Reklama

Obřízka

Tony (Út, 17. 4. 2018 - 15:04)

Luci, nebrojím proti obřízce jako takové, ale brojím proti třem bodům:

a) vnucená násilná obřízka dětí a mladistvých
b) zbytečné obřízky ze zdravotních důvodů, u nás je na 95% obřízek prováděných ze "zdravotních důvodů" naprosto zbytečných, v tom případě je takové řešení UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ!!!
c) stupidní cirkumfetišistická propaganda, které je i na českém internetu plno.

Jan3:16-18 (Út, 17. 4. 2018 - 13:04)

Dobrý den. ...Když budete chtít vědět více o Božím záměru ,konta. [email protected] Bůh stále čeká,aby vás uvedl do pravé Svobody. Já ji poznávám a nikdo z lidí mi tuto Svobodu nenabídl. Ta se přijímá jen od Boha ,skrz Krista.

Jan3:16-18 (Út, 17. 4. 2018 - 13:04)

Dobrý den. Víte Svět především potřebuje jedinou pravou "Obřízku" a to naše Srdce.Jako učednice ,Ježíše Krista rozumím z Milosti v jakém hrozném stavu je Člověk.Svět ,potřebuje Očistit ze své Pýchy a vzpoury ,která v něm dlí. A to je :,,Vzpoura proti Bohu,,. Bůh dal svého jediného Syna za naše provinění , že jsme opustili vztah s ním. Syn Boží přišel ,aby nám ukázal na konci tunelu, Světlo a Naději z Temnoty , která nás tíží. Bůh se nás nevzdává navzdory , že my ho Ignorujeme. Ano my ho zavrhujeme ,ale On nás nikdy neopustil. Natolik nás Miluje ,že se ponížil a ze sebe samého, své Podstaty ,zplodil Syna, to Slovo. Aby nás zpětně si mohl z onoho Prokletí svého špatného rozhodnutí Hříchu , vykoupit. Stále nás volá do Svobody skrz Víru v Syna. Volá nás do Pokoje , který není z toho to Světa ! Prosím denně ,aby tak jako i mě ,Otevřel oči Otec i dalším . Bůh je Láska Nikdo vás tolik nemůže mít rád ,jako On. Čtěte evangelium o Synů hledejte Boha dokud je čas Milosti.

Absolutní (Út, 17. 4. 2018 - 12:04)

Někdo chce, ať se třeba i...Absolutní svoboda?? Copak to asi je? To je něco jako absolutní vodka? Chápeme - li absolutní ve smyslu samovládný, pak to je absolutní gin. A to tu všichni známe, a ještě pak jedinou absolutní monarchií v Evropě je Vatikán.

Pokud (Út, 17. 4. 2018 - 12:04)

Někdo chce, ať se třeba i podřeže. Jsem pro absolutní svobodu.

luci (Út, 17. 4. 2018 - 09:04)

Milá "Tino,"...Proč tak vehementně brojíš proti obřízce? Pokud se někdo chce nechat obřezat,nebo dokonce vyřezat,je to jeho volba. Jeho život,jeho zdraví, jeho boj,jeho peníze. A komu není rady,tomu není pomoci.

Tony (Po, 16. 4. 2018 - 07:04)

můj příspěvek začíná slovy:

To už se děje...jako námitka na Luckyho.

Tony (Po, 16. 4. 2018 - 01:04)

Ahoj Magdo, obezita pokud...Milá "Tino," blábol. Slovo obřízka je vědecky přežité, ve skutečnosti se jedná o zmrzačující amputaci předkožky.

Tina (Po, 16. 4. 2018 - 00:04)

Mám dotaz, můj muž,...Ahoj Magdo, obezita pokud vím není kontraindikací k obřízce. Obézním pacientům se dělají bandáže žaludku a jiné komplikované operace. Co je proti tomu kousek zbytečné kůže odstraněný ambulantně v urologické ordinaci? Vůbec nic. Pokud by tam bylo nějaké riziko, doktor obřízku neprovede, ale kromě akutního stavu nějaké infekce jsem o jiném neslyšela. Jen tady nečti ty bludy od toho grafomana se slovním průjmem a zaseknutou klávesou enter.

