Reklama

Paroxetin

Eva (Čt, 27. 1. 2022 - 15:01)

Užívá tady někdo Argofan chtěla bych se zeptat jestli není návykový

Anonym (Ne, 6. 6. 2021 - 13:06)

A za kolik?

AnonymH (Čt, 27. 5. 2021 - 19:05)

Pokud někomu zbyl nějaký paroxetin koupím. [email protected]

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Antidepresiva bez předpisu - http://hespac.com/deprcz.htm
Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

jana (Čt, 3. 5. 2018 - 22:05)

Ted psali že z paroxetinu a mimo jiné i amitriptylinu se časem vyvine demence...tak pozor i bych tomu věřila - farmeceutické firmy ale mlčí..

Barbara (Pá, 26. 1. 2018 - 00:01)

Ja ho beriem asi tyzden a pol... Ahoj.mam tie isté príznaky ako ty.zrychli sa mi tep a dýcham rychlo.az mi to prišlo že mám ďalší panický atak. Musela som si dať lexaurinu lebo to bolo na nevydrzanie. Berieš ho ešte?

Barbara (Pá, 26. 1. 2018 - 00:01)

Ja ho beriem asi tyzden a pol... Ahoj.mam tie isté príznaky ako ty.zrychli sa mi tep a dýcham rychlo.az mi to prišlo že mám ďalší panický atak. Musela som si dať lexaurinu lebo to bolo na nevydrzanie. Berieš ho ešte?

Tak, tak! (Ne, 28. 2. 2016 - 21:02)

Přece všichni máme právo na opravdu kvalitní zdravotní péči, plně kvalitní, zdravý a dlouhý život! A vy ostatní, přidejte se k tomuto
názoru! Protestujme, bojujme a ozvěme se! Nastal čas státní reformy!

Tak, tak! (Ne, 28. 2. 2016 - 21:02)

Je vidět, že paní Petra má největší přehled, zde na diskuzi! Přikláním se k Rebelce! Opravdu to chce co nejdříve zahájit reformu celého zdravotnictví! Chce to opravdu pátrat a přemýšlet! Lékaři-psychiatři, musí svým pacientům umět zajistit kvalitní péči! Zatím
se tak děje, ale pouze na soukromých klinikách 21. století, za velmi předražené ceny, které si mnoho lidí nemůže z finančních důvodů dovolit! Lékař je povinen dát lék, ať je to na úzkost, nespavost, deprese! Existují odběry krve, moči a slin k měření mozkových neurotransmiterů, kortizolu, melatoninu atd.! Léky se dávají pacientům přímo na míru! Dále by se mělo pátrat detailně po všech infekčních, bakteriálních, virových, plísňových a především prvokových a parazitárních zátěžích, těžkých kovech! Takováto vyšetření mají hradit zdravotní pojišťovny! Lékař-psychiatr, ještě lépe psychosomatik, musí podat svým pacientům léky bez vedlejších nežádoucích účinků! To jest bez rizika serotoninového a neuroleptického maligního syndromu, bez sebemenšího přibírání na váze a psychomotorického útlumu! Avšak vysoce účinné a především, bez rizika závislosti! Také psychoterapie by měla být plně hrazena zdravotními pojišťovnami!
V současné době je psychoterapie nadstandardní metoda, kterou si klient u svého psychoterapeuta platí! Možná, že jsou ve cvokhausech psychoterapie grátis! Ale zase tam své pacienty, opravdu oběti, nacpou antipsychotiky, antidepresivy, až je úplně odrovnají! Vznikají další nemoci-především obezita poruchy jater a ledvin, zvýšený cholesterol, cukrovka, infarkty, srdeční arytmie, parkinsonismus, demence a jiné! Co dělají české zdravotní pojišťovny? Naprosto nic! Jenom hrabou pro sebe peníze, staví si paláce! Na lidí z vysoka... Však víte co! Je nejvyšší čas vyjít opět do ulic a chrastit klíči před Ministerstvem zdravotnictví! Pokud takových pacientů, skutečných i potenciálních obětí, na kterých se psychiatrie podepsala a kterým hrozí poškození zdraví z psychiatrické léčby, najde většina, je třeba se ozvat veřejně, nejen na této diskuzi! To platí nejen o psychiatrii, nýbrž i o ostatních lékařských oborech! Hanba celému českému zdravotnictví! Je to banda doktorská! Nebojme se a nestyďme se ozvat! Chceme odpovídající zdravotní péči! Nejsme žádní hlupáci, tak jak vy si o nás myslíte!

