Reklama

Obřízka

Lucka (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

Ivanko nerozčiluj se napsala jsi to jak to bylo dle tvé nejlepší vůle,ale někdo to nepochopil.

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

Mně vůbec nezajímají...Já tady něco propaguju? Jsem snad na diskusi Obřízka, tak můžu napsat jak to mají v mé rodině. Nic nezkoumám, jen jsem napsala fakt.

Lucka (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

Ivanko,chápu o čem mluvíš,vše je v pohodé.Mám také 2 syny a oba obřezané.Ale jak to bylo tady psát nebudu protože p.Tony
by tu popsal moc stránek a nechci ho vyčerpávat.Musí už být z této diskuze unavený.Ale pokud by jsi chtěla popovídat na emailu tak ho napíši.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

hlavní odborností, která...Urologové většinou umí pouze nejvíce zmrzačující styl low&tight. AMerickou obřízku zpravidla udělar neumí. Zpravidla obřízku provádějí z důvodu bodového hrabošení a tak je na 95% jimi provedených obřízek naprosto zbytečných.

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

V každém případě byly...Nemám pocit, že jsem se tě na něco ptala. Pouze jsem oznámila, že kluci jsou obřezaní a fungují v pořádku. Proč tě tak zajímají předkožky mých synů to nevím, ale je mi to nepříjemné. Na to má právo jejich rodina, ne nějaký zmatený kopírovač.
Tvoje máma se musela asi mlátit v těhu do břicha, že jsi tak traumatizovaný. Nebo jsi dlouho neměl sex.

hloupost (Út, 24. 7. 2018 - 22:07)

Kvalitní obřízku nikdy...hlavní odborností, která provádí obřízky je urologie, plastický chirurg to zvládne, ale nespadá to jeho specializace. Dr Martin Tománek pracuje na urologii na Bulovce, vedle toho působí i na soukromých klinikách, které se specializují na plastickou chirurgii.

Samozřejmě někde si s tím můžou víc vyhrát, víc se s pacientem baví, ale pak je to i o té ceně. Pokud někde zákrok stojí necelých 10 tisíc a jinde přes 20 tisíc, tak slušný lékař za víc peněz poskytne něco navíc. U plastické chirurgie se ovšem platí i za značku, plastičtí chirurgové jsou zvyklí inkasovat hodně, urologové mají ceny nastaveny níže.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 21:07)

Jak je to v té písničce:

NARODIL SES JAKO ŽID, PROTO BEZ KŮŽIČKY MUSÍŠ ŽÍT.

Naštěstí drtivá většina českých židů toto zvěrstvo svým dětem neprovádí.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 20:07)

Moc nechápu, co to tady...Dělat mecheché z důvodu, že je týráno a mrzačeno dítě je zvrhlé. To jsi moc dobře uvědomil profesor Ronald Goldman poté, co byl jednomu takovému mecheché přítomen.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 20:07)

Moc nechápu, co to tady...V každém případě byly nezratně oloupeni o nejcitlivější část těla a jejich pohlaví bylo zmrzačeno. V tomto případě z důvodu náboženského tmářství.

U nemluvněte a kojence znecitlivující gel stejně nepomůže.

Za za druhé je obřízka v tomto věku pro dítě mnohonásobně bolestivější, protože je třeba zároveň rozrušit konglutinaci a mohou vniknout kožní mosty.

Za třetí, čím je dítě menší, tím je psychické trauma hlubší a těžšší, i když si to vůbec nepamatuje. Nevědomá paměť se u ditěte rozvíjí už v prenatálním životě. Trauma pohřbené v nevědomí může v psychice nadělat mnohem větší paseku než trauma vědomé. Byla zjištěna kolerace mezi obřízkou prováděnou v miminkovském nebo velmi raném dětském věku a rozvojem autismu.

7777777777 (Út, 25. 4. 2017 - 18:04)

"Vážný nedostatek...*matek, ale mě se příčí je takto oslovovat. Aspoň, že to cukroví prošlo ;-)

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 20:07)

Moc nechápu, co to tady...Některým se omlouvám za chyby. Nějak si nerozumím s novým telefonem.

