Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 22:10)

Tak jsem jí dala látkovky , první noc to nevydržela a v noci si pleny sundala a do rána se pčůrala, prý ji vadilo to že musela mít nohy od sebe, tak druhou noc jsem jí zabalila zase do látkovek, sice protestovala a chtěla jednorázovku ale nenechala jsem si, dala jsem jí 5látkovek, PVC kalhotky bodyčko aby se zase nerozepla a nesundala a navrch overal se zipem na zádech aby se navyslékla. ráno došla mokrá ale s plenama na sobě že jí to studí, věřím že jí tak donutím se v noci vzbudit a naučit jí se nepočůrávat.

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 21:10)

Dnes jsem ji zabalila do látkovek , sehnala jsem i PVCkalhotky dala termo kalhoty a bodyčko, dky za radu, zítra uvidíme zda to něčemu pomůže .

Tereza (Po, 26. 10. 2020 - 10:10)

Zdravím, dcera teda s nošením plen problém nemá ,chápe že je blbá doba ,a že v karanténě to musí chvíli vydržet, ale problém má s tím že když ji už má z poloviny plnou , se jí to vepředu nafoukne a jí to pořád láká a i když má bodyčko a legíny ,tak ji ta boule vepředu pořád rozptiluje.nemáte nějaký fígl ? Nebo něco aby jí ta boule nefascinovala ?
Děkuji za radu.

Pulec (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

a kolik je vaší dceři a jak jí fascinuje ta boule

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 21:10)

13

N (Ne, 25. 10. 2020 - 11:10)

Ano dával bych pleny ale jenom když se v noci pomocuji a na cestu občas také.? Ale záleží zase na dítěti jestli to s plenkami zvládne tu cestu je mít na sobě. V noci usne to je něco jiného a ráno se probudí a je celý mokrý a pak záleží na dítěti jestli si nechá nasadit čistou plenu. A otázka dali by jste dítěti 14 let kdyby na cestu chtěl pleny. Dětské punčocháče nosí normálně ale 14 letemu dítěti dávat pleny na cestu mi přijde docela dost divný kdyby byl nějaký nemocný postiženy tak proč ne ale zdravimu klukovi dávat pleny tak to ne jsou i takové děti co je nosí normálně. Ano viděl jsem kluka ve vlaku mohlo mu být tak 12 let že dítě to nestihlo si dojít na wc a přišel zpět do kupicka vlaku a jeho mamka mu řekla už zase jsi se pocural. Tak jeho mamka ho celého vysvlekla úplně do naha otrela ubrousky. Mne se ale nejdřív optala jestli mi to nebude vadit ne dělejte jako kdybych tady nebyl. Tak tam chudák kluk byl jenom v tričku a dole nahaty a stále se omlouval že příště to už stihne ale já jsem si říkal že ho čekají asi že mu dá pleny mezi nohy tak mu začala dávat čisté bavlněné punčocháče on stále nechtěl. Ani punčocháče a plenky chtěl to předtím co měl trenky a kalhoty a ponožky. A mne to už začalo lizt na nervy a prohlásil jsem k tomu dítěti prosím nech si od mami dát to co ti dává tvoje máma ví co protebe bude dobrý tak prosím neprotestuj a nech si obléct ty punčocháče a plenky nemůžež tady být nahý bude to pro tvoje dobro tak jsem te mamine pomohl se synem vzal jsem si ho naklin aby jsme mu mohli dát punčocháče pak jeho mamka vytáhla jednorázové pleny a já jsem jí řekl jestli nemá i látkové pleny a řekla že ano tak mu do jednorázových plen dejte i látkové pleny pro větší savost a paní mne poslechla i tak udělala pak zapla jednorázové pleny a vytáhla punčocháče a pak dostal tepláky. To víte milí pane mi řekla já jsem na něj sama a mne nechce poslouchat od vás to zabralo vás poslech hned. To víte on se v noci stále více pomocuje ale občas se mu to stane i přes den tak když nikam cestuji s ním tak vozím i pleny. Já vám něco řeknu dejte mu plenky už rovnou doma před odjezdem. Já jsem na tom úplně stejně semnou se jedna paní rozešla byl to jediný důvod jsem jí řekl že nejsem hlídací služba a ona si lítala bůhví kde ale co mi neřekla že její syn se začal pomocovat tak ho založila plenkami a tomu bylo víc jak vašemu dítěti vašemu může být tak 12 let a jemu bylo tak 14 let. A on byl nikdy i plenkách i tři dny tak jak to dítě vypadalo. Asi když jsem dítě hlídal já tak dostával pleny jenom na noc a přes den byl úplně bez plen. Tak jednoho dne jsem sním zašel k lekarce a ta se zhrozila že tak zanedbané dítě neviděla já jsem pověděl že jsem jeho mami přítel a ona řekla že to dítě je zralé do klokanku akorát no já vám řeknu aby tam byl umístěn ale teď rovnou. A můžete mi prosím pane říct kde je jeho mamka to bohužel nemohu jelikož já jdu ráno do práce a pak je vedle u sousedů a večer si ho zase vyzvedavam já víte a kolik mu je let řeknu že 14 let ne to vám nevěřím vypadá tak na 10 let to bude asi tím že mu jeho máma začala dávat pleny jak přes den a noc on má pleny ano přesně tak a teď jí má také ne teď ne protože když hlídám já tak je úplně bez pleny ale jen na noc mu je musím dát a ráno je úplně pomoceny tak vám moc děkuji že jste ho přinesl k nám a na jeho mámu dáme trestní stíhání že se nestará o dítě ale sociální zařízení si musí promluvit i stou sousedkou ta ho také hodně hlídala. Ano to se zařídí. Ale také zařídilo kluka umístili do klokanku a jeho matku do basy o nestarani se o syna a za trestnou činnost. Pak mi paní ve vlaku nabídla jestli nechci být její přítel že její syn měl tatínka no tak jo beru to ona jela za její matkou na Moravu ale její matka řekla že synem může přijet ale jedině že bude mít přes den a noc pleny a ona jí oznámila že syn má pleny a nosí je a že si našla přítele ve vlaku a ona řekla tak jo přijeďte spolu tak jsem tedy jel ale musel jsem se jednomu obchodníkovi omluvit ale on řekl že jeho krámek je zavřen kvůli koronovirove epidemii jel jsem jako obchodní zástupce s nabídkou dělám pro firmu prestige obuv takto vznik můj příběh. Já jsem si přítelkyni syna prisvojil a říká mi táto pleny už nosí jen na noc pro jistotu a na cestu také vždy doma ji dostane když se nikam jede a přítelkyně si udělala už řidičák ale auto má ale moje služební já řidičák nemohu mít ze zdravotních důvodů.