Nikol (So, 27. 2. 2016 - 22:02)

Paní Marto, vy jste brala Mirtazapin? Kolik kg jste z něho přibrala?
Jak dlouho jste ho brala?

Rebelka (So, 27. 2. 2016 - 21:02)

Mirtazapin nebrat! Ať si ho psychiatři berou sami a tloustnou po něm! Uvidíme, jak se jim to bude líbit! A ten jejich slavný APO-PAROX, ten ať si přiberou k tomu! A můžou tloustnout ostošest!!!
Paroxetin taky nebrat!Farmaceutické firmy si mastí kapsy, neboť lidé jsou víc a více nemocní! A na vedlejší účinky léků dávají zase další léky, pak další a další! Tady musí přijít velmi brzy revoluce v celém,, slavném českém" zdravotnictví! Ale to se všichni zdola musí razantně vzbouřit! Tak, jako se vzbouřili studenti 17. listopadu 1989, proti komunistickému režimu! Chce to jít přímo před Ministerstvo zdravotnictví. Tam mít proslov a vypískat samotného ministra a celý zkorumpovaný zdravotnický systém! Dnes už nejsou lidé jenom hloupé stádo ovcí, nýbrž díky médiím a internetu mají mnohem více znalostí a poznatků, než čeští doktoři! Chce to sebrat odvahu a říci:,,Děkujeme, odejděte!" Lékaři odcházejí, ale do ciziny, kde si nahrabou pro sebe více peněz! Pane Bože, kam ten svět spěje!!!

Jana (So, 27. 2. 2016 - 19:02)

Na nespavost mi byl...Trittico můžete použít na spaní i jen v případě nouze na spaní. Není nutné ho brát denně ;)

Marta (So, 27. 2. 2016 - 19:02)

Trittico také vůbec...Trittico na spaní pomůže vždy- je to jen otázkou vyšší dávky. Po mirtazapinu se šíleně nabírá.

Petra (So, 27. 2. 2016 - 19:02)

Paroxetin patří k...Máte téměř pravdu, ještě se na youtube podívejte na psychofarmaka- peníze s cejchem smrti a Diagnostický statistický manuál, je to na totéž téma, co dokument Bez života.
Jen v jedné drobnosti nesouhlasím: anxiolika a hypnotika jsou též psychofarmaka, ze skupiny benzodiazepinů: skutečně na nich vzniká mnohem rychlejší tolerance a tedy závislost, rozhodně velmi brzy, při částém užívání a dříve, než na antidepresivech. Na druhé straně, opravdu se po nich netloustne a pokud je člověk užije příležitostně, je to lepší, než brát AD.
Osobně jsem zkusila obojí a nedoporučuji ani jedno. Jsou i jiné možnosti, jak se vyhrabat i z těžkých stavů- myslete a zapátrejte.

oprava (Út, 23. 2. 2016 - 10:02)

Mně...

Mne (Út, 23. 2. 2016 - 00:02)

Trittico také vůbec nepomohlo. Nespavost řeším anxiolytiky, nebo hypnotiky. AD a AP striktně odmítám! Některé typy úzkosti a nespavosti, bohužel, antidepresivy, ani antipsychotiky, nejdou řešit vůbec!Z Trittica jsem neusnula vůbec! Působí i mírné žaludeční potíže, i v malé dávce! Byl mi doporučen Mirzaten. Ale řeším váhu, tak jsem rovnou odmítla! Z toho, jak vypadám, bych měla mnohem horší úzkosti, než mám. A kdyby se všichni, co berou BZD a hypnotika, měli jít léčit na odvykačku, tak by léčebny rozhodně nestačily!!!,, Na to berte jed," že ne! Jen se to nesmí
s tím alkoholem kombinovat dohromady! Mám nadprůměrnou inteligenci a paměť mi anxiolytika rozhodně neničí! Ale je to věc názoru a osobních postojů! Není mi po nich špatně, ani netloustnu! Zatím mi pomáhají.Samozřejmě, chodím i na psychoterapie! Beru bylinky a k tomu se zdravě stravuji!

Lada (Ne, 3. 5. 2020 - 06:05)

Nápis mi [email protected], jak dlouho se může brát Lexaurin?

