Reklama

Oriflame

tak to by (St, 27. 11. 2013 - 01:11)

taky dělám Oriflame a co se...se u nás v LR nestalo tam může každý pode mnou co ho naberu být lepší než já a mít dřív auto polo atd ....
info nezávazně na :[email protected]
a navíc oriflame je již v Německu zakázaný ale to Vám tady ani neřeknou ...

s (Út, 26. 11. 2013 - 21:11)

Dobrý den, sháním akutně parfém. vodu URBAN LOVERS for her- růžová dóza, už jsem ji dlouho neviděla v katalozích, tak kdo ji máte ještě, ráda si ji koupím i 3ks. díky. [email protected]

Sylva (Pá, 7. 9. 2012 - 11:09)

Oriflame24.cz - připojte se k Oriflame

Registrace nových kosmetických poradců Oriflame z celé ČR. Online nákup kosmetiky Oriflame se slevou. Buďte krásná s kosmetikou Oriflame. Objevte výdělkovou příležitost s Oriflame a vybudujte si finanční nezávislost. Možnost přivýdělku či práce na plný úvazek. Registrujte se k Oriflame cz právě nyní a staňte se součástí světa krásy.

http://www.oriflame24.cz/

Iva (St, 23. 3. 2011 - 12:03)

taky dělám Oriflame a co se týče kosmetiky, jsem s ní spokojená. Dá se tím i malinko přivydělat pokud jsou dobré akce a máte už okruh zákazníků. Jediné co mi poslední dobou hodně vadí je fakt, že některé výrobky dají do katalogu a pak vůbec nejsou. Totéž platí i o výrobcích v akci. Což je ještě hloupější, když zákazníci musíte vysvětlovat, že výrobek, který ji nabízíte, pak není. Ovšem párkrát jsem při odběru v hlavním centru zjistila, že výrovky nejsou pouze pro řadové členky. Direktorky, ředitelky apod. vyšší sorta je měla. To mi přijde hodně nefér, protože dámy se staly těmi direktorkami jen pomocí sítě nás malých distributorek. Ale s tím, asi nic nenadělám ...

Lída V (St, 23. 3. 2011 - 11:03)

Ahojky, já jsem velice spokojená s kosmetikou Oriflame. Zatím jsem s ní neměla sebe menší problémy. Mám plno akcí. Například při nákupu za 250,- máte jeden výrobek (libovolný dle vás za nákupní ceny - což je cena levnější než v katalogu). Při nákupu nad 350,- Zázračný kelímek jen za 45,-. Jsem z Brna. V případě zájmu mě kontaktujte :) [email protected] Je možné se domluvit na poslání poštou - Ta by byla př i nákupu za 350,- zdarma jinak si beru 35,-
Vzorky a katalog zdarma :) Jen férové jednání :)) Samozřejmě kdo by se chtěl registrovat, není problém :) vše vysvětlím

Hanina (St, 24. 8. 2005 - 17:08)

Jsem přímo "díler" dá se říct. Oriflame prodávám a docela je to fajn si přividělat... Jsem na SŠ, není to nic, na čem bych mohla být živa, ale "větší kapesný" neuškodí... Není to nic složitého zaregistrovat se a když to zrovna neprosperuje, tak to necháš ležet, není to žádný úvazek... myslím, že klidně do toho jdi... :)Hanina

Anna (So, 20. 8. 2005 - 22:08)

Ahoj, moje kamarádka prodává a má co dělat, aby se jí členství vyplatilo. Chce to mít široký okruh známých atd. - prostě potecionálních zákazníků :-). Výhodné je nabízet například v práci, škole apod.Jinak Oriflame mi vyhovuje - výrobky jsou kvalitní. Jen ta cena by mohla být trošičku nižší... ;-)Ahoj

Linda (So, 20. 8. 2005 - 16:08)

Díky za odpověď :o) Tak teď váhám, zda se registrovat.

Eva (So, 20. 8. 2005 - 01:08)

Ahoj, já jsem registrovaná, ale beru si výrobky jen pro svoji osobní potřebu - podomní prodej mě nezajímá. Některý věci mají dobrý, něco ne - jako každá firma. Když se zaregistruješ, jsou tam zajímavý slevy, ale na "kariéru" to není! Kupují si ode mě i kamarádky, ale dávám jim to se slevou, počítám si jen náklady, normální ceny jsou předražený stejně jako u Avonu a jinde.

Linda (Pá, 19. 8. 2005 - 20:08)

Ahoj, máte někdo zkušenosti s prodejem této kosmetiky či s jeho výrobky?

Reklama

Přidat komentář