Reklama

Muži v dámském prádle.

marek (Čt, 18. 7. 2013 - 00:07)

hovada, s chlapa delat stetku, dejte se postřílet...

Slavek (Po, 1. 2. 2016 - 18:02)

Víš co? Když jsi tak...Jasně naprost s Tebou souhlasím.

Sep (St, 17. 7. 2013 - 15:07)

Taky jsem si doma vyzkoušel nosit sukni.Je to docela fajn.Ven bych se ale bál.Lidi na to nejsou zvyklí....A přece jenom....chlap v sukni vypadá fakt divně...

dwan (Út, 16. 7. 2013 - 23:07)

A co tedy je?Také rád oblékám dámské kalhotky,protože jsou více pohodlné než slipy či trenky a dnes jsem vyrazil k vodě v sukni a koupal se v dámských plavkových kalhotkách.To neznamená,že nejsem kluk kterému se nelíbí ženy.Právě naopak,mám obrovskou chuť na milování se ženou,a dámské prádlo mi na této chuti ještě přidává.

Marta (Út, 16. 7. 2013 - 05:07)

Kluk, který nosí dámské prádlo, není kluk....

tony praha (Út, 16. 7. 2013 - 00:07)

Take nosím dámské spodní prádlo a mám dost všech těch předsudku ze jsme uchýlni a pod. Každý má právo nosit to v č em se cítí dobře pokud je někde žena která je tolerantní a pomuze mi s tím a bude mě oblekat do dámského at se ozve Praha

PetrN. (Po, 8. 7. 2013 - 08:07)

Manželce jsem to řekl když jsme spolu začali chodit. Nejdříve se smála, že je to divný. Potom za čas, ale pochopila, že se mi nošení silonkových ponožek, podkolenek, punčocháčů líbí a že je rád nosím, tak se mě zeptala na rovinu, jestli se mi líbí je nosit, jestli je to kvůli tomu, že je to příjemný materiál, který je průhledný. Řekl jsem jí na to, že ano, že to je ten důvod. Miluje mě úplně stejně v silonkách nebo bez nich a nemyslí si, že bych byl kvůli tomu méně chlap. Nosím je nyní skoro pořád, širší rodina to také ví, ale nikdy se mě neptali proč je nosím, když jsem v nich přišel na návštěvu, ani švagrová se nikdy neptala. Možná se ptali manželky, když jsem u toho nebyl. Ale to je úplně jedno, protože mě prostě berou takového jaký jsem. Takže všichni chlapi o je rádi nosíte a bojíte se, tak není se čeho obávat, leda toho, že vám potom manželka bude brát vaše silonky :-)

Pro tu pipinu I (St, 13. 1. 2016 - 02:01)

Víš co? Když jsi tak přesvědčena o kvalitě pánských slipů tak si je kupuj sama ! My co s nima máme svoje zkušenosti si je nekoupíme ani za nic! Připadá nám to jako vaše pomsta na nás.Že nešijete tak nekvalitní a ze stejných materiálu prádlo pro sebe? Zkrátka, budeme nosit dámské prádlo dokud se pánské kvalitou materiálu a zpracováním nevyrovná! A můžeš se třeba kousnout do prdele a nebo se třeba posrat! Takový přechytralý slepice mám moc rád.Co jen určují a krytizují co smíme a nesmíme nosit! Ty budeš ta poslední která o tom bude rozhodovat! A co se týká u lékaře tak jsem v poslední době navštívil dost lékařů a ani jeden se nepozastavil nad tím, že mám na sobě dámské bavlněné kalhotky.Tak si nevymejšlej!

Nora (Út, 12. 1. 2016 - 20:01)

Já potřebuji chlapa, a aby mu pořádně stál a je mi jedno co má na sobě, hlavně, že si užiji

Irča (Út, 12. 1. 2016 - 18:01)

Zase jedna..
Nikdo Vás nenutí kupovat si slipy, kupte si jiné spodní prádlo např. trenýrky, boxerky, ne však dámské prádlona nošení ven, působili by jste v něm směšně např u doktora. Žena potřebuje muže a ne nositele dámského prádla.

Honza (Út, 12. 1. 2016 - 18:01)

podpořte svým poslechem rádio na této stránce:http://www.radioo.cz/my?id=103
Rádio-orgesmus

??? (Út, 12. 1. 2016 - 17:01)

Zase jedna přechytralá co chce mužům vnucovat a přesvědčovat je, že slipy jsou dobře šité. Já bych ji za trest nechal povinně aspoň měsíc nosit, aby konečně pochopila co jsou to za zmetky co pro nás šijí! A ta prodavačka ví o tom obyčejně ho... tak jak může někomu radit? Neradila některá z vás taky Hitlerovi?

Irča (Út, 12. 1. 2016 - 17:01)

V soukromí si noste co chcete, venku se chovejte přístojně dle zvyklostí. Ten co již tady psal, že slipy jsou špatně šité nemá pravdu. Nebo si má koupit trenýrky nebo boxerky z bavlny a uvidí jak jsou pohodlné. Zeptejte se prodavačky a ona vám to vybere, protože tomu rozumí víc jak kdekdo.

