Reklama

Nabízím odměnu 1000 Kč měsíčně na několik let.

Dárcovská urino (Po, 24. 7. 2017 - 15:07)

Koupím urinu zdravé mladé ženy - Praha a okolí. Cena dohodou. Mirek. [email protected]

no (Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

Nabízím urinu pro...fuj, nežijeme ve středověku

urinoterapie@po (Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

Nabízím urinu pro léčebné účely. Jsem zdravá 30 letá žena bez antikoncepce a jakýchkoliv jiných léků. Nechybí mi žádný orgán, ani třeba žlučník, mandle či slepé střevo. Zdravá životospráva je samozřejmostí. [email protected]

Béba (Ne, 28. 6. 2009 - 23:06)

většině ženských nebude vadit, že máš pleš, když budeš jinak bez problému.Ovšem, jestli se nějaká dozví, že kvůli vlasům chceš pít cizí moč, tak zo tedy problém bude.Uvažuj!

Re (Ne, 28. 6. 2009 - 13:06)

A co tva intuice a co rika tve srdce? Nejen v knihach najdeme ruzne pravdy. Experimentuj a nedrz se jen knizek, vysledek se dostavi velice brzy.

jana (Út, 23. 10. 2007 - 16:10)

hihi, připojuji se k Koumesovi, to jak má Lenka v jednom řádku slova typu Odměna, Pomoc, Darovat a dělá si chutě na 12tisíc ročně, to je fakt legra.. hihi. Papa

Koumes (Po, 22. 10. 2007 - 08:10)

Lenko pokud tu moč chceš darovat jak píšeš tak na odměnu rychle zapomeň:-)

Lenka (Po, 22. 10. 2007 - 08:10)

No, to je hezká odměna, proč bych nepomohla? Vždyť darovat někomu moč za účelem dárcovské urinoterapie není nic špatného.

petr (Ne, 22. 10. 2006 - 14:10)

no to je pěkná kravina. Hochu, řešil jsem podobný problém před léty. Měl jsem poměrně huskté a dlouhé vlasy, pak najednou začaly řídnout a já myslel, že se mi zbortil celý svět. Jednou jsem se opil a nechal se kamarády ostříhat strojkem dohola a od té doby chodím dohola. Člověk se musí smířit s tím, že stárne a přichází o část výhod, které skýtá mládí. A na holou hlavu jsem si za těch šest let zvykl natolik, že bych už asi ani vlasy mít nechtěl. Má to spoustu výhod a vůbec to není něco, za co by se měl člověk stydět. Tak se vykašli na pití hektolitrů moči a radši se snaž najít přednosti i ve věcech, které se zpočátku mohou zdát být velmi nepříjemné. držím palce.

Pavel (Ne, 22. 10. 2006 - 03:10)

No, pokud Ti nejde vyloženě o ty chcanky tak to nechápu. 1000kč/měs. na několik let můžou být desítky tisíc korun. Není pak lepší (a levnější) si ty vlasy nechat nastřelit (nebo jak se to dělá)??? A nebo se smířit s pleškou. Nebyl bys totiž ani první ani poslední. Dokonce to může působit sexy... Obzvlášť dnes kdy stejně každej druhej kluk chodí vyholenej.

Márty (Čt, 20. 10. 2005 - 07:10)

Ahoj Iris, nesehnal jsemnikoho. Není to snadné.

Iris (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Márty,sehnal jsi už někoho?A jak to zabírá,je to přece jen už nějaká doba,tak by mě zajímalo pokračování.Lidé,kteří zde zakládají fóra,by se sem měli vracet a psát nám,jak to vyřešili,my si tady pomáháme každý podle svého rozumu,ale už nevíme,jestli to k něčemu bylo.

Huhu (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Jsi blázen, taková humusárna, radši si nastřel vlasy nebo co, ale tohle je fakt nechutné...

Iveta (Pá, 11. 3. 2005 - 15:03)

Taky jsem to někde četla, že ženská moč může léčit mužskou plešatost, ale chce to asi hodně odvahy, tuto léčbu praktikovat. Můj manžel se k této léčbě odhodlává už víc jak rok. Márty, nevíš, jakým způsobem se dá překonat psychická bariéra???

Helin (So, 6. 11. 2004 - 13:11)

Ahoj Marty, tak to taky slyším poprvé a to jsem o urinoterapii četla dost. Nejde zas o nějakou sázku ? Jsem adeptka, 100% zdravá, štíhlá, 26 let... Můj chlap si hlavu min. 1x měsíčně holí, protože mu to neuvěřitelně sluší (vlasů má až až). I pánové s pleškou jsou sexy. Ono na těch vlasech až tak nezáleží, když jsou, tak ať se o ně majitel stará a umývá si je ;o)

PaT (St, 3. 11. 2004 - 21:11)

Ja nevim, co to resis. Ja mam taky plesatyho pritele. Hezky ho holim strojeckem, aby to nemel jak ty padesatilety strejckove a vypada dost sexy. A teda kdyby pil moji moc, fuj. Jeste by si neco uhnal.

pendrek (Ne, 31. 10. 2004 - 23:10)

Jestli máš bejt plešatej,tak ti nepomůže ani svěcená,natož chcanky naší Anky.

Mravní hlídka (Ne, 31. 10. 2004 - 10:10)

Aj vaj,taková úchylka, maskující se za lék proti plešatosti :-)) Ty jsi vskutku fajnšmekr!

Adam (So, 30. 10. 2004 - 08:10)

Marty o cem hovoris jsem opravdu neslysel pokud se jedna o rust vlasu.Doporucuji, aby jsi nasel zenu ci divku, ktera se zdrave stravuje. Moc na tom zalezi.Preji hodne zdaru.

Standa Gross a (Pá, 29. 10. 2004 - 22:10)

tak nas poslanecky klub ti uz pripravilprvnich 10l meducinky!!!KAm to mame prinest

Reklama

Přidat komentář