 02:08)

Javurekova...Pokud s tím...sprosťáku...

dwan (Po, 19. 8. 2013 - 01:08)

takovýho chlapa-nechlapa...Javurekova...Pokud s tím máš problém,mužeš se zastřelit sama.

dwan (Po, 19. 8. 2013 - 01:08)

takovýho chlapa-nechlapa...Javurekova...Pokud s tím máš problém,mužeš se zastřelit sama.

javurekova. (Ne, 18. 8. 2013 - 22:08)

takovýho chlapa-nechlapa bych klidne zastřelila...

Ptubik (Ne, 18. 8. 2013 - 22:08)

Manželce jsem to řekl když...Jsem na tom stejne, rekl jsem manzelce jiz na prvni schuzce, ze se mi libi pradlo. Dnes je to tak, ze mame spolecny suplik na kalhotky, podprsenek mam vic nez ona :-).
Nedavno jsme sli na spolecenskou akci, vzala si nove saty, ale nehodili se ji zadne puncochace, tak jsem ji pujcil svoje. To mela uspech :-). Takze jake z toho plyne pouceni? Zadne! Je to individualni, ale kdyz to nezkusite, tak ni neziskate. A vsichni stejne vime, ze je to silnejsi nez my a zit bez toho nejde. Takze Vam drzim palce :-)

Sep (Čt, 8. 8. 2013 - 23:08)

Vážení...Zdravím vás Aleno, jste vzácná a tolerantní žena.Závidím vašemu muži.

dwan (St, 7. 8. 2013 - 23:08)

Ahoj Aleno,mám radost,že jsou i takové ženy jako Ty,tolerantní a chápavé.Mám podobný problém,sice se nepřevlékám úplně za ženu,ale dámské také rád nosím.Hlavně prádlo,jen kalhotky,bez podprsenky a občas si rád vyjdu v sukni nebo v dám.šortkách či kalhotách dámsk.střihu.Také mám partnerku,ale ta nic neví a moc se bojím toho,že to někdy zjistí.Bohužel je to silnější než já.

Alena (St, 7. 8. 2013 - 06:08)

Vážení přítomní.
Neustále řešíte problém když se muž obléká za ženu a je zde hodně názorových momentů jak + tak minusových.
Řeknu vám svůj příběh.
Pracovala jsem na noční směny, někdy i s manželem a pak najednou se stávalo že se naše směny nesetkávaly.
Jednou se mě na směně udělalo zle a tak jsem šla domů. Bylo po novém roce, mráz a foukal studený vítr tak jsem se těšila na teplo domova. Doma manžela nebylo, představy byly veliké. V tichosti a po tmě jsem na něj čekala.
Odemykají se dveře a do našeho bytu vstupuje žena, pěkně upravená dáma. Odkládá v předsíní kožich, utře si kozačky na vysokém podpatku od sněhu, jde si do naší kuchyně, vyndává hrnek na kávu a vaří si ji. Já si říkám
jak to že to tak u nás zná a již chystám melu. Nadechuji se k proudu slov a teprve teď jsem poznala manžela oblečeného do mích nejlepších šatů, moje paruka, můj liščí kožich, nalepené řasy, jen vysoké kozačky ty si koupil.
Co mám psát, myslela jsem že je konec světa, rozvod a hotovo, ale jsou zde děti. Nastala tichá domácnost, nic jsem nechtěla slyšet, žádné vysvětlování. Do té osudné noci bylo vše dobré až na toto. Začala jsem studovat vše na internetu a pak jsem zašla za dvěma lékaři sexuology, abych znala názor z více míst. Bohužel nic stým neuděláte, je mnoho forem transvestitů atd. jen je otázka na které koleji je.
Tak jsem po roce udělala domácí sezení a musel mě vše o tem povykládat. Já již měla představu že chce být pře operován, naštěstí ne. Již od dětství se převlékal do maminčiného a tak byl spokojen, praktikovat to i v manželství potajmu. Zjistila jsem že je úplně nešťastný že přišel o mne a o tuto možnost se takto potěšit.
Udělala jsem pokus. Zase byl Leden a já mu říkám tak se oblékni přesně jak před rokem. Styděl se a nevěřil že to myslím vážně, trvalo mu to nejméně 2 hodiny a pak mu říkám jdeme ven. Zajeli jsme do středu Brna, šly po ulicích a u jedné vinárničky říkám tak pojď na kávičku. Nevěřil že to myslím vážně a také že jsme šly, byl sice nervozní až k neuvěření, ale prošlo to bez problému. Doma se jej ptám, tak co ti to dalo? Šťastnějšího jsem jej neviděla.
Dámy řeknu vám, lepšího chlapa jsem si nemohla vzít. Pracovitý, dokonce i vaří, že by mě chtěl podvést to ani náhodou, chtěla bych jej vidět jak se před některou vysvléká a ta by na něm spatřila dámské spodní prádélko i
s podprsenkou, běžně tak chodí. Víte že si i dost užijeme legrace když nás (dvě) chtějí z balit chlapi jak onehdy když jsme si zašli na vínečko. Ze začátku byl problém s prostorem na jeho oblečení, protože takoví tv. má toho tak nejméně 3x více než žena a jelikož máme skoro stejnou postavu (on je o trošku menší než já) tak jsme šatníky sjednotily, jen obutí má své a toho je požehnaně, jen kozaček má nejméně 20 párů.
Řeknete si že jsem taky nějak postižená, ne já se jen vyrovnala s danou situací, přijala ji a dobře jsem udělala.
Krásnější život si neumím představit, jak když je chlap i jak když je žena, jen na dovolenou bohužel musíme vést jeden kufr na víc.
Přeberte si to jak chcete, já jsem plně šťastná a on to ví že jinde by to neměl.
Alena

Reklama

Přidat komentář