Tony (Po, 16. 4. 2018 - 00:04)

Pane Gine, smekám před Vámi za Vaši aktivitu a šíření osvěty ohledně nesmyslného konání, kterému se říká penilní předkožková obřízka (PPO).

Nadruhoustranu je ale nutno počítat i s těžkými zdravotními stavy, kdy situaci nelze řešit jinak, než obřízkou. Nejnebezpečnější stavy jsou už i u nekontrolovaných malých chlapců, kdy těsnost předkožky neumožňuje správné prokrvování této kožní řasy, a dochází tak k nebezpečnému stavu pohlavního údu.
U pacientů s volnější předkožkou často postačí jen jemné naříznutí frenula (uzdičky), v případech "slepení" předkožky na koruně glandu či na celém žaludu je snažší uvolnit předkožku pomocí velmi jemné chirurgické lžičky či tupého kopítka. Trochu to zabolí, ale je hned po problému.

Celkově je pro předkožku výborné řešení smáčet ji v teplé vodě, snažit se ji stahovat, pokud to alespoň trochu lze, do teplé vody je možno přidat i pár kapek dětského olejíčku. Namáčet tak jen penis, nikoliv ve vaně celé mužství, protože varlata potřebují svoji teplotu mít o něco nižší, než je běžná teplota tělesná.

No, víc už toho asi dnes nedám. Přesto děkuji také za Vaše zmínění i do kapitoly mých zpráv.
Přeju hlavně zdraví a pohodu!
MUDr. Macej Tycz, sexuolog
...............................................................

Údajný MUDr Macej Tycz si v tom textu totálně sám protiřečí

Tony (Po, 16. 4. 2018 - 00:04)

Normálně nedělám to, pokud mi někdo napíše soukromou zprávu, abych to zveřejňoval na netu. Ale to, co mi tu poslal údajný MUDr TYcz tu prostě zveřejnit musím|:

TyczVčera, 16:30Nahlásit
Zdravím Vás, pane Gine,

Vaše i moje názory jsou vpodstatě vzájemně shodné.
Základním naším společným faktem je, že provádět na chlapcích či mužích obřízku je dnes u nás neetické a lékařsky nevhodné.
Pokud ji však někdo mermomocí chce, a to i přes naše vysvětlování, proč je takový zásah nevhodný, musíme mu na jeho výslovné přání takový zákrok chirurgicky zajistit i s douškou, že bude muset nemalou částku zaplatit.

Vaše aktivistické jednání ohledně vysvětlování omezení anebo neuskutečňování obřízek u mužů (ale i u žen) je velmi potřebné a osvětující.

Bohužel jsou ale případy, kdy, jak jsem zmiňoval, je nutné předkožku odstraňovat z jednoznačně medicínského důvodu.
Ovšem sám atak na odstraňování předkožky, praktikující převážně staršími lékaři ať už falešně označenými úkony anebo jinou neférovou cestou, je konání nečestné, nevhodné a hrubě neetické!!! I v tom jsme spolu zajedno!

Celé to naše povídání o obřízkách bylo "dvojkolejné" jen proto, že my, dnešní noví lékaři, máme už jinou formu znalostí a komunikací se současnou mládeží a s rodiči dětí.
Ve Vašich komentech se více rozepisujete o dávných fomách a původech jednání, která se používala v dobách mnoho let zpětných.
Prakticky to dnešní generaci nezajímá, uvědomme si, že jsou (ve Vašem případě) skoro o půlstoletí dál. Proto i moje informace jsou už nové, současné, vycházející už z nových vědeckých i sociologických poznatků.

