Reklama

Nabízím odměnu 1000 Kč měsíčně na několik let.

udivená (Pá, 29. 10. 2004 - 21:10)

Copak to je za úchylku?Vím o urinoterapii, ale ve všech dostupných zdrojích se píše, že musí jít o vlastní moč. Je to nesmysl od toho synka. Teď by mě zajímalo, o jakou úchylku jde.

Minie (Pá, 29. 10. 2004 - 21:10)

Márty, já čtu knížky o urinoterapii a dočetla jsem se tam, že urinu od druhého pohlaví bysme pít neměli, ale v tomto případě je to asi jiné, opravdu nevím. Já jsem bohužel z daleka, takže ti svou urinu nemůžu poskytnout a je to docela složité, brát si urinu od cizího člověka, protože tu urinu potřebuješ denně a měla by být čerstvá, to si tu dívku musíš k sobě nastěhovat :o)))Nebo chceš používat urinu odpařenou či starou? Každopádně ti přeju štěstí při hledání hodné duše, která ti pomůže. Bohužel v naší společnosti je to samý neználek, který co nezná tak to odsoudí... co ti budu povídat. Měj se a čauky

Márty (Pá, 29. 10. 2004 - 15:10)

Je mi 25 let a velice mi řídnou vlasy, což je v naší rodině dáno geneticky. Jeden můj známý si vyléčil padání vlasů urinoterapií, konkrétně pitím moči od své manželky. Mužská plešatost je totiž podmíněna hormonálně, konkrétně derivátem testosteronu, jehož nadprodukci lze snížit hormonem estrogenem, který je v homeopatické dávce obsažen v ženské moči. Mimo jiné, tímto způsobem lze u mužů současně léčit i potíže s prostatou, jejichž příčina je stejná, tedy nadprodukce derivátu testosteronu. Našla by se na Jižní Moravě zdravá dívka nebo žena, která by mi byla ochotna prodat svoji moč? martin4848"quick.cz

Reklama

Přidat komentář