Reklama

Obřízka

Jahoda (Pá, 22. 6. 2018 - 17:06)

nu dobře Tony...ale ty zde...jinak řečeno,tam kde je kladně hodnocená touha a v případě obřezaného muže bez předkožky se ztrátou statisíců nervových zakončení udávajících stimul erotogenních citů,mozek,který je zmapován pouze na tisíciny % si najde tu svou cestu a absence předkožky ho nebude zajímat,...prostě to půjde a půjde to po svém a výsledek se dostaví.
To bys ještě koukal,čeho je lidské tělo schopno!
A bez urážky,reaguješ vždy slušně,tu svou cestu si najde a tam jsou bambiliony variací a zcénářů.,..asi tak složitých,jako je lidský mozek a ten si své prosadí i bez nějaké blbé předkožky.
Prostě to půjde a půjde to dál a půjde to.

Jahoda (Pá, 22. 6. 2018 - 17:06)

Mnozí po pár letech, až...nu dobře Tony...ale ty zde uvádíš pouze "jasná" černobílá fakta a to v tom,že obřízka je AUT.
Nu...možná se budeš asi divit,ale mozek člověka a tělo,které řídí si dokáže najít svou cestu...prostě po selsku řečeno,kde je touha,žádné ouha!
A pokud tech muž chce potomka,potom si jeho mozek prostě najde tu svou správnou cestu...a nějaká obřízka ho nezajímá.
Přemýšlel jsi někdy o tom,?:

Tony (Pá, 22. 6. 2018 - 13:06)

Resite hovna v patnácti jsem...Mnozí po pár letech, až jim zkeratinizuje (zrohovatí) a stane se méně citlivým než pata, mluví jinak.

Byl to právě příspěvek tu na doktorce z 6.3.2014 (který tu už žel není, protože nějakou záhadou tu občas v historii zmizí celé stránky, někdy i několik stránek najednou), který mi otevřel oči a začal jsem se problematikou obřízky zabývat velmi do hloubky a to co jsem zjistil, mě přimělo k tomu, že jsem na tu obřízku zcela změnil názor, o celých 180°.

Marek (Pá, 22. 6. 2018 - 12:06)

Resite hovna v patnácti jsem se nechal na své přání obrezat a je to super. Mít holy zaludem vyholenejo pindika a kulky je k nezaplacení. Holkám se to moc líbí. Orál je prý vždy vonavy

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 23:06)

bych nečekal, že ideologie...Nejprve mě nalezněte ten versus v NZ, ve kterém se píše, že ta obřízka je prospěšná. Ovčáček má možná šanci naléti ten Peroutkův článek. Vy však šanci nalézti ten versus nemáte.

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 23:06)

blbečkovské nálepky neboli...Milý pane no

jste úplně vedle jak ta jedle. Není to nálepka a okamurovština, v tom jste úplně vedle jako ta jedle.

Obřízka provedená bez jasně daných relevatních důvodů JE FETIŠ!!!

Kdo tento fetiš provozuje a schvaluje nebo v tom má jakékoliv zalíbení JE CIRKUMFETIŠISTA!!!

Je prokázáno, že tímto fetišem trpěl už člověk jeskynní. Boj proti mrzačení pohlavních orgánů amputací předkožky je čistě etickou záležitostí a nikdy nemůže být ideologií. Vaše nejapné příspěvky dokazují, jak hluboce jste v etické oblasti klesl. Osočování a bláboly zcela z cesty. V jedno konkrétním osočení mé osoby jste dokonce překonal mistra Zkoumala. Tři roky jste tu měl pauzu a po třech letech se z vás vyklubalo toto.

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 11:06)

...vola.... A dotazníky na...To že dotazníky na netu nejsou k ničemu mi došlo. A na ulici se ptát stydím. Zeptal jsem se totiž jedné mladé servírky, co si o tom myslí. Nejenom že mi odmítla dát odpověď ale poté, po celou dobu mé náštěvy toho podniku se na mě dívala velmi šišatě. Příště jsem tam už radši nešel.

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 11:06)

Kde se vůbec vzalo slovo...Nevím, já ho poprvé viděl v tom dotazníku od Marka Hrona. Osobně jsem dlouho váhal to slovo vůbec používat, protože mi nebyl jasný jeho přesný smysl. Intaktivističtí kolegové ho používají zcela běžně. Dle mne má to slovo smysl velmi široký. Od cirkumfetišismu pouze náboženského až po cirkumfetišismus čistě deviantní.

Já si také před 5 lety myslel, že se dají určité věci řešit pouze obřízkou. Dnes vím, že je tomu zcela jinak.

Jinde píšu umírněněji, ale tu na doktorce mám kvůli zdejšímu osazenstvu rétoriku jak na orientálním trhu.

