Reklama

padání vlasů

Michal (Pá, 13. 7. 2012 - 09:07)

Už jsem vyzkoušel několik...mě pomohla Thermál vlasová kúra, kopřiva a lopuch z přírodních rad mi moc nezabraly. Oplachoval jsem tím vlasy, pil jsem čaje a nic. U té vlasové kúry mi přestaly zatím padat. Tak uvidíme, jestli se to nevrátí.

Martin82 (Čt, 12. 7. 2012 - 15:07)

Už jsem vyzkoušel několik přípravků i různý vitamíny. Používám teď krátce věci od toppik www.toppik.cz a už mě to trochu pomohlo. Co jste vyzkoušely z přírodních věcí?

Liška (Ne, 5. 6. 2011 - 08:06)

já bych k tomu ještě poradila starou dobrou kopřivu. 2x denně pít šálek čaje (sypaný) po dobu 3 týdnů, pak stejně dlouhou pauzu a pak znovu. K tomu si vždy po mytí vlasy ještě přelít výluhem z kopřiv, jemně masírovat pokožku hlavy a neoplachovat. Dělám to tak i preventivně a vlasy paráda. Do pasu a zdravé. Taky mi padaly a stará dobrá babská rada se fakt osvědčila. I kamarádka měla obrovské problémy s padáním vlasů, že se jí dokonce dělaly i lysiny. Měla od lékařky nějaké prášky, ale to bylo na nic. Tak začala s kopřivami, do dvou týdnů to úplně přestalo. Navíc se jí i upravilo menstruační krvácení. Takže osobně doporučuji fakt tu kopřivu (teď jsou i čerstvé) a klidně s biosilem.

Helena (Ne, 5. 6. 2011 - 08:06)

Já jsem zkoušla před lety kde co a vyhodila spoustu peněz. Po nemoci,stresu, antibiotikách mi padaly vlasy šíleně. Lékárnice mi nakonec poradila za šedesát korun Biostil Plus..Je tam 50-sát tablet, brala jsem nejdříve dvě denně. Asi po měsíci vlasy přestaly padat. Beru to už 4 roky, vlasy mám dlouhé, vůbec nepadají.Ale jako přírodní blondýna jsem měla vždycky vlasy slabé a málo podrostlé. Dnes mám vlasů mnohem více, podrosty pěkné a už nikdy bez Biostilu...Jen občas na týden zapomenu dokoupit,pak beru týden dvě tbl..Jinak dávno jen jednu každé ráno. Chce to trpělivost a vydržet. Radím to tady i jinde dlouho,ale lidi nemají trpělivost. Jak to nezabere okamžitě, přestanou to používat. Při mých tehdejších diagnozach bych nevěřila nikdy, že se tak levný přípravek postará o moji hřívu:-))

iva (Ne, 5. 6. 2011 - 07:06)

Mamka má víceméně pravdu.Vlivem hormonů v pubertě se stává,že nastane větší padání,změna v kvalitě vlasů.Třeba se více mastí a podobně.Dostatek vitamínů,bílkovin.

anet2010 (So, 4. 6. 2011 - 12:06)

Mám takový dotaz. Je mi 15 a začaly mi vypadávat vlasy docela dost. Kdykoliv si prohrábnu mám tak 5-10 vlasů. Mamka říkala, že to je normální při pubertě, tak si chci ověřit jestli má pravdu. Nikdy jsem si vlasy nebarvila, 2-3x za týden si je fénuju a tak 1x za 2 týdně žehlím, myji si je 3-4x do týdne, používám šampon-Elséve,Nivea,Fructis a tu samou značku kondicionéru. Díky moc za odpovědi Anet

Iva (St, 22. 11. 2006 - 11:11)

Tak jak se vede Darčo, už jsi našla toho pravého léčitele?

Darca (St, 22. 11. 2006 - 11:11)

A ten ti pomohl?

Martin (Út, 21. 11. 2006 - 17:11)

Já bych zkusil Ajurvédský čaj. Hair Loss.

Lucajda (Út, 21. 11. 2006 - 16:11)

Ahojky, o padání vlasů vím své, v poslední době mi také pekelně padají (myslím, že snad i víc než avizovaný normál 100 vlasů za den) a taky mi nic nepomáhá! Zinek, křemík, šampony, prostě nic! Poradíte? Děkuji!

Jana (Út, 7. 11. 2006 - 22:11)

souhlas s Monikou,vzdy na podzim(nevim proc)mi zacnou padat vlasy,jeden Biosil denne to za par tydnu spravi.

monika (Út, 7. 11. 2006 - 12:11)

mě pomáhá Biosil. Vítamíny z lékárny a jsou za pusu.

Alexandra (Út, 7. 11. 2006 - 11:11)

Byla jsem kvůli kvalitě vlasů a své kůži u jednoho léčitele,který mi poradil jak na to.Je to dost obsáhlé a sem se to nevejde,je to docela levné,ale časově náročné.Koho to zajímá ať napíše na lenka-email2"centrum.cz.Tam jsem pochopila,že se musí léčit sama nemoc a její příčina a ne projev nemoci tj. v tomto případě třeba padání vlasů.

Eva (Po, 6. 11. 2006 - 23:11)

Bezkonkureční je Revalid.

Cicamica (Po, 6. 11. 2006 - 22:11)

Mne taky padaji vlasy a nevim z ceho to muze byt, skousim vsechno mozny ale nic nepomaha, ani vitaminy.... nevi nekdo nejakou radu?

Alexandra (Po, 6. 11. 2006 - 19:11)

Převážně to je vnitřní problém,stres,hormony...Manželka má rakovinu,že chodí na ozařování?V tom případě slézají vlasy po tom.Vím o něčem co by mělo zabrat,je to za pár tisíc.Ale věřte,že vnější lečba tj. mastičky atd. to nevyřeší.Maximálně podpoří.Jste-li z Prahy napište na lenka-email2"centrum.cz.

Jan Dohnal (Čt, 6. 10. 2005 - 07:10)

Manželce je 45 let a během dvou měsíců jí vypadalo více jak 80 procent vlasů.Je pravda ,že chodí k lékaři, používá spoustu podpůných přípravků pro růst vlasů, chodí na ozářky,ale po nových vlasech ani památky.Má někdo stejný problém? Je nějaká pomoc?

Reklama

Přidat komentář