Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

sardanapal (Út, 12. 5. 2015 - 19:05)

To ma modrý název,to bude...Rád ti udělám přejezd vlastním parním válcem , ksichte !

sardanapal (Út, 12. 5. 2015 - 19:05)

Nic buranskýho , krásně a spisovně , kokotěnko .

Robot (Út, 12. 5. 2015 - 19:05)

To ma modrý název,to bude ta dylina Romik ma tam chybu.Dál Entita Rn vzkazuje že...o tom až pak,nejdřive chci dodat že mě moc vzrušuje Olga a obvzlášt po tom co se jedna přejetá v nemocnici probrala plus dala interviu a zhebla a to intervium se hodí do té knihy to jo :)

Robot (Út, 12. 5. 2015 - 19:05)

::) ty jsi mi tu za kvílel to te naučila mamča nebo si mi na něj spadnul že jsem napsal 'entita' ale krásné vesnické komenty a tělo -salute

sardanapal (Út, 12. 5. 2015 - 18:05)

A mimochodem taková zasraná kurva , si špagát jen zasloužila !

sardanapal (Út, 12. 5. 2015 - 18:05)

Olgy entita vzkazuje,že jsi...Tebe by asi taky měli podvázat krček .

Robot (Út, 12. 5. 2015 - 18:05)

Olgy entita vzkazuje,že jsi měl slušné jednání a dost si Olgy vážíš a zajmáš se o ni až takhle,tak že ti brzo to info mam dát přes ten mail,ne ještě,ješte na čas máš být zařazen mezi ostatní na této straně.

R o b o t (Út, 12. 5. 2015 - 18:05)

Pokud to tu znají tak je zdravím-ahooooj pro její známe či pro Eva H.

Robot+Lizzie Bo (Út, 12. 5. 2015 - 18:05)

Tak se nezlob,Olga to tak chce,její ségra,to přece musíš respektovat pokud tě Olga zajmá.

re.re (Po, 11. 5. 2015 - 22:05)

Ty jsi fakt šašek. :-D Olga...IMHO: Tak on je zábavnej svou nedozrálostí, ale opakuje se a časem nudí. Je si nejistý svou identitou, proto sám sebe projektuje do OH. Další zničená diskuze

Robot (Po, 11. 5. 2015 - 22:05)

Hmm..pacient je v šoku po prvnim infu to lesbia n kratke video and md action.Tak kdyz ti zase jebe' što kdo to ma cielé čisť and Tak ti dalši infa by ti uz ublizily a nechame ji v anonymitě..peace Olga channel.

Re: (Po, 11. 5. 2015 - 22:05)

Nic už nemám, takže ani nic nenabídnu.

Robot/youtube v (Po, 11. 5. 2015 - 22:05)

Rich speak-Like this style of face'OH..no only about sexuality/spirituale pretty photo of her by godMother little quake good create and funn and rec videos.And when you from newspaper..redactor..so when u so like her so u use any peace video to ya work no about views..high self and for OH prezentation.

Robot (Po, 11. 5. 2015 - 22:05)

3.enter from page+dope tento pohled na video-xd:jak je na link video tak takovy pohled na net video Konviktská.(youtube.com)

Romik (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Tak tady je ten Staša,ten je zas rozjetý podivejme na něj a teď si říká re:

Robot (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Tak tady jsi a ted vsechny link triumphy na stul or Robot nebude jiz komunikovat a vrati se do sve dimenze preruseny signal.

Robot (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Tak tady si..jsme psaly nastejno se to tam hodilo.To tve to mi nabiziš misto link or jen tak comment,jak si to myslel/la.

Robot (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Šokující comments u videa 'fan video1.-ytube-Olga Hepnarová-Ta ji hraje ve filmu Olga Hepnarová. Všechny komenty by nick Olga Hepnarova channel.fan comments/perfect.

Re: (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

V mailu mi dnes "přistálo" něco, co mi ihned evokovalo život OH. Ani ta nejhlubší jizva......neopravňuje ke kopancům do srdcí milujících, blízkých lidí.Je to krátký příběh o chladu, samotě a odmítání. Se mnou zamával tak, že jsem se rozhodl poslat vám ho mailem celý, i když na webu je v části pro předplatitele. Některé moudré články vydají za hodinu terapie. Přijměte mé pozvání na jedno takové „sezení“ s psychoterapeutkou Andreou Platznerovou...Jan Majer, šéfredaktor Psychologie.cz Nemohu milovat...MUDr. Andrea PlatznerováTa slečna měla v životě smůlu. Samozřejmě, není jediná. A také ta její smůla nebyla tou nejlepkavější nejčernější smůlou, jakou svět lidských osudů za ta tisíciletí spatřil. Ale kdo komu dal mandát na srovnávání závažnosti traumat?Je to Ulričina soukromá smůla nejsmolnější, a ta bolela a bolí. Hodně.