To vše ale neznamená, že bychom tím měli my dva být ve při! Vaše názory jsou skutečně i mými názory, jen trošku přiblíženější nové generaci lidí.

Také frekvenčnost předkožkových problémů je dnes mnohem, mnohem častější, než dávnější údaje.
Je zajímavé, kolik dnes chlapců funguje bez problémů, a netuší, jaké problémy v tom mají jiní. Velká většina chlapců již ve velmi útlém věku totiž úpravu předkožky prodělala, protože se problémům brzy věnovala lékařská pediatrická péče, často taky v souvislosti s chirurgickým potlačením hydrokély či s jinou nutnou léčbou s chirurgickým zásahem - a tedy i s tzv. narkózou. Pro malé děti je používána anestezie mnohem slabší a méně "agresivní", než třeba u dospělého.

Důležité je, že chlapci, a často i rodiče, snadno na uskutečněné zákroky zapomenou. Děti si pak myslí, že oni jsou v rozkroku odjakživa správní, zatímco jiní to až tak nemají.

Další záležitostí je již dnešní nutnost zvládat co nejjednodušší hygienické kroky pro zdravou čistotu penisu. Potřeba je dnes nejen oplach čistou vodou po vymočení, ale hlavně dosah možnosti odstraňování stále se tvořícího smegmatu,
základního podloží všemožných infekcí především na penisu.
Jak moč, tak i smegma jsou po styku se vzduchem a vzdušnou mikroflórou půdou pro vznik nepříjemných stavů (především svědění, zarudnutí, zápach). Což jsou vlastně malé infekce. Při nedostatečné hygieně pak může docházet i k závažnějším onemocněním postupně až do celého urogenitálního prostředí jedince.

Pro zabránění takovýchto problémů skutečně nastupují často jen malé či jen mírné úpravy předkožky tak, aby se hlavně dala snadno, a to již v dětském věku, zcela volně přetáhnout přes glanspenis - tedy přes žalud, a mohlo se omytí za korunou glandu snadno provádět. Právě mladý věk chlapců vytváří zpodpředkožky množství drobounkých částeček již odumřelé kůže.
Drobné úpravy předkožky nemají takový vliv na charakter bolestivosti u malých dětí, jako u chlapců v prepubertě či v pubertě! Ještě horší to mají mladíci v postpubertě! Tam i duševní stavy ze zjištění vad mohou být dost těžce zvládnutelné, nešťastnou výjimkou někdy bývají i mladické sebevraždy nebo pokusy o ně...

Pane Gine, nemám teď před sebou soupis Vašich námitek, takže tu možná nezachytím vše, co bych považoval za nějakou potřebu protimluvu vůči Vašim námitkám.

Zmíním se jen ještě o té citlivosti předkožky. Zmiňoval jsem se v komentu, že předkožka má velmi mnoho nervových zakončení, které ale nemají u dětí přímý vliv na senzitivitu sexuálního charakteru. Citlivost se s věkem zvyšuje.
Přestože máte dojem, že je citlivost předkožky větší než penisu, je to sice pravda, jenže u penisu jsem měl namysli sexuální citlivost. A ta je skutečně na spodní straně žaludu sexuálně nejsilnější.
Citlivost předkožky je pochopitelně mnohem, mnohem větší, avšak více erotického charakteru (charakter kožní citlivosti).
Drážděním předkožky nelze dosáhnout vyvrcholení, zatímco drážděním spodní části žaludu a frenula orgasmu dosáhnout lze, a je nejběžnější.

