Reklama

Nachlazení

Máňa (St, 23. 10. 2019 - 11:10)

Tak já mám léta ozkoušeno pro silnou imunitu: denně za každýho počasí ven na hodinu, ať prší nebo je 40 C, od podzimu ve stravě hodně kysaného zelí a jiné zeleniny s vitamínem C, každé ráno šumák, po večeři kousek ovoce, čaje, ty si vlastně můžete dle jejich účinků poskládat klidně sama, kupuju tyto https://www.kde-je-skladem.cz/kategorie/potraviny-1745/ no a když přijde nachlazení, tak čaj se slivovicí, když nezabere ani to, tak lehnout …

Eliška (St, 23. 10. 2019 - 09:10)

Ahoj, jaké berete vitamíny? Potřebuju si koupit něco na prevenci nachlazení, všichni kolem mě smrkají a kašlou, tak nechci něco chytit.

http://www.zdra (Út, 17. 9. 2013 - 14:09)

http://www.zdravedarky.cz/

hari's son (Čt, 28. 10. 2010 - 09:10)

Moje zkušenost se týká dlouhodobých průduškových potíží, které se postupně zhoršovaly. Pak jsem dostal jeden ájurvédský lék, který mi dočasně pomohl, ale po využívání se potíže začaly pomalu vracet. Napadlo mě brát ty složky, které jsou snadno dostupné u nás: 1. pepř (v původním receptu je pepř dlouhý, Piper longa, který lze koupit i tady, ale ne běžně), 2. skořice, 3. kurkuma. Do litru vody nebo čaje dejte po čajové lžičce každé složky a před pitím dobře promíchejte. Po týdnu vysaďte pepř. Za další týden byste měli být v pořádku, tak jako já. Princip funkce je eliminace hlenu (kapha), živné půdy bakterií a virů. Jako ideální zdroj vit. C se mi osvědčila kustovnice čínská.

Koldík (Út, 3. 8. 2010 - 10:08)

POmohou mi vždycky teplé koupele nohou, napařování, heřmánek, med, teď taky posiluju imunitu curenzymem ,ten je taky absolutně přírodní

marky (Ne, 24. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj všem, jestli můžu poradit, tak na rýmu a nastydnutíá si dejte vařit do hrnce vodu a dýchejte tu páru, cca. trak čtvrt hoďky, když to zoopakujete několikrát za den tak máte za dva dny po rýmě, na mě to funguje dokonale, divim s eže se o tak primitivní věco nikde nepíše..Jinak ta voda se nemusí vařit a uplně, někoho to můžře hodně pálit

Jarka (So, 7. 11. 2009 - 22:11)

Já mám velmi dobré zkušenosti...vaporizing od Lander je naprosto vynikající.Vždy nám pomohl proti rýmě a kašli. Moje dvě děti nikdy nebraly kapky proti kašli, vaporizing byl vždy při ruce, zajistil klidný spánek a kašel vyléčil. Antibiotika jsme neměli nikdy.Pořádně vtírám na záda, prsa a chodidla. Je to úžasný lék a je mi líto, že tak málo lidí o něm ví a také, že věří v jeho účinek.

Petra (St, 9. 1. 2008 - 08:01)

Ahoj, zdravím všechny nachlazené. Přispěji typem na dobré kapky, které pomáhají a chutnají dětem na vykašlávání. Thymomel. Dávají se 3 lžičky denně a poslední dávku jim dávám až v posteli. Dříve hodně kašlali, když si lehli, po 1 lžičce téměř nekašlou a krásně se vyspí. Hodně zdraví v novém roce.

vili (St, 14. 11. 2007 - 23:11)

Mnoho zbytečné diskuze,vždyť na všechny nemoci stačí pít alkalickou (živou) vodu, nos prostříknout mrtvou vodou.Alkalická voda nemá žádnou výživnou hodnotu, aby vám dala energii, ani nějakou léčivou hodnotu, aby vyléčila nějaké onemocnění. Všechno co dělá je, že neutralizuje kyselinu v těle, tak podporuje lepší krevní oběh, a ten lepší krevní oběh pomáhá tělu k tomu, aby se samo hojilo. Lidské tělo je úžasný stroj dalšího života, že zná jak se samo hojit. S alkalickou vodou se krevní oběh zlepšuje bez použití krevních ředidel.O vodě : http://www.mrtva-ziva-voda.er.cz