Ta slečna prostě neměla štěstí. Nemůže za to, jaká je, není to její vina, že se chová, jak se chová. Kořeny všeho leží hluboko v její historii. U toho, co by děti měly zcela samozřejmě dostávat, a ona nedostávala. Hřejivá objetí, hladivé doteky a slova. A také u toho, co by děti určitě zažívat neměly, a ona zažívala. Chlad, přísnost, odmítání, bití. Těžko říct, co z toho je od života větší podraz.Celé je to o máměMáma slečny Ulriky byla příliš chladná a odtažitá. Nebyla tenkrát, ve svých osmnácti letech, ještě dost zralá na to být mámou, se vším, co to obnáší. Neuměla dávat pocit blízkosti a jistoty, neuměla rozdávat lásku. Neměla jí dost pro sebe, natož pro malou dceru. Jakkoli ta na ni čekala, jakkoli ji potřebovala, jakkoli byla od přírody připravená přijímat lásku a jakkoli tu svou dávala mamince všemi možnými dětskými způsoby. Jistě, určitě i zlobila. Nejspíš tím více, čím více jí chybělo teplo a pochopení. Ale ani to nejzlobivější zlobení není omluvitelným důvodem pro kopanec. Kopnout do dítěte! Umíte si to představit?!Ta slečna měla v životě tak nebetyčnou, ošklivou smůlu, že se nelze ani trochu divit, že se cítí, jak se cítí, že se chová, jak se chová. Že na lidi kouká spatra, přitom tak moc závisí na jejich ocenění. Že je bolestivě přímá, že říká bez okolků a ohledů do očí to, co považuje za pravdu, přitom sama, křehká a netýkavá, přímočarost druhých považuje za nedostatek empatie a taktu. Že se jí bytostně dotýká a do morku kosti ji bolí uvědomění, jací jsou všichni kolem ní sebestřední sobci - přes svou tlustou zeď obran nemůže vidět, že to tak nejvíc cítí tehdy, když dělají něco, co není pro ni, když říkají něco, co není o ní.Ne, nelze jí mít za zlé, že je sama tím sobcem, které vidí všude kolem – jak jinak se má bránit všemu tomu sobectví, vší té necitlivosti? A nelze jí mít ani trochu za zlé, že jakékoliv povídání vnímá jako povrchní tlachání, protože po všem tom hluboce zlém, co zažila a co v ní přetrvává, se jediným smysluplným způsobem komunikace zdají být hloubavá zamyšlení o jizvách z dětství. Jejích jizvách z jejího dětství. Že jizvy mají i jiní? Opravdu? Není to poznat, když si s ní chtějí povídat o tom, co měli včera k večeři a kam pojedou na dovolenou! A i kdyby! Konečně myslí na sebe, konečně se stará o svůj prospěch!Ten kluk má smůluJeho přítelkyně je příliš chladná a odtažitá. Není ještě, ve svých dvaatřiceti letech, dost zralá na to, aby byla milující partnerkou, se vším, co to obnáší. Neumí dávat pocit blízkosti a jistoty, neumí dávat lásku. Nikdy jí neměla dost ani pro sebe, natož pro milujícího muže, jakkoli na ni on čeká, jakkoli je úplně přirozeně připravený ji přijímat. A jakkoli jí tu svou lásku dává všemi možnými způsoby, které zná.Jistě, Ben určitě Ulrice způsobuje i trápení. Nejspíš tím více, čím více mu chybí teplo a pochopení. A ona se pak stáhne. Znova a znova, po každém i sebemenším náznaku jeho nespokojenosti, po každé i jen potenciálně možné a nevyslovené kritické poznámce k jejímu chování nebo jejímu vzhledu. Pravda, to stažení může při povrchním pohledu vypadat jako útok, jako nedostatek jemnocitu. To když ho bodne svým sarkasmem. Ale copak je hloupý, že tu její křehkost pod tou tvrdostí nepozná? Že neví, že do něj kope, protože je ubolená, protože má strach, protože je příliš křehká? Copak není schopen přes slupku obran nahlédnout hloubku jejího utrpení?A nebo je to jinak? Co když ani ta nejhlubší jizva neopravňuje ke kopancům do srdcí milujících, blízkých lidí? Kopat do lásky! Umíte si to představit?! Leda od někoho, kdo myslí jen na sebe, kdo se stará jen o svůj prospěch...A tady jsem chtěla skončit. Nechat na čtenáři, ať můj článek čte a použije po svém. Ať si nad ním přemýšlí směrem, kterým potřebuje. Ať si v něm najde, co se ho týká, a vypřemýšlí a vycítí si vlastní závěr. Ale pak jsem si řekla, že vás přeci nemohu připravit o optimistickou pointu:Slečna Ulrika to nevzdala. Vydržela všechno to cloumání vlastním nitrem, všechno to otvírání starých jizev, všechny ty útoky na vlastní bezpečnou, ač zakonzervovanou a neživou pozici, nápory na vlastní tvrdé stránky i na svůj narcismus. Jistě do velké míry díky Benovi. Benovi, který ji nepustil z objetí, toho doslovného, ani toho metaforického, jakkoli kopala. Co víc si Ulrika mohla přát, než takového Bena! A víte co? I to, co vypadalo téměř nemožné – pochopení mámy a zel jejího mládí – nakonec dostalo v Ulričině životě místo. Někdy se prostě věci dějí oklikou. Někdy je pro smíření s tou, co měla být nejbližší a nejvíc milující v dětství, potřeba Bena, nejbližšího a nejvíc milujícího tady a teď.Život Olgy však takový happyend neměl. Mohl skončit šťastně, kdyby potkala nějakého toho "Bena"? A nedostala ho v podobě Mirka, i když je pravdou, že vzhledem k její sexualitě rozhodně nebyl ideálním partnerem? Spíš mám naopak pocit, že Olžin "Ben" udělal přesný opak, a posloužil jako poslední důvod k její sebedestrukci. Život prostě není fér a někomu není přáno. Někdo má "startovní čáru" lepší, někdo horší. Někdo se narodí Ulrikou, jiný Olgou. Nebo ne?

Robot (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Neva jestly uz nic to je i jasne ale tato serie byla deadly ;) Už i nepropasnu zadne noviny a matrix search na OH seznam.cz -reklamy dvě..noviny (krimi revue,blesk,aha) a seznam.cz ..check 'ty kratke videa OHytube.

Reklama

Přidat komentář