Reklama

Pánská tanga

Proktolog (Út, 7. 8. 2012 - 18:08)

ano pane kolego na léto určitě taky nosím.

Doc.Nunvář (Út, 7. 8. 2012 - 18:08)

ano já také souhlasím pane kolego tanga nejlepší prádlo na léto ok.

KLárka (Út, 7. 8. 2012 - 10:08)

To je ale šurovoučké...Možná šurovoučké, ale k probrání přiměřené

KLárka (Út, 7. 8. 2012 - 09:08)

Marian je zdejší veliký teploušek... ten nepochopí nic kromě své buzerantské šňůrky mezi svýma půlkama. Možná by ho probralo nakopání do jeho 4% řiti.

Mariane (Út, 7. 8. 2012 - 08:08)

blbečci...
tanga jsou...ty blboučký tangáči, 9 let ti tu píšeme že pánská tanga jsou kalhotky pro úchyly a teplouše. To jsi tak dementní, že na to odpovíš, že tanga jsou supr? Potom jsi asi také kretén!!

xyz (Po, 6. 8. 2012 - 22:08)

My taky a taky myslíme,proto...už jsem se lekla, že jsi napsal nemorálnost a ona je to naštěstí jen nenormálnost

marian (Po, 6. 8. 2012 - 22:08)

blbečci...
tanga jsou supr...

g. (Po, 6. 8. 2012 - 22:08)

proč nedokážete lidé...My taky a taky myslíme,proto hážeme pánská tanga do škatulky nenormálností a podivných sklonů.

Kam půjdeš s he (Po, 6. 8. 2012 - 17:08)

Neřeším, kde půjdu s hemeroidy, řeším, že samozvaní doc Vykleštěný a tzv. proktolog-hrabač řití, jsou úchylní na prdele, ale tanga, jakožto úchylku, tady hrozně moc řeší.

Petrp (Po, 6. 8. 2012 - 14:08)

Podivné je to, že strkání...Nevím jak jsi přišlana to, že se strká šňůrka do řitního otvoru - anatomie asi není tvá silná stránka. Jak bys to chtěla udělat? Jinak netolerance a způsob vyjadřování místních antitangáčů svědčí o jejich inteligenci. I když pokud jsouto buberťáci, tak snad ještě dorostou. Tanga nosím naprosto normálně, včetně plavek a ostatní, kterým se to nelíbí mi jsou celkem lhostejní. Je fakt, že jsem už potkal spoustu takových, co to nesou jako těžkou ujmu jejich moralizování, ale je to jejich problém. Jsou to ti, co se bojí vyjít z vlastního stínu a vyzkoušet cokoliv co se vymyká obecně zažitým představám. Jsem přesvědčený, že jejich netolerance se netýká jen zmiňovaných tang, ale naprosto všeho.

hmmm (Po, 6. 8. 2012 - 10:08)

Podivné je to, že strkání řitní...

Buď jsi doc. Vykleštěný, nebo hrabač řití pod cizím jménem. Anešbo jsi vykastrovaná. Poněvadž ty vaše názory jsou celkem slabomyslné a směšné. Pište dál, ať se zasmějem lidské inteligenci.

Bára (Po, 6. 8. 2012 - 10:08)

že už se neozývá...Podivné je to, že strkání řitní šňůrky do konečníku považují tangáči za normální. To natolik zavání buzerantismem, že každý normální muž si tuto otázku zodpoví sám.

Je s podivem, (Po, 6. 8. 2012 - 10:08)

že už se neozývá samozvaný doc. Vykleštěný. Zato tady máme stále tzv. Proktologa (pro ostatní-úchylný doktor, který je schopen všeho, co normální lékař nedělá, je to teda Zvrácený deviant, který zbožňje strkání různých předmětů do cizích řitních otvorů. S pobavením sleduje, jak se každý klečící muž nedůvěřivě otočí, zda-li to co proniká do jeho panenské řitě je opravdu pouze prst, nebo sonda.)

No, a takový chudáci, jako doc. Vykleštěný a proktolog, nazývejme ho raději-hrabač řití ,tady urážejí, kdeco.

marian (Po, 6. 8. 2012 - 06:08)

proč nedokážete lidé myslet, proč jste tak zadubení, ja to nedokážu pochopit a to mám tri doktoráty...

Hya (Po, 6. 8. 2012 - 01:08)

Pánská tanga může za...Majko,tvrdě souhlasím,já bych ty úchyly nechala za nošení tang stát 24hodin nahé na rušné křižovatce a každý komu by se zachtělo by je mohl zatahat za pytla,nebo ptáka,jak by si to příště rozmysleli a radši nosili pořádné pánské prádlo.

Majka (Ne, 5. 8. 2012 - 20:08)

pánská tanga jsou běžným...Pánská tanga může za "normální" považovat jedině úchyl.

HUGO (Ne, 5. 8. 2012 - 19:08)

pánská tanga jsou běžným prádlem a koho to tolik vzrušuje tak at se nechá kastrovat , však i ženy si vzali toto prádlo na sebe poprvé.

prdele (Čt, 2. 8. 2012 - 22:08)

šňůrčička se mu zařízla příliš gluboko a způsobila mozkové temno..

dotaz (Čt, 2. 8. 2012 - 22:08)

Teda René ty musíš být...Nona hele někde psali, že tvůj starej nosá tanga a koule mu mačkáš louskáčkem na ořechy.
Ty zřejmě miluješ sádlo máslo. To by jeden neřekl do takové staré po záruce.

Nono (Čt, 2. 8. 2012 - 22:08)

Teda René ty musíš být...Hele ty snad toho Reného miluješ, když ho vidíš všude. není to těma práškama co užíváš na hlavu. To je schíza kotě.

Reklama

Přidat komentář