HejTino (Ne, 15. 4. 2018 - 18:04)

To máš pravdu, on na sex...Naštěstí jsi rozumná matka a ochránila jsi tak chlapce před zlým pohádkovým džinem a taky máš i zajímavý postřeh, ale když nejsou již kožouni pak pozor na projevovanou soustrast, eventuální zjišťování škod a následků a mohou býti zařazeni jako odstrašující případ možná i na německá fóra! A ty už jsi definitivně ocejchována jako krkavčí matka

Magda (Ne, 15. 4. 2018 - 14:04)

Mám dotaz, můj muž, přestože je mladý, je strašně tlustý a už si něj ani nedosáhne. Mmě ale už nebaví mu dělat služby spojené s očistou jeho zarůstajícího penisu. Tak jsem se rozhodla ho nechat obřezat, on s tím tak už trochu souhlasí. Není obezita kontraindikací k obřízce?

Tony (So, 14. 4. 2018 - 15:04)

jsem jiného ptáka než mezi...Já se namáhat nemusím, intaktivističtí kolegové v Německu v tomto jedou po každém prdu, který se ohledně obřízky v tisku na Zeměkouli vyskytne a okamžitě to dají na své internetové stránky.

https://www.beschneidungsforum.de/

Díky nim jsem zásoben nejčerstvějšími informacemi.

Myslel (So, 14. 4. 2018 - 14:04)

Pokud se už narodil v...jsem jiného ptáka než mezi nohama. Toho, kterého vyznává pomatený jahoda. A vidím, že obřízku sleduješ celosvětově

Tony (So, 14. 4. 2018 - 13:04)

Pokud se už narodil v Německu, tak být obřezaný nemusí. Pouze necelých 30% Turků narozených v Německu je obřezaných. Bigotní musulman to určitě není. To by tam neprodával chlast a nenechal by tam lidi u sebe chlastat. Kdybych včera nechlastal využívaje, že je pátek a dnes a zítra dílenská terapie není, tak se mi to nestane.

Turek (So, 14. 4. 2018 - 13:04)

cožpak nevíš,že již za...je ptákův spojenec a kamarád

Tony (So, 14. 4. 2018 - 12:04)

když tady v té nehorázné díře nic jiného než ta turecká kebabárna není. Ještě, že tam má levné lahváče, které se tam dají vevnitř chlastat. Jsou tací Turci, kteří chlast zásadně neprodávají.

Jahoda (Pá, 13. 4. 2018 - 18:04)

Ty móko , tělesem je duše...no jo,bude opět kladení věnců obětem války a na krchově se zahraje Volha padlým Rudoarmějcům,pak se jde vždy do hospody,anebo pod perigolu na točené a párek a někdy je namísto párku i řízek,vesnické Obecní úřad to platí a sejde se tam skoro celá dědina a dobře se tam pokrafá.

Jahoda (Pá, 13. 4. 2018 - 18:04)

ne,nespláchl Tuzemákem,ale...no to ale neznamená,že jsem opět sklouzl na šikmou plochu perverze obžerství a chlastu.
Cvičí,přestal jsem žrát a začal jíst a držím dietu a hlavně každý den cvičím na rotopedu...dnes jsem na něm ujel za 1.30 hod asi 20 km a cítím se na to pivo dobře naladěn,zítra ráno pět skočím na rotoped a k jídlu jím sojové maso...je to zelenina a chutná jako maso a to vepřové mě vůůbec neschází.
A když si ho dám,tak jedině vařené a posolit a je to lepčí jak pečený bůček.
Ty hele Tony...když jsem již nakousl ten sex...přemýšlel jsi někdy,proč ženské tak milují jízdu na kole se sportovním sedátkem?
Ha,ha,ty hele Tony,takovou nadženou ženskou obřezaný,neobřezaný žalud vůbec nezajímá.
Pokud má šuk,tak klidně i s obřezaným a je maximálně spokojená a navíc se spoustě z nich obřezaný žalud moc líbí.
Přes 80 % Američanů je obřezaných a Israelci a muslimů skoro na 100 % a porodnost je tam větší jak zde v Česku.Já bych v té obřízce,pokud ji chlap chce a nechal si ji udělat asi zase tak exhauzněfundametální negaci neviděl.
Je to hlavně věc názoru.

Reklama

Přidat komentář