Reklama

Muži v dámském prádle.

Radek (Po, 16. 2. 2015 - 11:02)

Také nosím dámské...Robine a prozradíš prosím jakou značku dámských kalhotek Ti Tvoje žena vybrala?

R.

??? (Po, 16. 2. 2015 - 09:02)

Máte pravdu, že to pánské se nedá nosit! To je pomsta několika šílených sufražetek a dělají to schválně, aby se pomstily mužům! Je zajímavé jak se několik takových dokážou nacpat do pozic, kde potom rozhodují z čeho se bude co šít. Jak to jinak může potom dopadnout než, že se pro muže šije jen z toho co se ženám nehodí už ani na hadr na podlahu.Je to od nich zákeřné ale ony se ničeho neštítí!

roman (Po, 16. 2. 2015 - 07:02)

je to o toleranci v manželství. já s tím nemám problém i když sám bych ho nosit nezačal. prostě rozumím své ženě proč se ji pánské spodary hnusí. o tom se tady rozepisovat nebudu. nikdy jsem však nesledoval že ji to vzrušuje. berewme to jako prádlo a neřešíme to do hloubky. je pravda že dámské se opravdu dobře přizpůsobí a nedá se srovnat s pánským.

dwan (Po, 16. 2. 2015 - 02:02)

Prádlo dámské má jiný...Milá Irčo, věřím že máš o prádle docela přehled a tak určitě víš z jakých je materiálů? To se nedá s pánským srovnat,a ty gumy co škrtící přes břicho. Raději si vyberu dámské, které se pěkně přizpůsobí.A laskavě nikoho neposílej na léčení!

dwan (Po, 16. 2. 2015 - 02:02)

Prádlo dámské má jiný...Milá Irčo, věřím že máš o prádle docela přehled a tak určitě víš z jakých je materiálů? To se nedá s pánským srovnat,a ty gumy co škrtící přes břicho. Raději si vyberu dámské, které se pěkně přizpůsobí.A laskavě nikoho neposílej na léčení!

jirka (Ne, 15. 2. 2015 - 12:02)

Nechápu proč tolik chytráků z toho převlékání dělá takovou tragedii. Já si nepřipadám, že bych tím měl nějak trpět.

jirka (Ne, 15. 2. 2015 - 12:02)

Za prvé to převlékání nikomu neubližuje a za druhé je to vrozená odchylka, která se léčit nedá.

!!! (Ne, 15. 2. 2015 - 11:02)

Kdo si myslí, že nic neví to je vlasti chlouba! Kdo si myslí, že ví všechno, tak je velkej trouba!

!!! (Ne, 15. 2. 2015 - 11:02)

To víš? Všude byli, všechno znají a jsou chytří jako rádio a strašně rádi diktují co mají ostatní dělat! Ale, že by si uspořádali sobě život to nedokážou!

Q (So, 14. 2. 2015 - 21:02)

Zkrátka trans je odchylka od...Zas tu kdosi snedl Salomounovo hovno, ze chce jinym, kteri o to vubec nestoji, radit, co by meli delat.

Irča (So, 14. 2. 2015 - 21:02)

Zkrátka trans je odchylka od normálu. Je to porucha, měli by se léčit.

To (So, 14. 2. 2015 - 19:02)

A je kazdy transvestita...jistě ne

Transsexuálem je muž, který se cítí ženou a touží po změně pohlaví

transvestita se jen za ženu převléká, cítí se jako muž nebo buzna, nechce změnu pohlaví

Q (So, 14. 2. 2015 - 19:02)

Prádlo dámské má jiný...A je kazdy transvestita zaroven i transsexualem?

Irča (So, 14. 2. 2015 - 18:02)

Prádlo dámské má jiný střih, na muži špatně sedí. Prodávám ho a tak tomu rozumím. Dámské prádlo je pro ženy a nepatří mužům. Asi nositelé budou transvestité a měli by se nechat přeoperovat na ženy.

Robine, (So, 14. 2. 2015 - 18:02)

Také nosím dámské...ty jsi kecka

Q (So, 14. 2. 2015 - 18:02)

Také nosím dámské...Pokud by se to ale tobe samotnemu nelibilo, tak to nepripustis, nebo se s ni rozvedes.

Pokud sis vsak v tomhle smeru dal rict, zrejme to i tebe, a nejenom ji, nejakym zpusobem pritahuje.

Neni-li tomu tak, pak na tebe musi mit nejake opravdu velmi silne paky, jak s tebou manipulovat, nebo musis byt ty sam opravdu velmi tezky podpantoflak.

fanda (So, 14. 2. 2015 - 18:02)

Já zas rád nosím dres a to...jseš můj člověk dres je nádherná věc mám jich několik a doma prakticky jinak nechodím mám i s tangovým zadkem manželce se to kupodivu líbí apár mi jich i sehnala

dwan (St, 26. 6. 2013 - 10:06)

A které konkrétně...Ano,jsou to mé oblíbené a pak jestě Steeledonna nebo i Triola.

Jirka (St, 26. 6. 2013 - 10:06)

Upřímně, taky rád nosím...A které konkrétně nosíš?
Celkem unisex vypadají Bellinda, které mají třeba v drogeriích.

Jirka

Jirka (St, 26. 6. 2013 - 10:06)

Upřímně, taky rád nosím...A které konkrétně nosíš?
Celkem unisex vypadají Bellinda, které mají třeba v drogeriích.

Jirka

Reklama

Přidat komentář