Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Kals (So, 8. 6. 2019 - 16:06)

Ano tohle utrpení musím vydržet invalidní vozík se dá vzladnout ale pleny by se daly také vzladnout rád bych dostal tričko s kratasy ale prý nemám nárok nejsem už malé dítě je mne kolem deseti let.to minulé jak mne oblékla tak jsme jeli k lékaři na dětskou ortopedii a dětská lékařka řekla mamce že plenky ano ale trochu větší na šířku aby se kyčle trochu vzpamatovali od toho úrazu ale aby mne nedávala vůbec punčocháče stačí prý jen body a kraťasy trochu větší aby to tak nebylo vidět že mám pleny mezi nohama a vozík mám používat do konce prázdnin tak to bude letos na prdlacku celé prázdniny pleny a invalidní vozík

Návštěvník (So, 8. 6. 2019 - 00:06)

A pokuď má plenu kvůli úrazu nedá se nic dělat, těch pár dní to vydrží a lidi to pochopí.Jen neandrtálci by se posmívali.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 20:06)

plenky

Steve (Pá, 7. 6. 2019 - 16:06)

Zdravé a správně zaučené dítě nenosí ...

Kals (Pá, 7. 6. 2019 - 10:06)

Tak v tom úmorném vedru jsem musel mít plenku ale i s puncochaci mamce jsem říkal že je nechci ale ona se nedala prostě že je potřebuji tak jsem ji dostal měl jsem 4 pleny látkové a gumové kalhotky a punčocháče silonové a ještě bodycko nechtěl jsem je ale snaha byla zbytečná a na konec mne usadila na dětský invalidní vozík a bylo vše dokonáno a na konec ještě Prestige dětské bílo-červené a jelo se a v autobuse jsem byl nikomu pro smích ne že mám invalidní vozík ale že mám plenku body a silonové punčocháče.. na invalidním vozíku jsem proto že jsem měl malý úraz ale jen na krátkou dobu ho budu používat....A stimto se mamka usmyslela že mne musí dávat i plenky.

Otec j (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

No asi je potřebuješ když ti je dává. A to je máš na noc i den ? Cítíš, ze se ti chce na toaletu ? Pokud ano , tak je zbytečné abys měl pleny . Jinak tě lituji , že v tom parnu jsi musel mít punčocháče. V takovém počasí mají i malé děti jen plenu a body .

Návštěvník (So, 8. 6. 2019 - 00:06)

Malé děti ano, ty nosí body a plenu ale tenhle kluk asi už zas až tak malí nebude, punčocháče mají vysoký pas takže chápu že jimi chtěla skrýt plenu, legíny nejsou také moc vhodné ty jsou pro holky , a také záleží jaký mají doma šatník, pro mamku to asi byla jediná volba.

Kals (Po, 3. 6. 2019 - 19:06)

Proč si nevzít plenu na cestu vždy se hodí hlavně když jí dostávám přes den a noc dostávám plenky látkové na noc a Tena extra plus přes den ale teď bych ji potřeboval jako sůl jelikož mám epileptický záchvat tak ráno jsem žádnou nedostal a na večer mne čekají plenky látkové jsou dvě a v nich bude založený silnější ručník i s igelitem jako pojistka proti proteceni do postýlky nevím zdali dostanu i svrchní a gumové kalhotky buďto s bodyckem nebo s overalek to bohužel nevím ale já si myslím že dostanu punčocháče a bodycko takto to dostávám často tak se večer uvidí co budu mít na sobě za pleny buďto s bodyckem nebo s puncochaci.

Olga (So, 1. 6. 2019 - 20:06)

Jáchym v tom taky nevidim probemm

anonim (Čt, 30. 5. 2019 - 09:05)

plenky na cestu, proč ne

Kals (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

To mne také občas dělá že sundá pokadenou a mokrou plenku otře mne čistou látkovou plinkou od výkalů a mezi nohy má vždy kyblík s vodou aby mne nemusela furt koupat tak to dělá takto pak mne položí na čistou suchou plenku a nebo přebalovací podložku pak mne zvedne a dá do zadečku teploměr já nesmím nic ani říkat když promluvíme tak dostanu dodlik značky Nuk pak vyndá teploměr a dává my pleny i s gumovými kalhotky ale před nasazením plen jsem nejdříve namazán dětským olejem a zasypán pudrem ale občas mne musí i oholit mezi nohy jelikož my roste ochlupení to musí pryč protože malé děcko co nosí plenky tak musí být oholen na hladko

Kals (So, 25. 5. 2019 - 13:05)