Zuzka (Čt, 25. 10. 2007 - 09:10)

Já mám velmi dobré zkušenosti s MAST PROTI NACHLAZENÍ(Vaporizing action od Lander)
Zejména vhodné pro děti!
Mast proti nachlazení je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích

Jirka (So, 10. 2. 2007 - 21:02)

Divím se těm, co do sebr při nachlazení perou prášky. Vždyť stačí si pořádně vypařit nohy, pít čaj, nejraději bylinkový s medem. Moje děti to dělají automaticky, když přijdou z klouzačky.

Anna (Po, 7. 2. 2005 - 17:02)

Dobry den, uz tyden mam silnou cirou rymu a nyni jsem zacala smrkam krvave hleny. K lekarce jsem nesla. Myslim si, ze je to podrazdenim od casteho smrkani. Mam pravdu?? Dalsi priznaky- kasel (uz mne prechazi), silne bolesti hlavy pri zmene polohy (dela mi problem se i zvednout z postele. Dekuji za odpoved. Anna

Adrian (Ne, 23. 1. 2005 - 14:01)

Ja se ted dostavam treti den z nachlazeni, mne pomahaji hlavne vitaminy a bylinkove caje. Z leku beru jenom aspirin, hlavne predtim, nez se jdu vypotit. Potim se tak tri hodiny, poradne ze me leje, bez problemu tri az ctyri litry, a pak se okoupu v teple vode. Teplota klesne a citim se mnohem lepe. Hlavne je treba davat pozor na doplnovani tekutin, zvlast pokud se potite jako ja. Vyborne je taky cerstve ovoce a ovocne stavy. Mne staci vetsinou tri, ctyri dny, abych se z toho dostal.Adrian

Zdenek (So, 1. 1. 2005 - 17:01)

já používám bylinkywww.webpark.cz/ddss/Gel a Alfu

eva (So, 1. 1. 2005 - 16:01)

Chemoterapeutikum na rýmu?Já se nestačím divit-čím mne současná medicína ještě překvapí?Neničte si zdraví,udělejte si pár dní volno,lehněte,připravte zásobu kapesníků a bylinkových čajů a uvědomte si,že virozy jsou projevem detoxikace organismu,takže je hloupost do sebe cpát další jedy.

alenka11 (Ne, 5. 12. 2004 - 18:12)

já mám vynikajícízkušenost s přírodními produktywww.webpark.cz/ddss/

...... (Pá, 3. 12. 2004 - 04:12)

...

Rosa (Čt, 2. 12. 2004 - 22:12)

Mohu doporučit pouze jedno.Postup léčení,živou a mrtvou vodou.Angína: Během 3 dnů kloktat 5x denně "mrtvou" vodu, po každém kloktání vypít 1/2 sklenice "živé" vody. Teplota se sníží již první den léčení. Za 3 dni nemoc končí. Bolesti mizí v průběhu 1 dne.Chřipka: Během 24 hodin 8x propláchnout hrdlo (nos) "mrtvou" vodou a na noc vypít 2dl "živé" vody.Žádná pohádka 19ti letá zkušenost. Rosa Praha

Jitka (St, 1. 12. 2004 - 17:12)

Mám právě rýmu (tyn. ucpaný nos a smrkám), před několika dny jsem kašlala. Doktorka mi na tu rýmu předepsala Cotrimoxazol AL forte, což je chemoterapeutikum proti bakteriím, ovšem má 41 nežádoucích vedlejších účinků. Není její předpis trochu přehnaný? Musím to užívat, když bzch nachlazení v pohodě vyležela i bez toho? (nachlazená bývám 1x - 2x do roka, průměrně týden až 10 dní)

Pavlina (So, 22. 11. 2003 - 15:11)

Měla jsem podobný problém. Vše jsem konzultovala se svou praktickou lékařkou, která mi doporučila Luivac. Užívá se 3 měsíce a tzv.nastimulovává imunitní systém. Nyní jsem prakticky bez potíží. Mohu vřele dooručit.

Reklama

Přidat komentář