Reklama

nízký krevní tlak

Návštěvník (Po, 6. 11. 2006 - 15:11)

To bude tím přeruš. sexem - gewiss.

Markéta (25) (St, 20. 9. 2006 - 08:09)

Trošku mi pomohly obrácený jogínský ásany, ale jen na chvíli. Taky nevím, co s tím.

Saša (Út, 19. 9. 2006 - 19:09)

Ahoj, od včerejška mám šílené motání hlavay a už jsem z toho celkem zoufalá... před 14 dny jsem měla zánět nosních dutin a brala antibiotyka.... Tak nevím, zda je to z toho. Nikdy jsem na tlak netrpěla, je možné, že se to projeví až v 19 letech?

Radka (Čt, 29. 6. 2006 - 09:06)

proč trpí nízkým tlakem ženy víc?

monika (St, 28. 6. 2006 - 19:06)

Ewino, to bude tlakem, taky mi teče posledních pár dní krev z nosa a připadám si jak pod vlivem. Kafe, panáka, guaranu, caffit- tím to mírním já. A na to krvácení Rutin.

Ewina (St, 28. 6. 2006 - 18:06)

Uz tři dny se mi motá hlava,dva dny nemam chut k jidlu(presto jim),dost piju a probiha zmena pocasi.Dneska mi tekla krev z nosu a dvakrat jsem spadla na zem,kdyz se mi zatmelo pred ocima.Kafe nepomaha.Stale doufam,ze to bude tim tlakem,protoze vsechny vase pribehy nasvedcuji tomu,ze pravdepodobne ano,ale ja se bojim,ze by to mohlo byt i od klistete,ktere me kouslo pred tremi tydny a jehoz hlavicku jsem vytahla az nasledujici den.Flek se mi zatim nikde neudelal.Doufam,ze to bude tim tlakem a kdyby jo,mohli byste mi poradit,co mam delat s tim neprijemnym a nekonecnym motanim hlavy?Pripadam si jak permanentne omamena alkoholem:-)))....Hodne lidi me nuti k doktorovi,ale ja uz si i tak pripadam jak udesnej hypochondr a nechci si delat ostudu s nizkym tlakem (mimochodem kdyz jsem si ho posledne ve skole merila,mela jsem 90/60).....Poradite......?Predem moc dik:-)

Michal (Ne, 25. 6. 2006 - 11:06)

Kvůli hormonům?

monika (Čt, 22. 6. 2006 - 22:06)

já mám to stejný. Občas si dělám tak silný kafe, že se to skoro nedá pít, ale pomáhá to. A pak taky sprchování lýtek ledovou nohou. Já mám, ale nízkej tlak od štítné žlázy.

Caryfuk (Čt, 22. 6. 2006 - 21:06)

To je hloupost nebit cesnek rapidne snizuje krevni tlak...Jako clovek s hypertenzi to vim nebot mi ho dporucil lekar

lucka (St, 21. 6. 2006 - 12:06)

Mam neco podobného jako martina.naposledy jsem zkolabovala předevčírem v praci.postihne me zničeho nic prudká zavrat,tak se domotam nekam kde si sednu. 20 minut jsem naprosto ochromena,busi mi srdce,nemuzu se otocit,mluvit,proste nic pomalu to přechází,az tak za 3 hodiny jsem schopna jit neco delat. dnes jsem byla u lékaře,naměřil mi tlak 100/60, a tvrdil ze je to z počasí,vedra.

lucka (St, 21. 6. 2006 - 12:06)

Mam neco podobného jako martina.naposledy jsem zkolabovala předevčírem v praci.postihne me zničeho nic prudká zavrat,tak se domotam nekam kde si sednu. 20 minut jsem naprosto ochromena,busi mi srdce,nemuzu se otocit,mluvit,proste nic pomalu to přechází,az tak za 3 hodiny jsem schopna jit neco delat. dnes jsem byla u lékaře,naměřil mi tlak 100/60, a tvrdil ze je to z počasí,vedra.

Petra (Ne, 28. 5. 2006 - 12:05)

Já mám taky nízký krevní tlak.Když vstanu tak se mi udělá úplně bílo před očima a trvá to pár sekund ,až mám pocit že spadnu.Nebo když jentak jdu tak se mi udělá to samí.Né že by mě to ňák omezovalo,ale chci se zeptat,jestli je to tím tlakem a jestli s tímto máte taky zkušenosti.
Dík

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2006 - 10:05)

AHoj, mam nizky krevni tlak, a i problemy se stitnou zlazou, obcas je mi mdle,ale objevila jsem neco co fakt zabira, kdyz nemate po ruce alkohol, nepijete kafe a hlavne nejdete nekam do spolecnosti..
Maly strouzek cesneku, do 5 minut se mi udela moc dobre, citim jak mi zacne tect krev v zilach, srdce se srovna, no proste pohoda...doporucuji
A

Mati H. (Ne, 28. 5. 2006 - 10:05)

Jo a ŠTÍTNÁ ŽLÁZA tu asi hraje také svoji větší úlohu, příště vyzkouším při nízkém tlaku i přírodní jód KELP.

