Reklama

Obřízka

Jana (St, 4. 4. 2018 - 21:04)

Dobrý den, praktická lékařka našeho syna nám na prohlídce ve 13 letech sdělila, že by bylo vhodné z důvodu delší předkožky provést obřízku a poslala nás ke svému známému z urologie. Ten nám syna prohlédl a usoudil, že je obřízka na místě. Předkožka jde přetáhnout, ale roluje se zpět a je dlouhá. Váhám zdali nejít spíše na plastickou chirurgii, aby to nějak vypadalo, doktor fotky své práce nemá....

Tony (So, 31. 3. 2018 - 16:03)

Máš na mysli i karmické...Okult zceka odmítám, Je to těžké, když si tu někdo dí nick Csc a přitom tu mele okultistické nesmysly. Já se držím striktně vědeckých poznatků a mikroskop nelže.

Mimoto, obřízka bez jasných lékařských důvodů je fetiš. Je pochopitelné že žádný fetišista syndromem popření ztráty trpět nebude,

Tony (So, 31. 3. 2018 - 16:03)

Tony, to je psychický...Já nikdy nepsal, že tím trpí každý ale stojím si za tím, že na toně se ten syndrom evidentně projevuje dle toho jak ho vědátoři popisují.

Csc (So, 31. 3. 2018 - 16:03)

Máš na mysli i karmické obřezání, které může mít jinou podobu a které postihne dotyčného jako následek nerealizované opravdové obřízky. Podle zákona přitažlivosti, pro který platí i to, že negace funguje ve smyslu přitažlivosti, jak toho co si dotyčný přeje nebo toho co neguje . A to ještě s horším dopadem, kdy dotyčný nemůže popřít pocit ztráty a navíc byl svědkem fungujícího potravinového řetězce. Takový člověk vyzařuje enormní množství negativní energie, které pak ztrátu ještě znasobí, narozdil od těch co si obřízku opravdu přejí a nelze u nich mluvit o popření ztráty

Steve (Út, 27. 3. 2018 - 12:03)

To jdi vysvětlit těm...Tony, to je psychický problém kterým může NĚKDO trpět, ale většinou se tak neděje ... Stejný problém může být i u jiných odňatých části těla. U žen např. při odnětí dělohy, vaječníků apod. jindy u jiné prsu atd. atd.

Chci tím říct že tím netrpí každý ... (žádnýho profesora k tomu přeci nepotřebuju)

Tony (Po, 26. 3. 2018 - 22:03)

Profesoři sem nechodí, ...Profesor Ronald Goldman jako žid být v tomto ve střetu zájmů nemůže. Ve střetu zájmů by byl, kdyby jako žid tu obřízku hájil.

Tony (Po, 26. 3. 2018 - 21:03)

Profesoři sem nechodí, ...Marně se snažíš.

Csc (Po, 26. 3. 2018 - 21:03)

To jdi vysvětlit těm...Profesoři sem nechodí, popsat se dá různě a úplně všechno, o tom není pochyb. Prostě jsi geni*ální. Nejhorší jsou nerealizovaní, sexuálně neaktívní důchodci a navíc neobřezaní, myšleno na penisu ne na srdci nebo jiných částech těla. Kdo byl ten vědec, který popsal potravinový řetězec a jeho fungování?

Tony (Po, 26. 3. 2018 - 08:03)

tys mně teda rozesmál....To jdi vysvětlit těm profesorům, kteří ten syndrom popisují.

ano ano (Po, 26. 3. 2018 - 00:03)

Ano, někdo si myslí, že je...tys mně teda rozesmál. Syndrom popření ztráty nad kusem kůže z předkožky je pravděpodobný asi jako syndrom popření ztráty nad hovnem, které uvolním na záchodě.

Tony (Ne, 25. 3. 2018 - 23:03)

Tak alespoň vidíš, jak mu...Ano, někdo si myslí, že je to ke prospěchu, jenže tu funguje SYNDROM POPŘENÍ ZTRÁTY, kdy si barvoslepý nechce přiznat, že existují barvy.