Čau (Po, 22. 2. 2016 - 23:02)

Paroxetin patří k antidepresivům, po kterých se extrémně přibírá, ale má výrazný protiúzkostný účinek! Hm, to je fakt dobré! pěkná blbost! Antidepresiva způsobují emoční oploštělost, apatii, citovou otupělost!Navíc výrazně zasahují nejen do mozkových neurotransmiterů, ale i do hormonů v celém těle, např. štítné žlázy! Proto to extrémní tloustnutí! Také neúměrně zvyšují chuť k jídlu, díky snížení leptinu - hormon štěpení tupů, a ghrelinu, to je hormon sytosti! Hrozí serotoninový syndrom! Trittico je možná o něco lepší, ale také má nežádoucí vedlejší účinky! Není vůbec nijak extra zázračné! Mnoha lidem nezabere! Komu vyhovuje, nechť ho bere! Nic proti ničemu! Hypnotika a anxiolytika ve spojení s protialkoholní léčebnou?!
Pěkná volovina! Anxiolytika a hypnotika mají málo nežádoucích účinků! Většinou nemají žádné NÚ, ani příbytek na váze! Navíc zaberou hned a jsou dobře tolerována! Pokud jde o úzkost s nespavostí, jednoznačně anxiolytika, nebo hypnotika, když už by to nešlo jinak řešit! Anxiolytika= anxieta= úzkost. Hypnotika jsou přímo na spaní. Anxiolytika nebo hypnotiky, to si, prosím, nepleťte! To je jako kdybyste srovnávala hrušky s jablky! Trittico rozhodně není zcela bezpečné a bez vedlejších účinků!
Rozhodně není všespásné a rozhodně nesedne každému! Ale když Vám vyhovuje, tak ho berte dál! I na antidepresiva vzniká závislost!
Ale toto Vám stejně lékaři neřeknou! můžete se podívat na YOU TUBE Bez života! Je to o nebezpečnosti antidepresiv! Ale já Vám je, Terezo, neberu! Ani nikomu jinému! Každého věc! Na úzkosti a nespavost jsou, podle mne, antidepresiva a antipsychotika, úplná blbost! Jako kdybyste kvůli malé jiskře, polévali celý dům, aby Vám neshořel!!! Když nepomůžou psychiatři, je třeba hledat dál-alternativní medicína, psychoterapie, zdravá strava atd.! Ale nechť se každý ve svém životě rozhodne, jak uzná za vhodné! každého věc! Psychiatři z vás, mluvím teď ke všem, udělají blázny! Já nikoho nepřesvědčuji, ale pouze varuji! Každý svého štěstí strůjcem! Hodně štěstí. Čau!

No. (Po, 22. 2. 2016 - 21:02)

Na nespavost mi byl doporučen Mirtazapin. Musím potvrdit, extrémně se po něm přibírá! Tvoří se i otoky kotníků! Rozhodně nedoporučuji! Možná těm, kteří, krom nespavosti, trpí ještě výraznou podváhou a nechutenstvím!Léky zcela neodsuzuji, ani nejsem jejich zastáncem!
Rozhodně jsem proti trvalému a dlouhodobému užívání jakéhokoliv
léku, pokud to není krajně nezbytné! Preferuji především psychoterapii, bylinky a zdravou stravu!

Tereza (Po, 22. 2. 2016 - 15:02)

Dobrý večer, Pavlíno! Vy...Souhlasím s ostatními, zrovna paroxetin je antidepresivum, po němž se přibírá extrémně, i když je pravda, že má velmi silné protiúzkostné účinky. Anxiolitika a hypnotika jsou blbost, vzniká na nich rychlá tolerance a závislost a pokud se člověk neléčí psychozerapií, skončí leda v odvykací léčbě mezi alkoholiky. Na spaní a silně proti úzkostně je výborné antidepresivum Trittico, nezpůsobuje narozdíl od skupiny SSRI sexuální dysfunkce ani přibírání na váze, beru ho několik let a naopak jsem zhubla, spím po něm, jak mimino, žádné úzkosti. Má jedinou nevýhodu: vydržet počáteční ospalost, než si člověk zvykne, ale sedativně působí všechny léky proti úzkosti, včetně paroxetinu, povzbuzující AD se píšou na jen utlumené deprese, po těch je zase nespavost, takže vždy zpočátku je nutné něco vydržet. Trittico ale zdaleka nemá tolik počátečních NÚ jako jiná AD a také se snadno vysazuje. Jinak souhlasím s ostatními, lékař je tu pro pacienta, nikoliv naopak, dobrý doktor se snaží najít to nejlepší řešení pro pacienta, ne mu nutit něco, co má pro něj takovéto následky. Chce to ale ozvat se a pokud je lékař debil, vyměnit ho.

Reklama

Přidat komentář