Martin (Po, 18. 6. 2018 - 11:06)

...vola.... A dotazníky na netu jsou k ničemu, tam budou psát anonymní hlupáci a to třeba i několikrát zasebou...normální seriózní výzkum na ulici...domluvte se s nějakými studenty medicíny ať je to v rámci nějakého studentského projektu / výzkumu....budete to potom mít černé na bílém...navíc ty výsledky by určitě zajímavé byly.

Martin (Po, 18. 6. 2018 - 10:06)

Kde se vůbec vzalo slovo cirkumfetišista? Nebo vítač, kývač, Pražská kavárna....sami si vyrábíme virtuální nepřítele.... Nevím co více dodat, mně osobně obřízka pomohla a byl bych rád, kdybych ji měl už dávno...ano klidně ještě před pubertou. Osvěta potřebná je...ale musí se dělat na základě něčeho...nejde říci něco jsem někde četl....není to důvěryhodné...navíc určitá agresivita otravuje nakonec i ty, kteří by se obrezat nenechali....stokrát nic umořilo volá...

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 10:06)

Udělejte dotazník: jste...Takový dotazník už na netu byl ještě v dobách, kdy jsem byl rezistentním cirkumfetišistou. Zavedl ho jakýsi Marek Hron. Pamatuju jednu odpověď, zda by měli být všichni kluci obřezáni. Jeden tam odpověděl: "Jsem cirkumfetišista a proto jsem přesvědčen že by všichni měli být obřezáni. Ideální věk pro obřízku je těsně před začátkem puberty."

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 10:06)

Ale notak Tony, vy máte...Tyto případy jsou zadokumentované a známé. Žel už jsem zapomněl jméno toho doktora a kde jsem to vlastně četl. Já svou osvětu nedělám vůbec agresivně. Trochu agresivně píšu jen tady na doktorce, protože tu jsou agresivní cirkumfetišisté i když mezi nimi vyniká pouze jede, který tu však píše pod rozmanitými mužskými i ženskými nicky.

Martin (Po, 18. 6. 2018 - 08:06)

Udělejte dotazník: jste obřezaný? Pomohlo vám to? Líbí se vám to? Nelíbí? Máte s tím problémy? Nechali byste obrezat dítě? Myslíte, že je to zdraví prospěšné? Je to dobré nebo špatné? Rozdejte ho lidem a uvidíte.... 95 procent vám odpoví, že není a nenechali...pak budete moci klidně a bez nervů spát, zbylých pět procent napíše, že jim to pomohlo a nad těmi klidně můžete mávnout rukou....

Martin (Po, 18. 6. 2018 - 08:06)

Ale notak Tony, vy máte opravdu na všechno odpověď, že? To že někdo něco napíše na net ještě neznamená, že je to pravda. Ano, asi máte o problematice teoreticky načteno a víte co se kde šustne, ale to opravdu musíte dělat vaší kampaň tak agresivně? To nejde osvěta dělat i seriózně? Celé by to potom mělo větší váhu, než tyto výkřiky. Proč nezačnete třeba jednoduchým dotazníkem a výzkumem mínění, statistikou atd..

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 08:06)

A úplně nejhorší jsou...Žel, mistr Zkoumal tu o sobě sám nakvákal že je takový. A o takových případech jsem na netu u četl. U jednoho britského doktora to našli v pozůstalosti, že byl takový. Ač byl sám neobřezaný, tak kvůli tomu velmi rád obřezával.

Martin (Po, 18. 6. 2018 - 08:06)

A úplně nejhorší jsou agresivní a hloupí aktivisté, kteří mlátí prázdnou slámu a kecají o něčem co někde vyčetli a jinak o věci nemají ani páru. Mimochodem neobřezaný muž těžko asi bude dychtit po obřízce někoho jiného...to by byl stejný idiot jako neobřezaný aktivista, který píše o tom jak je obřízka špatná. Něco jiného je, když holka napíše, že se jí mužská obřízka líbí, na to má samozřejmě plné právo...protože případná ženská obřízka je narozdíl od té mužské opravdu zmrzačení...mužská je prkotina..

Tony (Po, 18. 6. 2018 - 06:06)

Ovšem, že jsou to nesmysly....To, že se jedná o psychologický problém je notoricky známá demagogie cirkumfetišistů.

Źe na každého ta obřízka působí zcela jinak je notoricky známou věcí. Nejedná se ale pouze o obřízku, ono to platí všeobecně u všech úrazů. To jsem se ale u nás nikde nedočetl, dověděl jsem se to až v Německu v rehabilitačním ústavu.

Je mi zcela ukradené, pokud se některý cirkumfetišista chce nechat sám obřezat. Jsou ale agresivní cirkumfetišisté, kteří dychtí po tom, aby byli obřezaní všichni ostatní.

