Reklama

Muži v dámském prádle.

M (Po, 18. 5. 2015 - 11:05)

Máte asi diagnozu, tedy...To víš,že je to odchylka,úplně normální to není,ikdyž tím vlastně nikomu neubližují.

Irča (Po, 18. 5. 2015 - 10:05)

Máte asi diagnozu, tedy všichni co se jen tak převlékají do dámských oděvů.

kalhotkyn (Ne, 17. 5. 2015 - 12:05)

Když musíš,tak musíš a okecávat tohle prostě nejde.Přiznání je polehčující okolnost ne jen §.

Bléééé (Út, 12. 5. 2015 - 09:05)

Když ale několik slepic se cítí být pohoršeny čímkoliv, co si kdo z mužů vezmeme na sebe! Ale, že nosí ony normálně mužské doplnky a součásti oblečení to už ty slípky nehodlaji přiznat! Co by jsme ale chtěli vše od těch jejich omezených mozečků?
Pro Martu: Jó budeme čekat až nám to laskavě dovolíš a nebo poradíš. Neradíš náhodou Putinovi?

jarda (Út, 12. 5. 2015 - 08:05)

A proc by mel nosit podprsenku ??? Kdyz nema prsa... A jestli nosi kalhotky,tak at je nosi. Treba se mu nosi lepe a citi se v nich pohodlne.

Marta (Út, 12. 5. 2015 - 05:05)

Kluka, který se navlíká do podprsenky a kalhotek, bych vyhodila.......
Toto prádlo prostě ke klukovi nepatří, ať se nechá předělat na ženskou. T

""&qu (Po, 11. 5. 2015 - 20:05)

Tak se kousni do prdele a běž si stěžovat na Wilsoňák do okapový roury!

Irča (Po, 11. 5. 2015 - 17:05)

Mít za partnera někoho, kdo se převléká do dámského prádla bych nesnesla a rozešla se s ním. Považovala bych ho za méně kvalitního.

jarda (Po, 11. 5. 2015 - 15:05)

Neda mi to nereagovat...jiz jsem se zde k tomuto tematu vyjadroval, ale mam jeste nekolik postrehu - tezko rici co je normalni,zeny nosi muzske obleceni a casto i naopak. Spodni pradlo je obecne bikinoveho nebo nohavickoveho strihu u obou pohlavi, rozdil je jen ve zdobnosti a kvalite pouzitych materialu - a kdyz nekdo ma chut zkusit pradlo druheho pohlavi a zjisti ze mu vyhovuje, tak at ho nosi, nikomu tim neublizuje a je spokojeny. Vseobecne plati ze damske pradlo je z kvalitnejsiho materialu a na tele neni prakticky citit...a tak se tomu vlastne moc nedivim. Jen mi prijde zvlastni to takhle resit - at si nosi kazdy jake chce, je to preci jen spodni pradlo !

Pipi ná ná ná ! (Po, 11. 5. 2015 - 14:05)

Vždyť jsou to jen slepičky co se snaží prosadit svůj názor za každou cenu a vůbec u toho nepřemýšlej, to jenom papouškujou co kolem sebe slyšej

Sečtělé Irče (Ne, 10. 5. 2015 - 21:05)

Tak proč se snažíte vše brát mužům. Ať je to v profesích či v životě a i v oblékání. Emancipace je na prd. Pak se divíte.

Marek (Ne, 10. 5. 2015 - 18:05)

Můj muž také nosí...Jsem rad že to tak bereš,ja schanim holku které by ji nevadilo ja to taky rad nosim kalhotky

Pro pipi Irču (Ne, 10. 5. 2015 - 15:05)

Tak si ty pipino nos co je ti přikázáno, ale tady pokud umíš číst se nejedná o slepičím peří!

jirka (Ne, 10. 5. 2015 - 13:05)

Nic dneska....
Musí se...Neni to zakazane a nikomu to neublizuje. Take rad nosim damske pradelko.

Irča (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Nic dneska....
Musí se dodržovat norma v oblékání a nemůžem si oblékat co chceme. To by byla anarchie.
Psáno je v Písmu že muži patří co je mužovo a ženě co je ženy. Zkrátka ženské prádlo muži nepřísluší, muž se má starat i jiné věci.

Pro všechny (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Nic dneska není nenormálního! Pokud ti to tak vyhovuje a cítíš se v tom dobře, tak to je jenom tvoje věc a žádná slepice nebo nějakej přihřátej ti do toho nemá co kecat.Jedině tvůj partner a nebo tvoje partnerka a pokud je i to v pohodě tak opravdu po tom nikomu nic není a i kdyby se po....y tak na tom nic nezmění! Kašlete na ně a noste si vše v čem se cítíte dobře! A ať se třeba kousnou do prdele!

občasný nositel (Ne, 10. 5. 2015 - 06:05)

Já už dlouho sháním...Jančo, zaujal mě Tvůj příspěvek..jestli chceš, napiš prosím na mail : [email protected]

Krásný den,

R.

Milda (So, 9. 5. 2015 - 22:05)

Já už dlouho sháním...Jak má muž, který by byl štastný za ženu tvého smýšlení a přání najít třeba na ulici?
Myslím, že mnoho z nás má spoustu tužeb a nesplněných přání. Navenek se neukazovat jinak, než je normální a doma pak snít o zázračném setkání s někým stejně naladěným. Můj názor je takový, že za vše může jedna věc, být normální. Já si kolikrát pokládám otázku co je normální. Tato veličina se během vývoje lidstva hodně mění. Je to takový stav, kdy většina populace sdílí stejný názor. Ostatní jedinci, kteří se dopouštějí něčeho nemorálního jdou stranou. Přitom jde většinou od odreagování ze stereotipu a útěk od zavedených normálností. Pak si vyčítáme, že tohle nosit není normální atd. Bohužel jsem pohlcen tou skupinou normálnosti navenek. Doma si nosím hlavně bodýčka, korzet jem si nechal ušít na míru.A tím zatím doufám nekončím.

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 07:02)

TAKY TEL 728 2855 330 SMS JU

dwan (Út, 5. 5. 2015 - 21:05)

Já už dlouho sháním...Janči,také stále hledám tolerantní ženu. Chodit spolu na vylety nebo po obchodech,přátelit se atd.Chceš-li, napiš na dwandwan na seznam.

Reklama

Přidat komentář