Reklama

Muži v dámském prádle.

.. (Po, 9. 2. 2015 - 16:02)

,,

roman (Po, 9. 2. 2015 - 16:02)

mám starší sestru. od malička jsem po ní nosil oblečení. u nás moc peněz nebylo a tak se šetřilo všude. nosil jsem po ní košilky i kalhotky. ve škole to všichni spolužáci věděli já se nestyděl a oni se nesmáli. když jsem šel na učnák tak mi máma koupila trenky uznala že jsem velký chlap. po čase jsem ale začal segře kalhotky krást. když se to provalilo máma mi vyčetla proč jsem ji to neřekl. od té doby mi začala kupovat dámské. nosím jedině dámské prádlo. časem jsem přešel i na lepší kousky jako krajky a i satén, mám i s kamínky a šperky. asi jde o zvyk. já si na pánské nezvykl.

Sandra (Ne, 1. 2. 2015 - 20:02)

preferuji jednodílné...Jo to je ono taky to mám nejraději

susss (St, 28. 1. 2015 - 19:01)

Ja taky miluju dam.pr..pri noseni kalhotek nebo tang je velky rozdil a pohodli nez v trenkach a jsem muz

susss (St, 28. 1. 2015 - 19:01)

Ja taky miluju dam.pr..pri noseni kalhotek nebo tang je velky rozdil a pohodli nez v trenkach a jsem muz

! (Ne, 25. 1. 2015 - 10:01)

Tak se kousni do Pr...!

xxxx (So, 24. 1. 2015 - 22:01)

Mne zas neuspokojuje, když někdo nezná vyjmenovaná slova z mateřského jazyka

roman (Čt, 22. 1. 2015 - 10:01)

Take nosim a nam svuj vlastni satnik moje partnerka my ho kupuje mam pertnerku ktera je vtom moc toletantni jsem normalni ale zenske pradlo mne usookojuje vyce

??? (So, 17. 1. 2015 - 19:01)

Já jenom čekám, kdy se ty naše slepičky tady ozvou a budou rozčílený, že si dovolíme nosit co patří jím! Zase to bude pro ně okamžitě jako zženštilost!

luděk (So, 17. 1. 2015 - 14:01)

dělá ale nedá se jen tak...Já zas rád nosím dres a to ze stejného důvodu jako Petře Ty.Chráním si záda a nemusím mít slipy ani tričko.Navíc se v tom cítím dobře.

Petr (Čt, 15. 1. 2015 - 06:01)

Také rád nosím body,a...dělá ale nedá se jen tak jednoduše sehnat.
taky je rád nosím - nelezou ven záda a nebolej

Jirka (St, 14. 1. 2015 - 19:01)

preferuji jednodílné...Také rád nosím body,a nechápu,proč se nedělá normálně pro muže.Myslím,že spousta mužů by to ocenila.

!!! (Po, 12. 1. 2015 - 21:01)

Ho.no je ti potom a běž si stěžovat panu faráři!

Pepa (Po, 12. 1. 2015 - 20:01)

Nošení dámského prádla muži je už diagnosa. Snad se to dá léčit, Promluvte si s lékařem a knězem.

jirka (Po, 12. 1. 2015 - 15:01)

Asi mas kratku pamet.Ale kto...A proc se do me navazis ?

dwan (Po, 12. 1. 2015 - 11:01)

Moj priatel sa tiez rad...Ahojky Janičko, také rád nosím dámské prádlo,mám ho i nyní,ale partnerce bych toto co ten tvůj nedělal.Ona o tom ani neví, ale kdybych věděl, že mi to bude tolerovat, tak bych se ji i rád svěřil. Možná by ti pomohlo,nechat ho doma nosit dámské prádlo a provádět s ním i sex,což by určitě ocenil,ale s tím že ti nebude dělat ostudu jinde.Dej mu na výběr, buď to bude jen doma anebo jdi od něj. Možná na to čeká a vše se tím vyřeší, pokud už není pozdě a nezašel moc daleko.Snad není tak pitomej.

jirka (Ne, 11. 1. 2015 - 14:01)

Neklam!Tu na Doktorke kto...Mas v hlave nasrano a meles tu samy hovna.

Doktor z hor (So, 10. 1. 2015 - 22:01)

Moj priatel sa tiez rad...Mohu ti jen poradit aby ses na něj co nejrychleji vykašlala. Ti co nosí dámské kalhotky pro své potěšení jsou pouzí fetišisté, kteří svou zálibou mohou sexuální partnerský život jen zpestřit a obohatit. Ti co mají potřebu se ve spodním prádle předvádět na veřejnosti jsou pro partnerský život nepoužitelní. Jedná se o teplouše, kteří skončí tak, že budou v hubertusu přepadat osamělé chodce a ukazovat se jim nebo se dříve nebo později úplně přestrojí za ženskou a budou opruzova na veřejnosti dokud je neodvezou do Bohnic.

jirka (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

Moj priatel sa tiez rad...Tak to ja se nikde s tim nechlubim. Nosim to pro svuj pocit .

Janka (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

Moj priatel sa tiez rad prevlieka do damskeho pradla (nohavicky, podvazky, korzety, pancusky a pod). Snazim sa mu to tolerovat uz 2roky, ale priznam sa, ze sa mi s tym tazko zije. Minule som ho totiz nacapala doma, ako sa predvaza pred kamaratom. Chcel by sa predvazat aj predomnou, ale ja to nechcem. Niekedy pod tajne prevleceni pod oblecenim vonku a ukazoval sa pred nasimi kamaratmi a kamaratkami, tak ze si zdvihol tricko aby videli ze ma podvazkovy pas a pod. Nevadilo by mi keby si to sam doma obliekal, ale vadi mi ze sa ukazuje a predvaza pred ostatnymi. Co si prosim o tom myslite ? Dakujem

Reklama

Přidat komentář