Reklama

nevím si rady

punta (Po, 2. 3. 2015 - 12:03)

Je mi líto, že jsem poprvé v životě potřebovala poradit, asi naposledy přes internet. Odpověď zastydlého puberťáka, co je mu 89 let a neví nic o životě a lásce, která vydrží 45 let, nestojí ani na fuj. Už se neozvu a nějak to ukončím. ale dal jste mi radu do života, spoléhej se jen sama na sebe, nikdo ti nepomůže, i když je ti ouvej.

franta plnejpyt (Ne, 1. 3. 2015 - 12:03)

jsme s manželem 45 let, ale... taky se motám, stačí že foukne vítr, nebo můj kašparek se houpá a já jdu na jednu a na druhou stranu, lidé si myslí že jsem opilý, ale já vůbec nepiji, nekouřím akorát se dávám kouřit vnučkou( 32 let) a manžeka jen pindá, abych šel k lékaři, já jsem zdravej, ve svých 89 létech jsem nikdy nebyl nebyl u doktora, tedy jednou ale to byl odběr sperma, tak nevím když je někomu 45 let proč se motá, jedině snad že je ožralej, že!?

punta (Ne, 1. 3. 2015 - 10:03)

jsme s manželem 45 let, ale poslední dobou si s ním nevím rady, má nějaké zdravotní problémy (absolvoval při kolonoskopii narkozu) ale teď se nějak změnil, nic si nepamatuje, přehazuje slabiky ve slovech, má potíže s rovnováhou, přestátá slyšet. Je fakt, že si dává štamprdličku slivovice, ale o doktorech nechce slyšet. Co s tím?

xxcd (Ne, 30. 7. 2006 - 21:07)

To Karin: Když nevíš, co chceš, tak jak to mají vědět druzí !!?? A mluvit v 19 o kopačkách ve mě vzbuzuje vzpomínky na ZŠ ... Snad v tomto věku se problémy řeší ... a snad s partnerem, ne !?

Olina (Ne, 30. 7. 2006 - 21:07)

Taky jsem to měla a po kojení se mi to spravilo.

Petra (Po, 2. 1. 2006 - 08:01)

Je mi 23 let a jsem zoufala, připadam si normalně, ale mam jina prsa než ostatní ženy, nemám bradavky, prostě ji mam dovnitř prsa takže mam dirku v prsu misto bradavky ani při pohlavnim styku když jsem vzrušená nestanou a nestvrdnou, prosim porad co mam dělat ani nevim k jakému doktorovi mam jit a stydim se za to si o tom promluvit.

Sona 27 (St, 27. 7. 2005 - 21:07)

Taky radím, nerozcházet, ale ty jsi ještě dost mladá, nic ti neujíždí. Jestli je ten tvůj takový poklad, co by jiné za něj daly. Takovou chybu jsem udělala já, jezdil za mnou taky takový, co by pro mě udělal všechno, taky jsem necítila, že bych ho milovala, ale měla jsem ho ráda, a věřím, že bych se do něj časem zamilovala. Vybrala jsem si toho druhého, a až ted si uvědomuju, jak jsem byla hloupá, a jak jsem se mohla mít. Jo to se pozná, když spolu začnete bydlet, děti atd...

karin (St, 27. 7. 2005 - 20:07)

tak to by mě hodně ubližilo, kdyby se se mnou chtěl rozejít. Nyní jsme spolu už rok,ale nic se nezměnilo, stále mám pocit, že ho nemiluji

jitka (Čt, 14. 7. 2005 - 03:07)

Ahoj Karin,mozna jsi jedna z tech ,kteri se nezamiluji na prvni pohled, ale postupne. Me to taky vzdycky dlouho trvalo.Partnera jsem mela rada, vsechno bylo ok,ale nemohla jsem tvrdit, ze bych byla zamilovana. Zkus si treba predstavit, jak by ti bylo, kdyby ten tvuj pritel ted za tebou prisel a oznamil ti, ze se s tebou chce rozejit?(treba proto, ze od tebe neciti tolik lasky..)Bylo by ti to jedno, nebo by to bolelo?Mozna se tak citis, protoze si myslis, ze ho mas jisteho?Kazdopadne si nemyslim, ze Ti v 19 -ti lety ujizdi vlak.Mas pred sebou jeste spoustu casu,aby sis nasla toho praveho.A mozna, az budes mit vice zkusenosti,a moznost porovnat,tak treba uz budes vedet, jakeho chlapa by jsi chtela.

karin (St, 1. 6. 2005 - 18:06)

jé, třeba ho opravdu miluji a ani si to pořádně neuvědomuju. Ale známá mě říkala, že ten kdo pochybuje nemiluje, a já pochybuji. Jsme spolu už 10 měsíců, vídáme se tak 2x týdně...Nevím co by tě ještě zajímalo? Díky všem co mi napsali.