Andrej (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Tento campc mi unikl, i můj...Tak alespoň vidíš, jak mu obřízka pomohla a byla ku prospěchu! Kdyby nebyl radikálně obřezán, měl by fimozu a stejně by si ho honit nemohl, protože by nepřetáhl předkožku, navíc by značně zapáchalo jeho tlející smegma, tak o co ti jde?

Tony (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

hřích tě zatvrzuje. Víš...Tento campc mi unikl, i můj odpůrce na www.netdoktor.at - Forellenprinz, který byl radikálně obřezán jako osmnátciměsíční batole, tvrdil, že je to nesmysl, že si ho od svých devíti let honil hodně a rád.

Tony (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

letos to nestihneš, ale...Psal jsem tu před roky, ještě než než jsem byl intaktivistou, že se bude papež klanět antikristovi, Jen jsem psal, že to Benedikt nebude ale bude to až jeho nástupce, a hle, teď je papežem Franta a je to tady. Pro mne je Franta ještě mnohem horším papežem než byl Saša VI.

Tony (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

letos to nestihneš, ale...Nech těch nesmyslů. Že mají Filipínci úchylku ohledně obřízky (snad evidentně ještě z dob, kdy žili ve tmách pohanství) jsem ještě před 4 roky nevěděl. Ale že jejich navenek katolická víra je požraná satanským okultem, to vím už dlouho.

Jó, náš cirkumfetišista zjistil, že tam existuje obřad Tuli ( Helmuti tam na to jezdí na zájezdy (samozřejmě, že tam jedině letecky).

Tonymu (So, 24. 3. 2018 - 12:03)

letos to nestihneš, ale příští Velikonoce bys mohl strávit na Filipínách. Přijel bys o týden dřív, nechal se obřezat, jako výraz pokání by sis pořídil důtky a mohl by sis bičovat záda na Velký pátek. Aby sis zvykl, jak to bude po obřízce, může už teď začít nosit kůžičku staženou za žalud, aby ti to po operaci nevadilo. Je to polovičatý řešení, ale příští Velikonoce by se to napravilo.

A měl bys mít víc úcty k papežovi jakožto Kristovu náměstkovi na Zemi. Zrovna ten papež, co ho máme teď, ten je nejlepší ze všech, co tu byli. Tady je ještě druhý papež, ale toho mají v Egyptě. Tam bys tu obřízku měl přímo povinnou, však si zajeď do Alexandrie, tam je to blíž jak na Filipíny a obřezali by tě taky.

Tonymu (So, 24. 3. 2018 - 12:03)

Papež Evžen IV. se k...hřích tě zatvrzuje. Víš proč obřezávají ty pindíky na Filipínách? Aby si je nemohli ti kluci honit, právě proto to dělají před pubertou, kdy by bylo největší nebezpečí. Pro ty kluky je lepší, že jsou ochráněni před hříchem. Žádná křesťanská Filipínka by si nevzala muže, co má kůžičku. Protože dobře ví, co s ní dělají. Ty právě proto se tak zastáváš předkožky, ve skutečnosti ti jde o to, abys mohl honit ptáka. A podporuješ v tom i druhý. Copak nevíš, že onanie je hřích? Zeptej se nějakýho kněze u nás, nebo i na Filipínách. Tam by ti rovnou zajistili i řešení, bez tý kůžičky by byl s honěním konec. Copak to nějaká křesťanská žena chce mít doma nemravnýho manžela? Ty holky to obřezávání penisů evidentně těší, přímo se v tom vyžívaly. Věděly, o co jde. Taky si můžeš být jist, že to nejsou rajdy, ale panny, co budou deflorovaný až o svatební noci.

ShabbaTot (So, 24. 3. 2018 - 11:03)

Už ses nechal vopišlat?...ale já zde vedu řeč o opravdu nemocných,kterým obřízka zachrání zdraví a život.
Mě se to netýká .

Tony Jahodovi (So, 24. 3. 2018 - 10:03)

Už ses nechal vopišlat? Tady o obřízce básníš a přitom se ti svírá řiť strachy. Přitom ty jako cukřař bys mohl uhrát, že by ti to proplatila zdravotní pojišťovna.

Tony (So, 24. 3. 2018 - 10:03)

Papež Evžen IV. se k...K tomu tojflverku.

Tojflverk = dílo ďáblovo.

Reklama

Přidat komentář