Reklama

je to normální?

Doporučuji knih (Ne, 28. 12. 2014 - 19:12)

Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

LUBOŠ (Pá, 23. 4. 2010 - 23:04)

Milé dámy.Můj děda který byl četník za 1 republiky říkal že fortelno roba je šumno roba.Ty dnešní barbíny vždyt to je proti bohu.Člověk,chlap jak na to lehne tak aby si vyřidil pojistku nebo má strach že chytne ,,pracovní,,úraz z důvodu otlaku na mužství.Vždyt dobře rostlá žena cosi kolem 90 kilogramů je přece jen lepší a pěknější než jakasi vychrtlina.Pokud je zdrava.Pokud je nemocná ,tak sorry.At už se podívate na děcko nebo dospělého tak pokud jsou trošku při těle tak ti lidé vypadají přece jen lépe než ty hubené.Já říkám,člověk má vypadat jak ho matka příroda utváří a jak mu to pasuje a ne přehnané omezování a hubnutí za každou cenu.Potom jsou nemoci a psichické potíže.Robky,děvuchy,ženušky vspamatujte se a neblbnite.Chlapi vás mají rádi také jaké jste.To je můj názor. Luboš.

Názor chlapa (St, 2. 12. 2009 - 07:12)

Pěkný kozy jsou normální ženský. Když ženská pěkný kozy nemá, tak si je nechá udělat. To je jednoduchý. Čím víc koz na netu, tím líp.

Romy (Po, 30. 11. 2009 - 08:11)

Napsala jsi to pěkně Violo, že člověk musí mít rád hlavně sám sebe, že od toho se odvíjí vztahy k ostatním a že dokonalé tělo není tak důležité. Nejsem tak mladá jak si myslíš, nejsem ani dokonalá a nevadí mi to. Jsem žena. Nejsem jen prsa. Jsem žena se vším všudy a jsem i prsa. Vadí mi prsa tam, kde být nemají. Nechci aby mi vnucuvali myšlenky na prsa,nebo erotiku když hledám léky pro syna. Vůbec nejhorší jsou ty prsa bez hlavy, to je fakt moc pěkný:-( Když už jsou všude a ten sex jde tak na odbyt, je žádaný a úspěšný, tak proč tam nejsou krásné mužné hrudníky s širokými rameny a vypracovanými bicepsy. Proč? Proč se musím koukat na ženská prsa bez hlavy? Vlastně mě to i jako ženu uráží.
Reklamy se mi některé líbí a už se mi stalo, že jsem koupila produkt díky reklamě, neříkám že jim vůbec nepodléhám, nebo že jsou k ničemu, to ne. Jen se ptám, je to normální nacházet všude ženská odhalená ňadra? Je jich tolik, jsou všude a jsou k mání za darmo. K vidění tam, kde nemají co dělat, tak lacině vystavené, že už vzrušení a stydlivou krásu dávno ztratily.

Paris (So, 28. 11. 2009 - 16:11)

Violo, mne nevadi ani dokonale zenske telo, ani nahota (v cizine jsem parkrat byla na nudaplazi a snad jsem republice svym telem nedelala hanbu :o)), ale, jak rika Romy, ze se prilis casto pouzivaji v reklamach na produkty, ktere s tim nemaji co delat. A kdyz uz se naha zenska tela pouzivaji, tak at se taky pouzivaji naha muzska tela.

Viola (So, 28. 11. 2009 - 10:11)

Nenašla jsem žádnou diskusi...Romy, Paris, pravděpodobně jste mladé holky, které pohled na dokonalé ženské tělo rozčiluje, protože dejme tomu vypadáte jinak.
Já jsem ženská po padesátce, tělo jsem si nechala trochu poopravit (NE silikony!), nikdy jsem nebyla a taky už nebudu dokonalá, ale vůbec mi to nevadí, protože tou úpravou jsem získala sebevědomí, a nakonec i lásku.
Z toho všeho vyplývá, že člověk se musí mít hlavně rád sám, potom je příjemný k ostatním a od toho se odvíjí i další. A taky zjistíte, že v pozdějším věku vůbec není dokonalé tělo tak důležité, muži se dokonalosti spíš obávají. Veselá mysl a pozitivní myšlení je to pravé.
A vy se můžete radovat už jen proto, že jste mladé, já to štěstí nemám.
:-)
Jo, a co se týká reklam, tak těm nevěřím a zásadně jim nepodléhám.

Romy (So, 28. 11. 2009 - 07:11)

Jsem ráda Paris, že nejsem jediná, kdo to tak vidí. U mě to má poslední dobou opačný efekt. Jakmile vidím reklamu, kde jsou vystavované nenormální ženy, tak tento produkt určitě nekoupím. Stejně tak když hledám dřevněný stojan na květiny a vyskočí mi tam dobře odvedená plastika, tak ztrácím zájem. Asi to bude pokračovat jak píšeš, ale třeba nám začnou časem ukazovat i normální ženy, když nás bude víc takových jako jsem já. Třeba.

Paris (Pá, 27. 11. 2009 - 16:11)

Romy, souhlasim s tebou, ale "sex sells", takze to bude prokracovat.

Romy (Pá, 27. 11. 2009 - 13:11)

Nenašla jsem žádnou diskusi na téma reklama a chtěla bych se vás zeptat na názor.
Štve mě poslední dobou všude kam se podívám polonahé ženské tělo. Ať už je to reklama na internet, na noviny, na dřevo, snad už i na igeliťáky, tak všude jsou vyvalená dámská ňadra. V emailu je mám, kamkoliv kliknu na jakékoliv neerotické téma, tak všude jsou. Štve mě to, nejen protože sama tak krásná prsa nemám ale i protože mi to přijde trapné, nevkusné a vnucené. Chci si přečíst o čaji najdu prsa. Chci si přečíst recept na jídlo a najdu vyvalené silikony. Je toho na mě moc.Pánům se nejspíš tento způsob zamlouvá, já už toho ale mám plné zuby. Dokonce se myslím, že se to je někomu náramně výhodné takto mást veřejnost a zamindrákovávat normální ženské. Plastičtí chirurgové nejspíš bohatnou právě díky této propagaci. Leze mi to už dlouho na nervy. Co vy na to?

Buddy (St, 23. 2. 2005 - 15:02)

a nakonec trochu humoru,přeji hezký den!

Jitka (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

Mně je 25 :-))

Buddy (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

jen tak mně napadá,nejste také jedna z těch slušně vypadajících 60-tek?

Jitka (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

je to normální

Buddy (St, 23. 2. 2005 - 14:02)

Když jsem byl mladý,tak jsem se věnoval jenom práci a na sex jsem se koukal jako na nutnou povinnost.Staří,ti nad 40-cet byli pro mně nejasná šeď mastodontů.Teď jsem taky starý mastodont a zjišťuji,že mně sex baví a mám z něj prožitky.Líbí se mně i slušně vypadající 60-tky.Taky jsem vyřešil dilema jestli se to dá dělat i v pozdním věku.Dá!Lékař asi řekne ,že to je normální,ale vrtají ve mně pochybnosti ,je to opravdu normální?

Reklama

Přidat komentář