Milada (Ne, 22. 5. 2005 - 15:05)

Karin pauzu si s nim dej treba ale urcite mu nazahybej!!!O tom pauza neni!Jak poznas ze ho milujes?Vis to poznas tak,ze je ti moc dobre v jeho pritomnosti a citis se v bezpeci.Jsi stastna,vesela...no proste laska te zmeni uplne.Zadny vlak ti neujizdi.To co pises že je hrozně hodný, hezký, tolerantní, věrný....tak takoveho kluka mam i ja a jsme s nim stastna.Trochu je divne ze nevis co to je byt zamilovana.Mozna jsi a nevis o tom :o)Nechci ti mluvit do zivota,ale ja bych se s nim nerozchazela a drzela se ho zuby nehty.No co ti ale muzu rikat ja,ktera si za sex nechala platit.

Milada (Ne, 22. 5. 2005 - 15:05)

Karin Karin Karin.Co s tebou...Vis ja mela stejnej problem...mimochodem mi je 20.Mohla jsem si vzbrat mezi klukem hodnym,otevrenym no proste neco jako tvuj pritel a mezi frajirkem namyslenym ktereho jsem milovala tajne.Ale byl to kurevnik,namysleny a pekny.Dala jsem prednost tomu prvnimu i kdyz jsem ho nemilovala!Ted jsem s nim rok a miluju ho jako nikoho na svete.Je na me moc hodnej.Ten druhy kluk....no jak bych to napsala...proste narazil a ted umira.Ma Aids a ho uz 2 roky!Nakazil 15 holek a ted mu hrozi zaloby a smrt!Ja bych ti poradila zustan s tim klukem dal.Podivej se na nej co je na nem to nejlepsi a zamiluj si to.Ja bych nynejsiho kluka nemenila a jsem rada ze je mi verny a ja jemu taky.To vim jiste ze je mi verny.Vis Karin.Jsem mela hodne kluku.Nejak jsem si vydelat na skolu a na zivot musela a tohle bylo nejjednodusi.Tak jsem se prodavala na private.Poznala jsem hodne kluku a zjistila ze nekteri chcou jen sex a hotovo.Muj milacek sex chce taky a ja mu ho rada dopreji ale po sexu se nezhrouti jako kazdej a pokracuje v mazleni,laskani apod.Karin napis neco vic o sobe a o tvem pritelovi.Lip vam tak pomuzu.Pa pa

karin (Ne, 22. 5. 2005 - 12:05)

no už mě taky napadlo mu navrhnout pauzu...Poznala bych aspon někoho nového, dostatečně se vyblbla a pak bych se k němu eventuálně vratila..., ale bojím se, že by už o to třeba nestál a kdyby jo, tak že by to zkrátka nebylo to co dřív...Chtěla jsem se ještě zeptat jak vy poznáte, že toho dotyčného milujete?? A co si o tomhle všem myslíte?

Lea (So, 21. 5. 2005 - 22:05)

Karin, tenhle problem mam taky, je mi 23.Je fakt, ze tady jednou holky probiraly, ze je jistejsi bejt s klukem hodnym, vernym...i kdyz ho nemilujes, pac neakej frajer co si te omota kolem prstu, pak do nej budes blazen a nakonec te necha a zrani te, no ca to potrebujes...nebo se budete milovat a pak to neak "vyprcha" a ty se budes cejtit smutna. je fakt, ze jses jeste mlada, ja v tvym veku jsem mela strasne rada jednoho kluka a taky jsem myslela, ze mi ujizdi vlak, on to vyresil za me, dal mi kopacky...od te doby nikoho nemiluji a nikomu neverim. Ted se s nynejsim klukem asi rozejdu, nemiluju ho, on me PREJ jo, ale ma divny mysleni, chce me dokonalou hospodynku, zadny kontakt s jakymkoli chlapem, ani kvuli praci, ale on kamaradky ma...mam ho plny zuby a posilam ho nekam. Jsem sice starsi nez ty, ale myslim, ze toho jeste hodne muzu videt a zkusit, tak davam prednost svobode pac nechci aby mi ujel vlak.

karin (So, 21. 5. 2005 - 21:05)

Mám přítele, jsme spolu 10 měsíců, mám ho moc ráda, ale asi ho nemiluju. On mě jo...Myslíte, že s ním mám být nadále? Je mi 19 let a mám tak trochu pocit, že mi ujíždí vlak:-) Moc kluků jsem za svůj život nepoznala, nyní prožívám nejdelší vztah a začíná mně z toho pomalu hrabat. Stále přemýšlím, jestli mu mám dát kopačky či nikoliv. Ještě jsem chtěla dodat, že je hrozně hodný, hezký, tolerantní, věrný.... No prostě jsem tak skvělýho kluka nepoznala. Moc bych ho chtěla milovat, ale z nějakého důvodu to nejde:-( Vlastně jsem asi nikdy nebyla do nikoho zamilovaná...Každý mně říká, ať se s ním nerozcházím, že tak dobrého kluka už nepotkám... Dokonce mně jedna známá radí, ať si najdu bokovku. Ale to bych nedokázala, nikdy bych nevěrná nebyla. Navíc jsem ani nepoznala kluka, kterého bych v případě samoty chtěla... Prosím vás moc o radu

Reklama

Přidat komentář