Reklama

Pánská tanga

Neletěl jako dr (Čt, 4. 10. 2012 - 12:10)

Nechápu jak může někdo...To se ti zdálo. Nikdo nikam neletěl. Taky jsem byl v akvaparku v tangách a nikam jsem neletěl. Jen se pár zvědavců podívalo- což je pochopitelné. Pokud mě obviníš z exhibicionismu, tak snad, ale z teploušství ne, to teda sorry.

Odpovídač (St, 3. 10. 2012 - 19:10)

Kolik procent mužů si...4%

marian (St, 3. 10. 2012 - 16:10)

to isté... o ničom !

tangař (Út, 2. 10. 2012 - 19:10)

pánská tanga jsou pohodlné prádlo a mnoho mužů si toto prádlo oblíbilo stejně jako ženy,samosebou se najdou i odpůrci kteří pak mlží a nadávají do teploušů nebo leseb .

50 (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

záleží hlavně na...papapa, Janinko, pa

jiternice (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

muj starej je pořadne vyžratej, více nežli sousedovíc svine a čakám, kdy ho konečne klepne pepka, muj milenec, to je krásnéj chlap, ma též na sobe tangá když chce na mne vylézt.

jana (Po, 1. 10. 2012 - 12:10)

záleží hlavně na tom,jakou má váš partner postavu.můj partner má postavu modela a jemu hrozně slušej.miluju jeho krásné tělo, ale někteří co to odsuzují mě vůbec nezajímají.je to jejich názor.ale jak jsem už říkala,hlavně záleží na postavě toho muže.pa Janinka

Jouda (Ne, 30. 9. 2012 - 22:09)

Zase sem se sem po delší době juknul, ale co dovedou splodit některá individua a kolik času tomu věnují, je naprosto nepochopitelné a neuvěřitelné. Tanga jo a jo a jo a tanga ne a ne a ne a pořád dokola. Asi by bylo nejrozumější tuhle rádoby diskuzi co nejdříve skoncovat (odstranit), nebo se nám z toho dotyční zblázní. I když podle jejich reakcí už se zbláznili.

Luboš (Ne, 30. 9. 2012 - 18:09)

Tak stydet se nemusite...Tak konečně názor holky která je přinejmenším tak toletantní,že řekne že je to naše věc.To že se vyjádřila že se ji to nelíbí je její názor který má právo vyjádřit.U holek je zajímavá ta věc,že maximálně řeknou že se jim to nelíbí,což dokážu pochopit.Avšak nenadávají,jako někteří magoři tady,druhým do teploušů.

... (So, 29. 9. 2012 - 10:09)

Holky a ženy co si myslíte...Tak stydet se nemusite urcite. je to vase vec. Mne osobne se tanga na chlapovi nelibi ani trosku. Hnusi se mi. Prijde mi jak prihratej...hlavne ver mi...ta latka zarizla vpulkach neni zrovna moc prijemna. :D

Na jiné diskusi (Pá, 28. 9. 2012 - 22:09)

Pánská tanga jsou již dnes velmi oblíbené spodní prádlo ,při hlasování na jiné diskusi jako je tato ,tak vedou právě pánská tanga a to o mnoho hlasů,o proti boxerkám nebo trenkám,takže to odpovídá samo za sebe.

Pánská tanga (Pá, 28. 9. 2012 - 16:09)

jsou buzerantské kalhotky. Normální muž to na sebe nevezme.

Dan (Čt, 27. 9. 2012 - 22:09)

Ano pod kalhoty a každému...Ano, jedině pod kalhoty a každému je po tom HOVNO, co mám zrovna ten den za prádlo.

Luboš (Čt, 27. 9. 2012 - 22:09)

Nevim proč určitá skupina...Jenže já do žádné takové skupiny nepatřím,tak je fakt nesmyslné tyhle dvě věci plést dohromady.

Luboš (Čt, 27. 9. 2012 - 21:09)

významně vypovídá o svém...Co prosím tě vypovídá o svém nositeli?Pokud je někdo teplý tak je jím i bez tang.Nevím proč bych měl chodit do marketu v tangách,to je naprosto irelevantní.Stejně jako ve slipech či trenkách,od toho je to taky spodní prádlo že není vidět na potkání.Na druhé straně to co nosí holka pod oblečením taky nic nevypovídá o její sexuální orientaci nebo o to jaká je.Může mít na sobě konzervativní kalhotky nebo string tanga a přitom ani jedno nevypovídá o žádných jejich vlastnostech ani kvalitách.Stejně je to u muže,jenom s tím malým rozdílem že z nějakého neznámého důvodu je některými lidmi odsuzován a označován za gaye.A myslím si že gayové existují odjakživa a byli u nás i tehdy kdy o nějakých tangách nebylo ani potuchy.A pokud to z nějaké příčiny část z nich nosí,tak to je věc kterou vůbec neovlivním a ani mě nezajímá.

50 (Čt, 27. 9. 2012 - 19:09)

tebe zajímá, jak má kdo chlupatou prdel?

Mně by zajímalo (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

mne by moc zajímala tvá...chlupaté prdele. Asi mají a taková šňůrka v zadku mezi chlupatýma půlkama, to je skutečně velmi estetický zážitek. A pokud si řitě holí, tak jsou to echt buzeranti.

trencle (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

já jen, že v obchoďáku těžko poznáš, co má kdo pod kalhotama

Spodní prádlo (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

významně vypovídá o svém nositeli. Například nosiči pánských tang jsou z valné většiny přiteplení.

trencle (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

ty chodíš v trenclích do obchoďáku, že to tak srovnáváš?

Reklama

Přidat komentář