Tak když jsme dojeli domů tak jsem byl jenom pomočen tak mne mamka nechala v mokré plence prý nebyl ještě čas na prebaleni.udelal jsem pár úkolů co jsem měl a pak jsem si musel na chvíli lehnout pak mne přinesla kojeneckou láhev a musel jsem vypít celý obsah lahvičky a pak jsem se chtěl vysvléct celý ale přišel na mne taťka že se mne vše sundá veškeré oblečení a jak řekl tak udělal mamka mezitím přinesla bodicko a taťkovi řekla ať mi pak punčocháče dá zpátky a přesně to bodycko a na noc budu dostávat overal a nebo dupačky s kšandy.a na ven budu mít také plenky ale ty jednorázové které jsme koupili a do školy je také budu mít když se pomocim i ve škole... ve škole mám výhodu že tam dva kluci také nosí plenky Pampers asi se také pomocuji...a když mne taťka sundal vše tak jsem cítil jak mocim znovu a pak my dál zpět punčocháče a bodycko a pak jsem na chvíli usnul a za dvě hodiny jsem se počůral i pokadil takže po demne musel taťka dát velkou přebalovací podložku potom sundal bodycko které my jenom vytáhl na hrudník stáhnul se mne punčocháče pod kolena a začal sundávat jednorázovou plenku a pak látkové pleny pokadeny sem byl je trochu ale pocurany hodně celá plina byla durch mokrá tak potom mne otřel s mokrou čistou plinkou pak namazat mastí značky aviril a tou stejnou značku i zásypem a pak přišla mamka s latkovimy plenkami téch bylo asi šest byli trochu složené na široko vzala mne pod kolena a nadzvedla mne a dala je po demne pak odešla ze prý zapomněla gumové kalhotky tak mne pak zvedla ještě jednou ale musela ty pleny dát na chvíli pryč protože roztáhla ty kalhotky a položila na ně ty pleny a pak už je dala konečně po demne pak je prelnula mezi nohy a zapnula gumové kalhotky pak my stáhla bodycko a to také zapnula a punčocháče už jsem nedostal stejně na noční spánek bude overal a pak jsem dostal i dudlík a pohádky je konec.

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Mě ještě před zabalením na noc měřila v zadečku teplotu, jen tak pro jistotu.

Kals (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

No mě mamka přebali i venku na trávníku když je potřeba mne je 12 let a nosím stále ještě plenky nedělám s toho žádnou vědu když se pomocuji přes den ale i noc jako například včera když mne vyzvedla že školy tak jsem už byl trochu pocurany už jsem to nevydržel tak jsem si trochu ucurnul tak to mamka vydělá a velký kus od školy mne položila na přebalovací podložka a vslikla mne kalhoty a punčocháče a trenky a dala po demne 3 látkové pleny a pak ještě gumové kalhotky a pak zpět trenky punčocháče a kalhoty a šli jsme ještě nakoupit do velkého obchodu nežli jsme tam došli tak jsem se znovu počůral i posral do plenek abych nesmrdel tak jsme šli do přebalovací místnosti a tam mě znovu vysvlekla ale už pomalu do naha.byl tam přebalovací pult ale i lehátko prý nijaka novinka asi na přebalování větších dětí jako jsem byl já sundala mne oblíbené botky Prestige pak kalhoty punčocháče gumové kalhotky trenky a na konec pospinenou plenku a já tam ležel polonahý pak mamka s plenky sklepla hovínka a pocuranou plenku dala do speciálního pytlíku a v tom nikdo začal klepat na dveře u té prebalovny šla tam paní s dcerou a synem prý že je potřebuje oba prebalit ale paní řekla že ji bude stačit přebalovací pult těm dětem mohlo být tak kolem 6 a 8 let samozřejmě že se ty děcka stydeli že musí také nosit plenky a pak se zhledely na mne jak tam ležím na lehátku a po demnou je přebalovací podložka tak paní dala na přebalovací pult nejdříve syna sundala mu legíny s puncochaci a pak plinku kterou měl obojí jak pomocenou tak i pokadenou a pak ho otřela vlhcenymi ubrousky a dala pod něj suché pleny a dceru prebalila ve stoje ta byla jenom pocurana ta měla také punčocháče a legíny a pak mamka prebalovala mne dala mne dvě látkové pleny a přesně ještě jednu plenku asi značku Pampers premium care a pak punčocháče i s legínami přesně jako ty děti byly prebalene a obleknute tak já jsem měl to samé akorát že oni neměli tolik plen na.sobe jako já a pak mne mamka dala zpět moje oblíbené botky Prestige a šli jsme na nákup.nejdrive jsme šli do dětského oddělení tam mamka koupila asi tak 3 balíky jednorázových plen asi dva zásypy a 3 mastícky a pak dudlíky ty byly dvakrát a ještě jednu větší kojeneckou láhev a pak ještě 4 sunary a pak jsme šli konečně k pokladně..a potom přijel taťka s autem k obchoďáku vše se nalozilo a jeli jsme k domovu a taťka se divil na co tolik věcí když žádné miminko už doma není a mamka odpověděla že miminko máme a je mu 12 let které se v noci pomocuje do postýlky a občas i do kalhot tak se.domluvili že když mamka nebude doma tak mne taťka bude prebalovat a pohádky je konec.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Gut story (y) :-D

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 03:03)

Jo fakt gut story

33 (Čt, 23. 5. 2019 - 19:05)

Dávejte jenom látkové pleny s gum kalhotkami a punčocháče a pak bodycko ze zipem na zádech a plinky a punčocháče si nesundá sám ale musí si říct o prebaleni sám.

Olga (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

Chci se zeptat esi někdo děti přebaluje na záchodě nebo v přírodě?

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 13:05)

volím piráty

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

To ty pravé. Tráva?

Reklama

Přidat komentář