Reklama

nízký krevní tlak

Hanka (Pá, 28. 12. 2007 - 14:12)

Tradiční čínská medicína má na problémy s nízkým tlakem (většinou je provází i zimomřivost) bylinné směsi. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz, zašlu Vám dotazník, zdarma udělám diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.

Líza (Pá, 21. 12. 2007 - 23:12)

Holky neblbněta já vařim na nískej tlak neni dobrý sladky a le sůl nebát se vobčas trochu výc přisolit!

Rina (Pá, 21. 12. 2007 - 23:12)

Jednou mě přivede do průseru,mám to jen ve zdejším zaprděně hnusně chladným počasí a pokud jsou výkyvy,jinak v teple pohoda.

šárka (Út, 27. 11. 2007 - 10:11)

a ještě jsem se vás zapomněla zeptat že jsem četla že správná snídaně má být tmavý chleba,sýr a vejce a černý čaj. může být i zelený čaj? piju ho k snídani každý den a nechci se ho vzdát. děkuju moc

šárka (Út, 27. 11. 2007 - 10:11)

je mi teprve 18 let a mám úplně stejné příznaky nízkého tlaku jako jsem četla na jedné webové stránce.už vím jaké dělám chyby, tak to zkusím nějak vychytat.jen se chci zeptat jestli je to v mém věku normální. trpím tím asi už od 15 let a byla jsem dvakrát v nemocnici ale nic mi nezjistili..mamka mi říkala že v mym věku ona měla to samé a ještě horší.prý je to dospíváním,nějaké kamarádky to mají taky.jen mi vadí že ve škole často chybim protože po ránu v metru je mi na omdlení, když si nesednu.musim vylézt ven a sedim třeba půl hodiny na lavičce a nedokážu jít ani domů.mám pořád studené končetiny.je to dost nepříjemný. děkuju

Markéta (Út, 21. 8. 2007 - 12:08)

Ahoj..když jsem si zde přečetla vaše stavy a situace,tak jsem si řekla,že nejsem blázen..dopoledne to ujde,ale jak padne 15.hodina,tak mám pocit,že padám do mdlob,v obchodech narážím do regálů a mám pocit,že jsem zrovna vstala po bouřlivé noci..káva a nic jiného mi nepomáhá..naučila jsem se s tím žít i když občasně špatně vidím a to mi na tom nejvíc vadí..

Monika (So, 18. 8. 2007 - 16:08)

Ahoj.No,jak si to tady čtu,musím se taky smát. Všechny tyhle příznaky dobře znám. Doprovázejí mě tak nějak od puberty,ale až nedávno jsem pochopila, že nejsem simulant,ale může za to nízký tlak. Včera mi ho náhodou měřili a opět nic moc.Jen nechápu,proč na to neexistuje něco,co hned zabírá,když je nás tolik a tolik trpíme.:-) Co jsem slyšela za rady já, tak jít do podřepu, zacpat noc a natlakovat hlavu, když je člověk u na omdlení...nebo dát si něco hodně slaného... Jinak asi hodně pít,ale to mě právě moc nejede....:-(

vladka (So, 18. 8. 2007 - 14:08)

Já jsem se jednou opravdu doplazila k doktorce a ta mi naměřila tlak 70/30. Divila se, že ještě žiju:-D. Je mi špatně když se mění počasí a to je teď skoro pořád, nemůžu ani chodit do práce. A nic nepomáhá.

Kamca (Po, 6. 8. 2007 - 21:08)

Káva není zrovna dobré řešení - možná jako první volba při pocitu na mdlobu. Kofein způsobí v první fázi konstrikci cév což zvýší tlak v zápětí pak roztažení cév a následně tlak sníží rapidně dolů, takže raději hodně tekutin a žádný kofeina alkohol

Bedrunka (Ne, 5. 8. 2007 - 20:08)

Ja se dopuju kafem, nic lepsiho neznam...i kdyz vim, neni to nejzdravejsi. :-( Jo a taky je pro me zaklad, hned jak vstanu poradne se nasnidat a vypit sklenicku nejakeho ovocneho dzusu, nebo neco malinko sladke. POkud se rano nenajim, omdlivam a motam se. Snidane je zaklad, ale myslim, ze pro lidi s nizkym tlakem NUTNOST.

příroda (So, 4. 8. 2007 - 21:08)

Na nízký tlak je dobrá tinktura z rozmarýnu a gingo bilobi brát dlouhodobě,v nejhorším případě používat gvaránu,ale je drahá.

