Reklama

Muži v dámském prádle.

JA (So, 13. 3. 2010 - 11:03)

Pro JA: To máš tedy...Koupil jsem botky na platfotme 5cm a 16cm podpatek, jsou cele pruhledne s bílou stelkou. V soucasne dobe mam obednane cervene. Chodi se vnich slusne a jsou pohodlne. Mame dohodu ze je obuji kdykoli budu mit potrebu, nedelam to vice jak jednou tydne, nechci ztoho delat vsedni zalezitost. Druha variata je prijemnejsi. Kdyz prijdu domu tak stoji botky za dvermi na znameni ze chce ona. Pak vnich chodim celej den, nejvice snad 14 hodin a vpohode, bez bolesti nohou. Take vlastnime moc latexoveho pradla ale to je jine tema.

Slusny muz v da (So, 13. 3. 2010 - 09:03)

Já bych se přiznal - pokud...No uplne jsem se ji nepriznal, moc se bojim, ze me necha. Nevadi ji jenom noseni silonek pod kalhoty ted v zime. Jednou me ze srandy prevlekla do damskeho a ja ji rekl, ze mi to bylo velmi prijemne a libilo se mi to. Pak jsem s odstupem asi ctvrt roku po navratu z maskarnich ji jentak rekl, ze bych si zase rad neco zkusil, na maskarnich bylo plno chlapu v damskem. Ona rekla at na to zapomenu, ze jednou za zivot mi to staci, ze to delaji jen uchylaci. Uchylak rozhodne nejsem, jsem normalni chlap s docela svalnatou postavou, jen se mi libi nosit damske obleceni. Tak se oblekam potaji do mych oblibenych puncoch, sukynky a paskovych boticek, nedovedu bez toho byt.

Jirka (Pá, 12. 3. 2010 - 04:03)

Rad nosim siloneve puncochace...Pro JA: To máš tedy vzácně tolerantní přítelkyni. Jaké boty na platformě jsi si koupil a jak se Ti nosí?

J.

JA (Čt, 11. 3. 2010 - 16:03)

Rad nosim siloneve puncochace a botky na platforme. Nikdy jsem nemel dost odvahy se sve partnerce sverit. Po pul roce naseho vztahu v obchde kupovala silonky a vzala i velke, rikam, naco velke? Je zima tak je budes nosit pod kalhoty, odpovedela. Ja uvnitr zajasal. Rano se oblekam do prace a ona kricí, co silonky? Vazne je mam nosit? No jasne, ukazu ti jak je oblekat! Dekuji, a necal se poucit. Vecer zkontrolovala zda je mam a rekla, na netu si najdi boty na podpatku! Poslechl jsem. Trochu poradila a tesila se az prijdou. Den D nadesel, tak se koukej obout a budes tak chodit nez pujdes spat, musis si zvykat! Zvykat? Jasne, jednou tydne tak budes predemnou chodit, varit (varim rad), a chci take tvou iniciativu, obujes je take sam od sebe! Odpovidam ano. Jeto uzasne a vzrusujici jsem moc rad zeto tak prislo. Preji vam moc tolerance a pochopeni. Ahoj

!!! (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Nekoktej a řekni to rovnou co chceš říct!

JA (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

t

Doktor (Út, 9. 3. 2010 - 09:03)

No tak CDFren tohle neni...pokud spolu jen bydlíte, pak to je jedno jestli ví o tvé zálibě. Odstěhuje-li se, budeš mít větší prostor pro svou zálibu. Pokud však spolu žijete, pak to tajemství stimiluje tvůj sexuální apetít. Ono se to dá časem zařídit tak, že ti kalhotky bude kupovat sama. Stačí, když budeš kritizovat její výběr slipů, které se absolutně nedají nosit....

Lze potom šikovně navést partnerku na to, že se prodávají například bílé dámské kalhotky bez krajek, které na první pohled nevypadají jako dámské, ale jsou z jemného a příjemně nositelného materiálu atd. Důležité je, aby kalhotky byly dostatečně elastické a byly širší v rozkroku. Hop a jsme u pánských kalhotek, které na západě se běžně prodávají s nátělníky z mikrovlákna. Fakt se divím, že některým našim výrobcům a dovozcům spodního prádla tento segment trhu uniká. Zjistil jsem, že jakmile prodejci přijdou na trh třeba s dámskými trenýrkami, vypálí na takové zboží cenu, že se ženám i mužům vyplatí nakupovat spodní prádlo u "sousedů". Dámské trenýrky za 600 Kč si koupí jen opravdová nesoudná úchylačka a obráceně.

Doktor (Út, 9. 3. 2010 - 09:03)

Nevim, co na tom vsichni vidi...Opravdu kuriózní a účelový názor.

Radek (St, 3. 3. 2010 - 19:03)

No tak CDFren tohle neni...Já bych se přiznal - pokud spolu bydlíte, je to otázkou času, kdy na to přijde sama.