leonidtom6 (So, 24. 10. 2020 - 19:10)

No jistě že by ,měli větší děti nosit pleny.

Hledan (St, 21. 10. 2020 - 07:10)

Ahoj,
holčina, která by chtěla poradit s nošením plinek, někoho kdo by ji nutil je nosit, nebo kdo by ji přebalil jako starostlivý daddy? Já Praha, normální kluk, světly typ 29 let. [email protected]

Jana (Út, 20. 10. 2020 - 10:10)

Tak jsem synovi a dceři dala pleny jak chtěli na noc a dostali 3 látkové pleny a jednorázové pleny s gum kalhotky spíše uvazany igelit a ráno jsem je oba prebalila a dcera a syn byli spokojení že jsem jim je dala a přes pleny dostali bavlněné punčocháče stejně musím jít do krámu spíše řečeno do dětského oddělení pro látkové pleny aby bylo na přebalování a mast a pudr si musím koupit na punčocháče jim nasiju sle aby jim pleny nepadali to zvládnu ale abych nemusela objednávat gumové kalhotky tak vezmu syna ke svadlene aby do boxerek našla silnější igelit hold i dcera bude nosit boxerky chce také nosit plenky tak to bude muset mít vždy je prebaluji v pokoji každý má pokoj vlastní ale premislim že je dám do hromady k synovi ten ho má větší tak hold plenkari budou spolu oni chtěli mít pleny tak musí vydržet spolu chtěli původně že si pleny budou měnit sami ale já jsem řekla že ne že je budu prebalovat já osobně jinak že pleny nedostanou a souhlasili nic jiného jim nezbylo než souhlasit a syn teď prohlásil že je mokrý a posrany ale já jsem mu řekla že mu čisté pleny nemohu dát že musí vydržet až je koupím že půjdu do dětského oddělení pro plenky tak se na něj musím kouknout jak a co má v plenkách když tak mu místo plen dám dva starší ručníky a pak napíšu co jsem jim koupila. Dnes vypadá že bude hezky tak půjdou i ven hezky.

