Reklama

Pánská tanga

Nono (Čt, 2. 8. 2012 - 22:08)

Omyl-šňůrčička v oné...Teda René ty musíš být sladkej jak cumel, mňam mňam

prdele (Čt, 2. 8. 2012 - 22:08)

Ty jsi tady akorát osina v...Omyl-šňůrčička v oné části.

doc. Nunvář (Čt, 2. 8. 2012 - 12:08)

tady. Doc.ela vykleštěný...A ty jsi jako kterej? Já jsem tady jenom doc. Nunvář, lukáš, Borisek, ani Dušan nejsem.

A je to (Čt, 2. 8. 2012 - 12:08)

tady. Doc.ela vykleštěný (doc.Nunvář) se podepsal mým jménem. Pane doc.ela vykleštěný, jezdíte taky na zahraniční grémia, když už jste doc. (doc.ela vykleštěný). Copak? Nelíbí se Ti, když na Tebe někdo doráží? Ne? To je divné, nedělej ostatním ,co sám nemáš rád. Ty svině vykleštěná!!!!!!!!!!!!

Borisek (Čt, 2. 8. 2012 - 11:08)

Já si občas tanga vemu,...Velmi příjemně rajcují v prdelce

Dušan (Čt, 2. 8. 2012 - 03:08)

Já si občas tanga vemu, někdy mne v prdelce pěkně škrtí, což se mi dost líbí. Fakt se tady divím těm reakcím tady.

lukáš (Čt, 2. 8. 2012 - 02:08)

fakt se musím smát těmhle debilním urážkám at si každý nosí co chce viděl jsem několik chlapu v tangách a je mi to jedno tangáčí jsou prej buzeranti věřící jsou blázni a debilové jsou debili když to chlapovi nevadí at si nosí co chce buzeranty nemusím ale buzerant nemuže zato že je teplej to už je vtom člověku a někoho soudit proto co má nasobě tak musí bejt teplouš viděl jsem chlapa s jeho partnerkou a ten chlap měl tanga takže když má partnerku tak nemuže bejt teplouš to tady píšou nějací fakt debilové kteří neví nic o světě tanga nemusej bejt špatný asi je skusím mě je to uprdele já se nemám zaco stydět at si čumí kdo chce když mi někdo něco řekne pošlu ho do hajzlu a budu mít klid kdyby namě šáhl buzerant tak asi bych se neudržel a rozmlátil mu hubu jenom ktěm blbum kteří tady jenom uráží ty druhý tak by to do očí nikomu neřekli myslí si jak jsou chytří a že jsou něco víc než třeba ti tangáči. ale takový tangáči mužou bejt třeba vzdělanější než takový kokoti co umí jen kritizovat druhý a blbečci kteří tak uráží si myslí že umí napočítat do 10 jak směšný at se každej stará osebe já si myslím že v dnešní době má každý dost svejch problému a starat se oněkoho co kdo má nasobě muže bejt každýmu u prdele třeba závidí když budu milionář tak mě to budou taky závidět tak nikomu nezávidte tanga.je to docela špatný když lidi se štvou mezi sebou toto nikdy nebylo to co je dnes lidi se vraždí na vzájem kradou kritizujou tak co je lepší krást vraždit nebo nosit tanga.

x (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

Takže ty seš ten nabušenej...ty pičo já narozdíl od tebe makám ty kurvo zato ty se válíš doma jako prase nefachčenko běž dělat a nebudeš mít čas někoho buzerovat na takový hajzle jenom dělám

Martina (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

no vidíš Martino, kdybys...Ne, nenosím je... ale na holkách to neodsuzuju, pokud tedy nepatří do kategorie boubelek, tam je to taky nechutnost.

Dušan (St, 1. 8. 2012 - 18:08)

Až pochopíte, o čem tenhle mizerný a krátký život je, tak posedíme u piva. Zatím si tu s tím vykleštěncem pište pičoviny. Čest práci a rukám (i Vašim mozkům) klid.

Martina (St, 1. 8. 2012 - 16:08)

Dušane, ty jsi opravdu...To opravdu je k smíchu. Já jsem se chystala do postele s docela hezkým, atraktivním mužem. A věřte, nevěřte, sundal své značkové Diesly, které mu velmi slušely. Pod nimi jsem nalezla žluté stringy. Bylo to opravdu k popukání a víc jsem ho nechtěla vidět. Muž v tangách vypadá fakt jak debílek.

Koutecký (St, 1. 8. 2012 - 15:08)

Doc. Vykleštěnec, nebo...Dušane, ty jsi opravdu nechápavý teplouš!! K smíchu je muž nosící tanga, tedy ty a tobě podobní. Normální muž o koupi nebo nošení tang vůbec neuvažuje.

Pánská tanga (St, 1. 8. 2012 - 15:08)

Doc. Vykleštěnec, nebo...jsou jedním z hlavních znaků mužské homosexuality.

Dušan (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

Doc. Vykleštěnec, nebo proktolog, to je jeden a ten sám vyděděnec ze společnosti. Nikdo se s ním nebaví, tak čeká ,kdo mu tady odpoví. Vykleštěnce je třeba provokovat, oni natáhnou kopyta sami ze vzteku, že si z nich dělají tangáři srandu, je to tak ,vykleštěnče?

tom (St, 1. 8. 2012 - 12:08)

Zajímalo by mě, zda ty nenávistné vzkazy píše jeden nebo dva lidé pod jinými jmény nebo je skutečně taková nenávist k tangařům. Já občas tanga plavky nosím, podotýkám občas, a víceméně žádné neg. reakce nejsou. Buď si mně nikdo nevšímá, nebo se jen koukne a nic víc. Velkým zastáncem tang nejsem, ale občas je to dobrá změna, hlavně nenám pak celou bílou prdel. Holt anonymně se ty nadávky píšou, co?

doc. Nunvář (St, 1. 8. 2012 - 12:08)

Takže ty seš ten nabušenej...To si pište, že je to on!

Normální (St, 1. 8. 2012 - 12:08)

plavčíci nato serou ti se...Takže ty seš ten nabušenej tangáč zlodějíček, co se "poškubal vlastním škubátkem" ? :)

Pavel (St, 1. 8. 2012 - 09:08)

kupovat pánský tanga mi...Pane prosím nehýbejse máme těch kokotů z města dost a nikdo už to nebere ani do kuřeích párků to není:(

Pavel (St, 1. 8. 2012 - 09:08)

A tobě kolega Proktolog...Já jsem myslivec a škodnou a trpící zvěř bohužel musím uspat brokama:(

doc. Nunvář (St, 1. 8. 2012 - 09:08)

Z Tvého komentáře....

A...A tobě kolega Proktolog zašije prdel!

Reklama

Přidat komentář