Slusny muz v da (Po, 1. 3. 2010 - 19:03)

No tak CDFren tohle neni diskuse pro uchyly, ale pro normalni muze, kteri se citi dobre v damskem pradle. Take ho rad, bohuzel pritelkyne o tom nevi a bojim, ze az me jednou odhali, ze me necha. Nevim, jestli by bylo lepsi ji to rici.

CDFren (Ne, 28. 2. 2010 - 14:02)

Nevite o nejakem bordelu ci privatu, kde bych mohl s holkami soulozit obleceny v damskem pradle?

WetBoy (So, 27. 2. 2010 - 07:02)

každý lepší bordel vždy...No a to je právě ten problém. Penízků není nikdy dost....

Ralkin (Čt, 25. 2. 2010 - 21:02)

Tez rad nosim damske pradlo. Jednou uz mi pritelkyne pujcila sve saty a oblekla me, ale kdyz jsem se ji po case (asi 3 mesicich) sveril, ze se mi to tenkrat libilo, tak rikala, ze je to divne a uz mi nic nepujci. Pritom me to porad nuti si potaji zkouset jeji veci a vzdy se bojim, aby na to neprisla.

Žádný problém (St, 24. 2. 2010 - 13:02)

Já hrozně rád nosím dlouhé...každý lepší bordel vždy disponuje apartmánem s bazénem a holky si s tebou určitě rády zaplavou. Chce to jen mít dostatek peněz. Ten, kdo jich dostatek má, určitě vlastní domeček s impozantní vanou, v níž může pořádat rozličná párty. Že?

No jistě (St, 24. 2. 2010 - 12:02)

Taky patřím k mužům, kteří si...Je to záliba tajná, a to je na ní to krásné. Jinak je lepší skrývat oblibu pěkného dámského prádla než, kterážto záliba značně stimuluje sexuální apetít, což je v naprostém pořádku, než skrývat nějaké sexuální morbidnosti a zvrácenosti společensky absolutně netolerovatelné. Záliba v nošení dámských kalhotek nikoho neohrožuje ani neobtěžuje. Když se to o dotyčném nějakou náhodou nedomáknete, tak to ani nebudete vědět. Jeho milence však určitě bude vrtat v hlavě, kde se v něm bere ten neutuchající sexuální apetít.:)

Jíří (Út, 23. 2. 2010 - 16:02)

Ahoj,velmi rád nosím dámské prádlo a to prakticky neustále.Moc se mi to líbí a je to velmi příjemné.Ale pěkně se to prodraží,protože si kupuji luxusní prádlo.V tomto je pánské prádlo výhodnější.Jedinej problém je v tom,že si člověk musí dávat pozor,před kým se svléká.Taky se mi líbí ,milování v dámském prádle,naštěstí jsem na ženu,který to nevadí narazil a pěkně si to užíváme.Taky jsem se celej vyholil,aby to vypadalo pěkně.Vůbec se mi nelíbílo,když mě z podprdy čouhaly chlupy.Přeji všem,ať si to pěkně užijí a nestydí se za to.

WetBoy (Po, 22. 2. 2010 - 16:02)

Já hrozně rád nosím dlouhé dámské přiléhavé šaty a nejvíc se mi líbí, když se v nich mohu vykoupat. Chtěl bych být ve vaně oblečený v šatech ve společnosti stejně oděných dívek.

Radek (Po, 22. 2. 2010 - 16:02)

Taky patřím k mužům, kteří si...Pro empera : prozradíš prosím provedení a značku manželčiných kalhotek, které u tebe končí?

Máš rád spíše "unisex" provedení?

R.

emper (Po, 22. 2. 2010 - 16:02)

Taky patřím k mužům, kteří si rádi obléknou dámské prádlo - kalhotky. Manželka mi půjčuje svoje, ty které se jí nelíbí nebo nějak nevyhovují, končí u mě. Nosím je ale pouze při milostných chvílích, přestože mi obecně přapadnou jednoznačně lepší a pohodlnější než jakékoli pánské prádlo. Dalším důvodem pro jejich denní nenošení vidím v tom, že když se takto oblečený podívám na sebe do zrcadla - jemně řečeno, cosi tam neladí... A to ani nemluvím o tom, co by tomu řekli naše děti. Takže uznám, že pokud se člověk s takovou "zálibou" musí skrývat, není to asi tak úplně v pořádku a neměl by si namlouvat, že je to o.k. Ale je pravda, že to prostě silnější než já a nedokážu odolat - asi bych nemohl pracovat ve firmě zpracovávající dámské kalhotky - utratil bych za ně majlant :-)

paulo (So, 20. 2. 2010 - 20:02)

Nevim, co na tom vsichni vidi za problem. Panske a damske pradlo byva vetsinou ze stejneho materialu a jediny rozdil je ve tvaru. Koukneme-li se napr. do historie, zjistime ze sukni drive nosili spise muzi z praktickych duvodu, nez nam ji zeny prebrali. Z normalne praktickeho hlediska jsou kalhoty vhodnejsi pro zeny a sukne pro muze. Rovnez kouknete-li se napr. do Kamasutry, dozvite se, ze bylo zcela normalni se u muze licit.

Reklama

Přidat komentář