Nejhorší jsou takoví acucullofilní cirkumfetišisté, kteří dychtí po tom, aby byli obřezaní všichni ostatní ale na svou vlastní přdkožtičku by si nenechali ani sáhnout.

Martin (Po, 18. 6. 2018 - 06:06)

Ovšem, že jsou to nesmysly. Citlivost žaludu se sníží, ale úplně neztratíte nikdy. To je jako tvrdit, že při sedavém zaměstnání, nebo při nošení těsných kalhot ztratíte citlivost pokožky hýždí:-) Navíc i po úplné obřízce máte zbytky uzdičky a vnitřní předkožky a ty jsou citlivé stále velmi silně. Pokud má někdo problém dosáhnout orgasmu, je to spíše psychologický problém, než problém snížené citlivosti žaludu!

Tony (Ne, 17. 6. 2018 - 14:06)

°Kdežto trottlové, co nic nevědí, ti bývají hlasití. Bývají to třeba potrhlé Američanky, co tomu nerozumí ani z pohledu muže. A vůbec už ne lékařsky. Ty pak jsou proti. Nebo muži, co to sami nezažili, ale mají nutkavou potřebu prudit druhé lidi. Je to horší, než různí aktivisti, co jsou třeba proti očkování. Bohužel zčásti se dali strhnout i někteří lékaři, kteří mají vzdělání, ale dali si zatemnit mozek ideology. Díky tomu se vrátila řada nemocí, které byly mnoho let, že se nevyskytovaly, nebo jen sporadicky. Dnes jsou značně na vzestupu. U těch obřízek je aktivismus ještě horší. Očkování můžou mít slabé vedlejší účinky u pár případů, kdežto obřízka nikomu neuškodila.°

Nehorázně tu urážíte všechny postižené obřízkou. To mě ale u vás vůbec nepřekvapuje. Svůj charakter jste v posledních dnech plně vyjevil.

Poblázněné ženy? Profesoři Goldman, van Howe a mnoho dalších. To jsou poblázněné ženy, že?

Ty nesmysly jste tu psal už před třemi lety ale tehdy jste si hrál na slušňase, teď jste však zcela odložil masku.

Tony (Ne, 17. 6. 2018 - 14:06)

před lety Roman Šmucler...°před lety Roman Šmucler moderoval jistý pořad, kde do budky chodili lidé a mluvili o nějakém problému. Viděl jsem asi dva díly, jeden shodou okolností byl o obřízce. Podstoupil ji nějaký dospělý muž, nevím jestli mu bylo už přes 40. Do té doby žádný sex, už se nepamatuji, tohle vysílali před více než 20 lety, možná to už bude 25 let zpátky. To jsou jen kecy, že věkem se něco spraví samo. S úzkou předkožkou má problémy dost mužů, je to dosti rozšířené. Lékaři naopak obřízku moc nedoporučují, pokud to není nutné. Tj. je dost mužů, co to nějak otravuje, ale když může stahovat a mít sex, tak ho naopak od obrízky zrazují. Ano, úplná fimoza je méně častá, takoví muži jsou ale zcela vyřazení ze sexu. Teda pokud nebereme v tvém pojetí udělám si sám. Já mám na mysli normální partnerské fungování. Tam to normálně nejde. Ale dost mužů má jen tu kůžičku úzkou, mají různé menší či větší potíže a záleží jen na rozumnosti doktora, jestli jim obřízku doporučí. Pak je to vyřešené a mnoho si jich pak pochvaluje. Jiní se s tím trápí celý svůj život. Tohle je realita, ne nějaké vymyšlené příběhy, co tu píšeš. To je naprostá lež, výmysly, nebo zcela překroucené skutečné příběhy. Obřízka lidem leda pomohla. Bohužel, ti muži, co problém mají, tak obvykle mlčí. Stydí se o tom mluvit.°

Oni se o tom velmi hlavně velmi stydí mluvit postižení obřízkou.

Milý pane no, vy jste podobně jak ten mistr Zkoumal průhledný jak ten prvok. Píšete stejné nesmysly, jaké jste psal před 3 lety. Ale to je irelevantní. V době, kdy MUDr Šmucler moderoval pořad Tabu ještě nemohly být známy výsledky Taylorových výzkumů, protože ani sám Taylor tehdy nevěděl, že takové výzkumy bude dělat. Mimoto jsou též známy moderní operace s úplným zachováním předkožky, které ještě tehdy známy nebyli. Že mnozí doktoři v ČR operují předpotopně, to je zcela jiná věc. Hlavní je, že jste tu vyjejil svůj charakter, který je mnohem horší než ten Zkoumalův. Hrát si na slušňase vám jen tak lehho už nepůjde.

Už jste našel ten versus v NZ, ve kterém se píše, že je obřízka prospěšná? Ne, raději jste se uchýlil k SZ.

Reklama

Přidat komentář