Reklama

Obřízka

Dana (Pá, 11. 3. 2016 - 18:03)

mám muže Makedonce, je obřezaný, prý je to u nich v rodině tradice, mají to tam prý všichni chlapi. Dělají to tam až šulín povyroste, zhruba v deseti letech, je to prý dost bolestivá operace, bez umrtvení, ale je to taková jednodušší obřízka (uzdička mu zůstala), prý rychlá. Máme syna, tak ho to čeká taky, ale toho dáme obřezat někde na plastice. A neslyšeli jsme, že by měl někdo s obřezaným penisem nějaké problémy. Já jsem jedině pro, je čisté a příjemné.

Obřezán (Pá, 11. 3. 2016 - 17:03)

Já mám obřízku od 42 let. Řez mám za žaludem a nemám ani uzdičku, kůži mám hodně napnutou. Mohu Vám říct, že šoupačka s obřízkou je tisíckrát lepší než s předkožkou. Lituji, že mne neobřezali už jako dítě.
Nechte keců a běžte se obřezat, nemá to chybu

Steve (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Co to zase je? :-D Zkopčený nějaký noviny bo co? Tondo, vyprdni se na to ... piš radši pouze současný reakce. Já tohleto např. číst nebudu, je to moc dlouhý.

... (Ne, 6. 3. 2016 - 15:03)

https://www.youtube.com/watch?v=o4SDxmeq5cY&list=PLfzVvz_oGMSgM6NuT19vZMkItbr-u5pGC&index=9

4.3. (Pá, 4. 3. 2016 - 23:03)

To kolektivní nevědomí je ale hrozný svinstvo...

Steve (Pá, 4. 3. 2016 - 15:03)

... ostatně, to jejich domáhání (vykřikování) jasně dokazuje že to nejsou žádní chudáci uprchlíci. Uprchlík by byl št'astný za cokoliv a jen by "děkoval".

Tohleto né ... hnát to vidlema od hnoje či močůvky.

Steve (Pá, 4. 3. 2016 - 14:03)

Ano jasně, já ted' ale mluvil o plži (zvířátku) nikoliv o těch kobylkách z Afriky či Arábie domáhající se všeho a zadarmo.

Steve (Čt, 3. 3. 2016 - 23:03)

Tak jako šnek potřebuje mít svůj domeček, tak slimák jej nemá a ani ho nepotřebuje. Takže asi tak.

Mimochodem, gynekoložce je prd do toho jak to muž má, či nemá, nebo jak to potřebuje mít k plné činnosti. Žena by se měla starat o svojí vagínu a né o mužův penis jak má či nemá.

Tonda Vlas (Čt, 3. 3. 2016 - 22:03)

Myslela jsem si, že budu...Jestli kvůli tomu bude mít potíže v sexu, tak tě bude proklínat nadosmrti jak před rokem jeden Karel, když tu psal, že ta megera je pryč, on je však kvůli její chorobné obřízkochtivosti zcela vyřízenej.

Hana (Čt, 3. 3. 2016 - 21:03)

Myslela jsem si, že budu mít rozhodně radost, ale nevím jestli bych na tom trvala i ted. Byla v tom hlavně zvědavost a když k tomu skutečně došlo tak jsem začala mít výčitky. Přeci jen je to nevratné a jen kvůli mně. Myslela jsem si, že budu štastná, ale mám strach, že kdybych svému partnerovi přiznala pravdu, tak nevím co by se stalo. Mám pocit, že bude lepší když náš vztah brzy ukončím, protože nevím jestli to vydržím takhle lhát.

Hana (Čt, 3. 3. 2016 - 21:03)

Psalla jsem tady asi v září, že mám nového přítele...
Rozhodla jsem se že bych chtěla vidět žalud mého přítele trvale obnažený...
Musím vám prozradit, že jsem toho dosáhla. Měla jsem ,,zdravotní důvody,, a má gynekoložka mému přítelovi řekla co jsem potřebovala...
Je to moc hezké, akorát mi to připadá, jako bych svému příteli ukradla domeček na žalud.

Tonda Vlas (Pá, 12. 2. 2016 - 12:02)

Vítku, máš smůlu. Já vím sice o co jde, ale obřízkoví fetišisté, kteří vychvalují obřízku až do nebes, ti nikdy neuvěří.

Vítek (Pá, 12. 2. 2016 - 10:02)

Jsem obřezaný přes 20 roků ze zdravotních důvodů - fimosa. Můžu Vám říct, že sex s obřízkou, je jako když se barvoslepý kouká na barevnou televizi. Obřízkou přicházíte o spoustu vjemů, takže jediné mé přání je "Předkožko vrať se"

Tonda Vlas (Čt, 11. 2. 2016 - 04:02)

Ještě se vrátím k WHO, kterou se tu ohání ten Aha. Je přece všeobecně známé, jak to píše i Manfred na www.netdoktor.at, že ta je zkorumpovanější než FIFA. Takže WHO se nikdo soudný při své argumentaci ohánět nemůže.

11.2. (Čt, 11. 2. 2016 - 03:02)

:-DD Teda tady je veselo v...Možná některým obřezali i + mozek.V realitě všedních dnů...

Tonda Vlas (St, 10. 2. 2016 - 22:02)

Já ývaljsem si zpočátku vůbec neuvědomil, že se jedná o geg a provokaci. Jenže ve městě jsem slyšel píseň od Jiřího Suchého, KDYŽ JSEM JEŠTĚ ŽIL, tak jsem si ji zase musel pustit, jó to byly zlatý časy, když jsem se ještě před dvěma lety zabýval tímto, i nějakými zpustlými nádražíma a kde už půlstoletí žádný vlak nejel, než nějakou pitomou obřízkou.

Steve (St, 10. 2. 2016 - 21:02)

"U nás bylo z 19 kluků minimálně 25 obřezáno, vůbec nedovedu pochopit, jak je to vlastně možné"

:-DD to je fakt dobrý. Možná některým obřezali i + mozek.

sardanapal* (St, 10. 2. 2016 - 17:02)

Poněvadž jsem na cestách,...To máš jak s migranty - z deseti je každý dvanáctý VŠ :-)

sardanapal* (St, 10. 2. 2016 - 17:02)

Mají za dara bio matroš a ještě si to nechají zacálovat.

sardanapal* (St, 10. 2. 2016 - 16:02)

Už je to zde zas : prevence HIV ...
To je přece tak nehorázná blbost ...

Reklama

Přidat komentář