Návštěvník (Út, 20. 10. 2020 - 00:10)

jsme v preventivní karanténě, syn i dcera řekli že nechcou nočník že to smrdí, tak přistoupili na pleny, jiná možnost už není. po dvou dnech můžu říct že děti s tím souhlasí a ač je to nepříjemné , jsou seznámeni se situací a berou toto jako dobrá cesta. A já jsem ráda že děti spolupracují a nějak sami si řekli jak se omezit ,tak aby i tak mohli fungovat.

Plenkař123 (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Když mám pleny a je mi 24 let

Otec 2 (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

Když je chtějí sami nosit tak dát okamžitě jak jednorázové pleny tak i látkové pleny ale i punčocháče a jiné dětské oblečení a věci.

Jana (Po, 19. 10. 2020 - 09:10)

Mohu se optat mohu dát plenky už větším dětem chtějí je nacestu je jim 12 a 14 let nevím jestli to nikde vydeli nevím a říkali že by je chtěli mít i doma jak přes den a noc tak nevím jestli je mám dávat či ano nebo ne poraďte mi.

Návštěva (So, 17. 10. 2020 - 12:10)

Tak koukám že tyto stránky existují pouze pro helcu a Martinu

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 20:10)

My máme doma dědu , ze školy volali že tam někdo byl pozitivní ať si zavoláme na hygienu a jdeme na testy, No super,, vše na sobě dolů a do pračky ,ony pořádně vydrhnout do pokoje , okamžitě roušky , dostali každá balík natahovacích plen, a byly zamčený v pokoji, Vydesinfikovat celí barák.
Když byl čas jídla , odnést plenu nebo něco, tak to museli nechat u dveří a jít si stoupnout do nejvzdálenějšího rohu,zavolali "UŽ" a já v roušce a rukavicích otevřela dveře, udělala co bylo třeba, a hned zase vypadla. Tři dny jsme to tak dělali než nás otestovali a další dva dny, než došli výsledky, naštěstí negativní, hrozná kovbojka, dřív jsem na to moc nedbala ale než znovu absolvovat jen tu blbou karanténu tak jsem holkám koupila pořádný pohodlný ffp3 respirátor a dbám na řádném nošení ,všude. UŽ ABY BYLO PO COVIDU.

Pulec (Čt, 15. 10. 2020 - 21:10)

taky blázinec koukám

Jana (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Do plenek dělají obě potřeby curani a kakani syna jsem ráno prebalila a dcera chtěla být bez plinecek pak jsem šla s nimi na nákup tak jsem i dceři dala radši pleny ale dala jsem jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a termo prádlo a mohlo se jíti dceru jsem si vzala sebou a syna jsem nechala v autě v autosedačce autosedačku používají oba.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 17:10)

hlavně jim dávejte plinečky přes pusinky, nebo skončí jako moje dcera. V nemocnici ,sama ,na kapačkách, na hadičkách a s plinečkou jak na pusince, tak mezi nožičkama , bohužel tam musí 24/7 ležet , kvůli nákaze nesmí z postele, a tak se nudí, a museli ji k té postýlce připoutat.

Pulec (Čt, 15. 10. 2020 - 16:10)

Šikovná dcerunka a bez nechody

Jana (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

Tak začala distanční výuka a včera syn a dcera chtěli na noc oba dva pleny tak co chtěli tak je dostaly. Teď jsem je prebalila dcera chodí do 3 třídy a syn do 5 třídy a když včera chtěli dát plenky tak jsem neváhala a dala jsem jim je dostali 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko teď jsem je oba prebalila jak holku tak i kluka a čekají na snídani a dám jim kaši ale s kojeneckých láhví i s brindaky aby se nepokecali nebo nejdříve nakrmim dceru a pak syna tak mám už připravený kojenecké láhve a dudlíky potom a ptala jsem se jestli se nakrmi sami a nebo je mám nakrmit já a dcera že to zvládne sama ale s brindackem ale syn chce krmit tak jsem ho nakrmila a po snídani dostali každý dudlík do pusy a čekáme na distanční výuku a dostanou úkoly.

Reklama

Přidat komentář