7777777777 (Út, 25. 4. 2017 - 18:04)

"Vážný nedostatek...*matek, ale mě se příčí je takto oslovovat. Aspoň, že to cukroví prošlo ;-)

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 20:07)

Tři ze sedmnácti je velký...Moc nechápu, co to tady kopíruješ. Rozhodli jsme se podle víry rodin, věděla jsem do čeho jdu. První syn byl obřezán 8 den vpřed nemocnici, potom byla oslava. Dvojčata byla obřezána na konci 6 měsíce. A ne mléko jsem neztratila, kluci byli vjsme pohodě, dali jim na to znecitlivující gel.

Steve (Út, 25. 4. 2017 - 16:04)

Vážný nedostatek..."Vážný nedostatek inteligence má hodně společného s předkožkou dětí."

:-DD A tento blábol ti řekl prosímtebe kdo ... Je to naprostá hloupost a nesmysl. Já bych řekl, že ti ta inteligence a logika někam totálně uletěla.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Ukósla jim to zároveň s...Pochybuju, že šlo o musulmanské prarodiče.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

U židůse to normálně dělá osmý den po narození. Jde o bestiální jednání vůži miminku. Jedna židovská matka o tom svědčí:

„Křik mého dítěte se mi vryl do kostí a rozedíral mou duši. Jeho výkřiky zněly, jako by byl vražděn. Ztratila jsem mléko.“

Miriam Pollacková, židovská žena, která píše články proti obřízce chlapečků

sardanapal* (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

A v jakém věku jsi jim to...Ukósla jim to zároveň s pupeční šňůrou , jako správná Beduínská žena ...

luci (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

18 2x 16, to už nejsou...A v jakém věku jsi jim to nechala udělat?

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Dnes mi vytrhli osmičku. A...Srovnáváš nesrovnatelné.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Tři ze sedmnácti je velký počet. Vše tomu nasvědčuje, že tam u vás řádí MUDr Obřezávač. Dle Dr. Jacoba ?stera potřebuje v 18 letech chirurgickou úpravu předkožky maximálně 1 až 2 kluci ze sta.

U vašich synů je na vině toho zmrzačení náboženské tmářství.

Oni fanatičtí bigotní viktoriánští doktoři moc dobře věděli, když tu obřízku v druhé polovině devatenáctého století zaváděli, že se jedná o zmrzačení, které má omezit sexuální prožitky muže.

Věděl to moc dobře i středověký židovský lékař Mojžíš Maimonides. Napsal k tomu:

"Věřím, že jedním z důvodů pro obřízku je snížit spolužití a oslabit pohlavní orgán s cílem omezit jeho činnost a to co nejvíce....Skutečným cílem je způsobit tělesnou bolest tomuto údu, která neublíží jeho nejpotřebnější funkci a neznemožní plození, ale snižuje vášeň a nadměrný chtíč. Že obřízka oslabuje touhu a snižuje potěšení je něco, o čemž nelze pochybovat. Protože pokud hned po narození tento úd krvácel a ztratil svůj kryt, je tím nepochybně oslaben."

Že je tato myšlenka stále platná svědčí poznámka jednoho mohela z roku 2012:

"Předkožka obsahuje vysoce vyvinutou nervovou strukturu a je bohatě prostoupena smyslovými receptory, které jsou nesmírně důležité při pohlavním styku a napomáhají orgasmu u lidí.....

Je zřejmé, že obřízka je značka, která napomáhá mírnit trendy, jak by řekl Freud, sexuální impulzy, které jsou nám vrozené. Cílem není, aby se těm impulzům zabránilo, ale aby byly omezeny. Toto odříznutí předkožky dává dítěti možnost, aby se lépe duchovně rozvíjelo a v budoucnosti mohlo vést morálnější život."

Žel, i v dnešní době se najdou krkavčí matky, které z tohoto důvodu nechají zmrzačit pohlaví svých synů.

Reklama

Přidat komentář