Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Per (Út, 14. 4. 2020 - 16:04)

Jako myslíš v korkáčích? To právě naopak jsou volné a vzdušné.

Jan (So, 11. 4. 2020 - 20:04)

Na téma - korkáče, ty jsem začal nosit asi rok po svatbě , kdy žena pořád chtěla, abych je vyzkoušel jsem tedy svolil. První pocity byly strašné, zřejmě i kvůli mým částečně plochým nohám neskutečně tlačily a po delší době jsem je musel vyzout. Po čase jsem si zvykl a začaly mi být naopak na noze příjemné a chodím v nich skoro 12 let strašně rád. Společně se ženou si kupujeme vždy po pár letech společné nové, staré dochodíme na zahradě, kde v nich normálně chodíme venku.

Jana (Út, 14. 4. 2020 - 10:04)

Pozorovala jsem to stejné u svého přítele, kterému jsem přímo korkáče koupila. Zpočátku je nosit nechtěl, vždy jen chvíli, když jsem mu je připomenula. Postupem času v nich byl stále sám od sebe častěji a dnes jsme ve stádiu našeho společného fetiše, vůbec jsem na něho něho nějak netlačila, jen v nich také pořád chodila. Z mého pohledu jim zcela propadl po sedmi letech, co je poprvé obul. Je něco určitě pravdou, jak píše Simona, že na noze máme body, které pocity z tvarované stélky asi více zvýrazňují. A máte je pouze strašně rád?

Jan (St, 15. 4. 2020 - 08:04)

Po dvanácti letech si už pořádně zvykneš a víš, že vyhovují. Nejsem(me) na tom jako vy s přítelem, ale bude to už víc, než strašně rád. Prostě chci v nich být, nosit je a užívat si jich co nejvíc.

Pája (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Korkové dřeváky nosím strašně ráda, nejlepší jsou až jsou sešlapány do kolíbky, to je pak super chození.

Naďa (Čt, 9. 4. 2020 - 16:04)

Na mých korkáčkách jsem hodně závislá a střídám jich různě několik a v poslení řadě jsem ten případ, že mi přidají něco na výšku. Nedivím se, že i ostatním jsou příjemné protože pohodlnost, pomalé sešlapání, tvarování na nohu, pěkný vzhled a zdravotní účinek u jiných pantoflí najednou nemáte. V mém okolí také pár lidí v nich chodí a jiné pantofle už mnoho let nechtějí. Z mého pohledu jsou však víc z korkáčů odvázanější ženy, ale i muži je nosí s oblibou a mě se na nich líbí. Jednoznačně preferuji jenopáskové, které vypadají na noze víc sexy a mám i černé.

Radek (St, 8. 4. 2020 - 22:04)

Korkáče jsem měl jako přezůvky do školy, které naše generce a oblibou nosila, od té doby jsem na ně zvyknul a chodím v nich dodnes. Letos mi bude 54 a stále je nosím velmi rád. Oproti těm dřívějším co vydržely jen chvíli, ty poslední mám už čtvrtým rokem a vypadají skoro jako nové. A podivovat se nad tím, že někdo nosí rád korkáče mi přijde poněkud divné.

Blanka (Út, 14. 4. 2020 - 09:04)

Krásné vzpomínky na školní léta v korkových dřevácích které nosily skoro všechny holky i někteří kluci o přestávkách je nám braly, házeli je po sobě a občas letěly i z otevřeného okna. Ti kteří je neměly nosili papuče nebo cvičky. Byla i poznámka házeli po sobě o přestávce dřeváky. Vzhledem k počtu lidí kteří nosili ve školních letech dřeváky, si myslím, že i dnes mnoho z nich nosí dřeváky. Jsem ročník 1964, patřím mezi vás, kteří korkáče nosíte a přes velikonoce jsem pročítala příspěvky v této diskuzi. Některé z nich jsou mi velmi blízké, protože s dřeváky jsem prošla i střední školu a pak i některé zaměstnání a doma je nosím pořád. Znám pocity, jak se v nich cítíte a ráda opět navštívím korkovou diskuzi.

Petr (Út, 14. 4. 2020 - 16:04)

Sedmou, osmou a část devítky jsem prochodil ve svitkách. Byly to sice klasicky holčičí, ale jedna maminka dělala v prodejně obuvi, tak v nich chodila skoro celá třída. V té době se také dost obtížně sháněly. Chodilo se v nich strašně dobře a kdo je znáte byly výborně tvarované. Když se ochodila bílá podrážka, tak strašně bouchaly podpadkem při chůzi o podlahu. Problém nastal na začátku devítky, kdy noha více povyrostla a svitky byly strašně úzké a největší byly 8. Takže už začaly pořádně všude nesnesitelně tlačit, byly na okraji vyvýšené s výraznou hranou z tvrdého materiálu. Místo nich jsem pořídil korkáče, které jsem také jako Blanka od školních let doposud neopustil. V korkáčích chodím strašně rád a naprosto miluji poslední s koženou stélkou, která je úplně hladká, stejná jako u těch prvních před mnoha roky. Chodím s nima doma i venku, mám tmavě modré a nemám nejmenší problém si je užívat. Moje partnerka nosí jednopáskové zdravotní pantofle a moje super vysoké korkáče jí nevadí. Dnes dělá Scholl dřeváky zcela tvarově podobné původním svitkám, ale také pouze v malých číslech, takže muži mají smůlu.