Tenhle.... (Út, 12. 1. 2016 - 16:01)

to si mozna pamatuje z...čůrák by určitě rád svojí teplou až přihřátou prdel(toho času v zimě,kdy může sloužit jako živá,biologická a ekologická kamna) nastavil kde komu a nejlépe kdyby ho u toho ten druhej buzerant držel zároveň i za uši a z prdele mu udělal trhací kalendář!Potom tajně touží,to je jeho sen!Proto tady hledá nějakou buznu(kterých je tady na těhle diskuzích jako sraček) a tajně doufá,že mu toho čůráka po vytažení z prdele olízne,protože vercajk(nářádí) by se měl po práci i očistit,než se uklidí na svoje místo!

A jakej ty jseš (Út, 12. 1. 2016 - 16:01)

to si mozna pamatuje z...Když tebe rajcujou pánský prdele a ocasy?Kdybys byl chlap a ne termobuk,tak tě zajímají ženský a prcání žen!Ostatně ty sám si vylítl ženský z kundy,PROTOŽE PŘEDTÍM PRCALA S CHLAPEM TY KRIPLE!Buzerantovi jako jseš ty, bys z prdele nevypadl a neoxidoval bys na tomhle světě!Takhle to zařídila příroda a buď za to rád,protože bys při buzerantským porodu byl přišel na svět ne při porodu,ale při vysrání a pěkně bys smrděl a to nemluvím o tom,čím by tě ten jeden z nich kojil,ty hovado-jedinbě čůrákem a chcankama asi ty kriple,protože je vepředu plochej jako baterka!

Takovyho blba p (Út, 12. 1. 2016 - 10:01)

je teplá prdel kamaráda!to si mozna pamatuje z doby,kdy byl na vojne,nebo nekde mezi trestanci a meli to vyrite nekde na zachode.Ja taky od puberty zboznuji jemne damske pradelk ze silonu a nylonu,vcetne puncochacu.A mam to na sobe moc rad,uzivam si to a ani moje pritelkyne proti tomu neprotestuji-spise si ode mne obcas neco tajne vypujci na noseni.A to je ta nejlepsi satisfakce,kdyz si zena pujcuje spodni pradelko od muze-pritom tajne a rada.Tak se pozna,ze to s moji zalibou a vkusem neni zas az tak spatne.Ale zesky jsou v tomhle hrozny chameloni=mezi babama se dusuji,ze by s takovym chlapem zit ani nemohly,ze je urcite prihratej a vubec.Pak prijde domu jako myska a rano si oblekne tvoje nejmilejsi kalhotky a svatecni puncochace.A to ji vubec nevadi!Udelat to ja ji,to by bylo revu.Ale ja si to uzivam.At se emancipovany chytracky chytnou za frnak.Ja si to oblekal a nosil pred ni a budu to nosit i po ni.A prehnane to neskryvam-boty si obouvam primo na puncochace,cehoz se da snadno vsimnout a boty si vlastne chodim kupovat v puncochacich,protoze ponozky pridaji na velikosti pul cisla.A k tomu jeste ten muj milovany mekounky igelit=jsem v sedmem nebi.I ten igelit si pujcuji!Co dodat!

Jirka68 (Út, 12. 1. 2016 - 09:01)

Přečetl jsem tuto diskusi...Naprosto se s tvým příspěvkem ztotožnuji.Dámské spodní prádlo včetně silonek nebo body nosím již léta a nemůžu si to vynachválit.A cítím se být zcela normálním,na řeči a hloupé poznámky nereaguji a mám svatej klid.

Miloslav (Út, 2. 7. 2013 - 14:07)

Já preferuji výhradně dívčí-dámské modré trenýrky,které nosím stále a v létě venku.
Měl jsem je od dětství a byly to jak říkám předchůdci slipů,ale tyto trenýrky jsou lepší a na nošení vůbec oproti jinému jako slipy,boxerky ap.Kdo by měl náhodou tyto modré trenýrky k mání,tak bych měl zájem od vel.46-48 i použité a oprané ve všech střizích a odstínech modré email [email protected]ěkuji za nabídky případné i dotazy na toto téma

(_._) (St, 30. 12. 2015 - 10:12)

Stačí se jenom nakouknout do kteréhokoliv katalogu s hadrama. 98 Stran je věnováno babám a jen 2 stránky jsou věnovány mužům a to ještě půl stránky je z toho věnováno tkaničkám do bot a půlka rohožkám přede dveře. Je na čase ten monopol na babské hadry konečně prolomit!

Petr (St, 30. 12. 2015 - 08:12)

Já je dlouho nosím taky a...To s tím výběrem v krámech máš naprostou pravdu. Výrobcům se ale tím, že budeš nosit dámské prádlo nepomstíš, protože ty jsou od tebe tisíce kilometrů daleko a je jim ukradený co šijou. Já sice dámský věci nenosím, ale třeba pánský tanga jo. Všechno je to o tom, že bys musel změnit prudérní myšlení lidí, které při jakékoliv odchylce od běžnýho standardu začnou strašit blbosti nastřádaný v jejich hlavách. Podívej se na zprávy v TV nebo takový ty žvásty typu Blesk. Tam se vytváří názor lidí na svět --- bohužel.
A pokud takový ty nesmysly, jako módní policie nebo největší znalec správného oblékání Špaček, neuzná, že je potřeba změna v pánském šatníku. Nic se v něm nezmění a ani v myšlení většiny lidí. Je to naprostá stupidita, ale je to tak. A my co máme jiný názor, budeme pro ně vždy úchyláci

Reklama

Přidat komentář