Tery (So, 4. 8. 2007 - 21:08)

Mne vzdycky na nizky tlak doporucovali piti piva:) Bohuzel nemyslim, ze by mi to pomahalo, porad mam kolem 80/60:(

Ilona (St, 1. 8. 2007 - 13:08)

Prosim vsichni popisujete jen ze mate nizky tlak ale nikdo z vas nepise co s tim.Vim ze nohy nahoru a nebo kafe nebo tak.Ale me to naprosto nepomaha.Mam tlak 95 na 50 mozna se vam to nezda moc nizky ale je hruza potacet se po meste a nebo se bat kdy sebou seknu nebo kdy se pozvracim.Driv vim ze na to byli nejaky kapky. Prosim poradte..Trapi me to a potrebuju radu abych mohla normalne existovat. Prosim piste na love.1"seznam.cz nebo na icq 286-303-352

pavla (So, 28. 7. 2007 - 20:07)

Nehněvej se ale hodnoty ,které udáváš jsou v normě. Já se pohzbuju v hodnotách70/50

Deniska (Pá, 27. 7. 2007 - 17:07)

Ahoj no mě je 17 a nikdy jsem problém s tlakem neměla! Teď jsem šla k doktorce protože se mi pořád motala hlava a mám 110/70... poradila mi pít kafe a kofolu! Hlavně hodně pít a trošku se i protáhnout a cvičit! Ale ne to přehánět! Myslím,že je to hlavně tím kolísavým počasím!

František (Pá, 20. 7. 2007 - 10:07)

Zdravím.Moje babička má problémy s vyskokým tlakem, bere léky dvakrát denně, ale po lecích jí ten tlak klesne třeba i na 80/40, přes den jí to zase stoupne klidně i 160/90. Po konzultaci s doktorem jsem dostal odpověď typu:co chcete v jejím věku. Přiznávám, že jí je 82, ale mě by jen osobně zajímalo jak to vlastně funguje, jestli je to možný, aby to i s léky (už jí je i vyměnily) takle příliš kolísalo. Babi už taky dvakrát hospitalizovali kvůli menší mrtvičce, a tak mne ten tlak opravdu děsí. s pozdravem František

Klara (St, 18. 7. 2007 - 00:07)

nemůže to být porucha orgánu rovnováhy v uchu? odpovídala by i závislost na počasí/atmosférickém tlaku

Hanka (Ne, 8. 7. 2007 - 23:07)

A když máte nízký tlak, taky jste jistě zimomřivé, že? Lidé s vysokým krevním tlakem jsou zase takoví "ohníčci". Je to nerovnováha organismu. Je ale třeba zjistit, který orgán je oslabený a čím je ta nerovnováha způsobená. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz, zašlu Vám konzultační dotazník, zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.

zuza (Ne, 17. 6. 2007 - 14:06)

Ja mam od mladi nizky tlak cca tak 90/65, dneska me je uz skoro 50. Nechce to vyletet rano hned z postele, radeji dat budika o 5 minut napred, sednout si na chvilku, rozkoukat se a pak teprve zacit normalne fungovat. Rano musim mit kafe. Kdyz se me zacne motat hlava o vikendu a nemusim do prace, tak si dam panaka. Obcas citim motanici pred bourkou. Lepsi je nizky tlak nez vysoky.

Simona (So, 16. 6. 2007 - 18:06)

Za poslední dva měsíce se mi to stalo dva krát. Nevím jestli je to nízký tlak, ale nic jiného než nízký tlak mně nenapadá. Začíná to celkovou slabostí, poté se točí hlava takovým způsobem,že nemůžu ani stát, ani sedět a ležet už vůbec, u toho jsou dost silné nevolnosti a návaly, nutkání na zvraceni.Usínání v sedu. Těhotenství vyloučeno. Nejsem si tím úplně jistá, ale troufám si řict, že se to děje při výrazné změně počasí, tlaku. Trva to od 1 - 3 dnů.Tak nevím co s tím, protože tlak mi řekli že mám v normě.

Reklama

Přidat komentář