Iva (Út, 14. 4. 2020 - 18:04)

Svitky byly nejhezčí, nejlepší, jak říkáš padly na každou nohu, taky jsem je dlouho nosila a ráda vzpomínám. Nedivím se, že je nosili i kluci byly totiž strašně božííííííííííííííííí. Dnes klasika - korkáče.

Méďa (So, 4. 7. 2020 - 21:07)

Koukám, že se to tady po útlumu letos opět rozproudilo. Tak se zase zapojim. Jsem totiž jeden z kluků, co nosili Svitky. Byly báječné, vlastně ještě lepší. To se nedá ani jedním slovem vyjádřit, o tom lze napsat snad celou esej. Přímo jsem je miloval a tudíž nesundával z nohou.

Jitka (Ne, 5. 7. 2020 - 21:07)

A které nesundáváš dnes? Svitky to už nebudou, neviděla jsem je už hodně dlouho. Sama jsem je taky ještě chvíli měla a pamatuji, že to byly opravdu víc než báječné. Škoda, že už nejsou, ale co je dobré, tak zmizí bez náhrady.

Méďa (So, 1. 8. 2020 - 12:08)

A ještě bych chtěl souhlasně poznamenat, že doopravdy co bylo dobré povětšinou zmizelo bez náhrady. Třeba ty gumové galoše, co se obouvaly na papuče. Jako menší jsem je nosil moc rád. Velice praktické, nohy pořád v suchu a teple, ať byl venku jakkoli strašný čas. A všude jsem měl sebou svoje domácí papučky bez, toho abych je musel balit. Třeba na návštěvách úplná pohoda.

Méďa (So, 1. 8. 2020 - 12:08)

Jsou to pořád Svitky, co nesundávám, i když to možná zní neuvěřitelně. Dneska už doopravdy není nic tak pohodlné a příjemné na nohou a taky tak praktické. Naštěstí mám ještě jedny uchované. Jinak je už vlastně nenosím, jsou archivní. Vemu si je jen občas, tomám pak takový svátek. A skutečně je celou tu dobu nesundám z nohou.

Laďka (St, 15. 4. 2020 - 06:04)

Ve svitkách nešlo absolutně chodit s prsty ven. Nosila je moje mamka i některé holky ve škole, chvíli jsem to vyzkoušela, ale noha musela být přesně v nich, ale byly na noze příjemné i pěkné na vzhled to jo. Já jsem korkáčová a vzrušení musí být od nohou a hlavně od prstů přes ten okraj.

! (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

Vaše starosti bych chtěl mít.

Simona (Út, 7. 4. 2020 - 07:04)

Řešíte tady pořád korkáče já nosím dlouhá léta nazouváky Madrid, poslední Big Buckle, také ráda bílé a můžu také říct, že mi jejich perfektní tvarování mi vyhovuje a v mnoha směrech také vzrušuje. Ono každé tvarování působí na chodidlo, protože, tam máme mnoho citlivých bodů. Zkusili jste někdy masáž chodidel? je to opravdu v některých místech vzrušení. Potvrdit můžu některé názory nositelek korkáčů, že muži také mé nohy neustále okukují, ráda je v létě provokuji. Nosím je doma, v práci i po venku. Bude to jenom o tom co si kdo oblíbil. Kdybych začala s korkáči, tak je dnes budu vychvalovat také, moje oblíbené jsou Birkenstock. Skoro stejná skupina jako korkáče, tak si užívejte a úplně jedno jestli ženy nebo muži. Neodpustím si poznámku, že můj manžel si kupuje boty i ostatní věcí sám.

Pavel (Čt, 9. 4. 2020 - 09:04)

Na masáži chodidel jsem ještě nebyl. Je pravdou, že při nošení korkáčů hledáš a posunuješ různě chodidlo a prsty tak, aby se našla poloha nebo bod, který je pro tebe příjemný až vzrušující. Právě proto korkáče nosím.

Áda (So, 4. 4. 2020 - 07:04)

Příspěvky o korkáčích budou, jak přes kopírák, protože je máte nebo ne. Když je nosíte, nemáte již moc možností napsat o nich moc nového, co tady nebylo napsáno a popsáno. Přidám, že patřím také mezi milovníky korkáčů, protože se mi líbí, chodí se v nich velmi dobře a také slouží k uspokojení mých sexuálních potřeb. Mnozí jistě znají, bílý pásek s krásně ochozenou a lesklou stélkou na noze, navodí situaci, kterou opravdu musíte řešit. Je to u některých prostě tak, korkáč na noze, korkáč na druhém dovede pěkně vzrušit, neptejte se proč, nevím. Je to třeba, jak přes kopírák, ale je to můj vztah ke korkáčům a muž je nosí také k naší oboustranné spokojenosti.

Jana (So, 4. 4. 2020 - 20:04)

Ádo, jsem ráda, že vás tady některé příspěvky neodradily a napsala. Mám to taky úplně stejné, přesně přes ten kopirák a mám radost, že nás je zase víc. Na této diskuzi si to můžeme napsat. Jen jestli můžete váš ročník? Jana.

Reklama

Přidat komentář