Mati H. (Ne, 28. 5. 2006 - 10:05)

Cvičit svíčku - obrácenou polohu opravdu zabírá, ale lepší cvik je ještě - máme před sebou přitisknuté dlaně, jako když se modlíme a pár sekud do nich tlačíme, pak povolíme a znovu opakujeme. Dojde k zahřátí horních končetin a ke zvýšení tlaku.

Také mně pomáhá z lékárny porcovaný čaj z HLOHU nebo obyčejný šálek ZELENÉHO ČAJE.

MASÁŽE KRČNÍ PÁTEŘE, TAKÉ HRUDNÍKU, BODŮ A DRAH SRDCE - viz. knihy o akupresurních drahách.

Dobré účinky přináší i GIGNO BILOBA.

3. 5. 2006 Mart (Čt, 4. 5. 2006 - 09:05)

Včera jsem zažila něco podobného. Zničeho nic (možná jsem se jen shýbla) se mi celý svět točil pod nohama. Nevěděla jsem co mám dělat, protože když jsem se pohnula bylo to ještě horší. Zůstala jsem ležet na studené podlaze a nohy jsem si dala na židli. Členové rodiny mi dali studený obklad na hlavu. Zdálo se, že to bude lepší, ale při sebemenším pohybu se to točilo dál (hlavně když jsem se chtěla obrátit na levý bok). Pak jsem měla nutkání i zvracet (a třikrát v krátkém intervalu šlo vše ven). A to jsem před tím vším vypila černou kávu s trochou šlehačky ze spreju, protože úplně černou kávu nedokážu vypít. Nepomáhalo mi vůbec nic. Ani panák slivovice. Vše co jsem v tu chvíli dostala do sebe, šlo ven. Vůbec nevím co si mám myslet, co se to se mnou děje (ještě si říkám že to má snad něco společného s blížícím se termínem menstruace). Mám kolísavý tlak hlavně v létě, proto se musím před sluníčkem chránit a nebýt dlouho v místnosti, kde je málo kyslíku). Je mi 36 a necítím se ani stará ani nemocná. Když jdu k doktorovi tlak mám normální a není na mně nic zvláštního k vidění. Odpověď dostanu vždy stejnou to by mohlo být nebo to je normální. Jestli máte někdo stejnou zkušenost, poraďte mi jak si mám co nejrychleji pomoci, aby se mi zlepšil stav. Mám dvě malé děti a včera jsem byla "mimo provoz" nejméně 3 hodiny než jsem se z toho pomaloučku dostala.

Markéta (Ne, 16. 4. 2006 - 11:04)

Mám nízký tlak 90na50 a tep 107 za minutu. Mám tlak za očima, oči po vyšetření mám v pořádku. Ruce a nohy mám pořád studené. Je mi 33 let. Prosím poradte mi. Děkuji.

Swat (Po, 19. 12. 2005 - 19:12)

A co jogínský ásany - obrácený polohy?

Jitka (So, 3. 9. 2005 - 21:09)

Ještě chci dodat, že kromě toho pocitu "cukání" v očích žádné problémy s očima nemám, vidím dobře a nikdy jsem se s očima neléčila, ani nemáme v rodině nějaké oční onemocnění. Z vyšetření na očním, které jsem před časem absolvovala kvůli problémům se zády, vím, že mám zrak v pořádku, mám vyšetřené oční pozadí, také v pořádku. Prosím, poraďte mi někdo, jsem takovej srabík, co se všeho bojí a chození po doktorech absolvuju jen nerada.

Jitka (So, 3. 9. 2005 - 21:09)

Dobrý den, mám také nižší krevní tlak a chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás pozoruje v souvislosti s tím pocit, jako by se mu třásl zrak, nebo jako by vám v očích pravidelně tepalo. těžko se to popisuje. Já to mám už delší dobu a nevím, jestli to mám přičítat právě nízkému tlaku, když jinak jsem zdravá, mám ale problémy s krční páteří. Nevíte někdo,čím by to mohlo být a máte to někdo taky? Nejlépe si toho jde všimnout při čtení dlouhého textu nebo když se zadíváte na chvíli do jednoho místa, za chvilku to, co vidíte periferně, začne mírně poskakovat, ne nijak hodně, ale vlní se to. A úplně nejlíp si toho lze všimnout, když se zadíváte na místa s pravidelnými rovnými okraji, třeba dlaždičky atd. Poraďte mi,prosím, čím to je a jestli jsem v tom sama. Díky Jitka

Reklama

Přidat komentář