Reklama

PARUKY-PRÍCESKY

Simona (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

to clipinhair stránky jsou pořád aktuální, taky jsem tam kupovala a taky jsem s těma vlasama co mi přišly spokojená

Alča (Po, 17. 7. 2017 - 09:07)

Aha, super, díky přímo za stránky, jdu to pročíst.Přemýšlím, zda právě koupít nebo ne a jaký atd

Belina (St, 12. 7. 2017 - 09:07)

Alčo ne e. Dělají se i z pravych vlasů. Mrkni treba na clip-in-vlasy.eu

Alča (Čt, 22. 6. 2017 - 09:06)

A ty clipy , příčesky se dělají jen z umělých vlasu?

Sárinka (Po, 16. 4. 2018 - 20:04)

já mám clip iny z clipinhair.cz, není to tak drahé holky, mám je už 2 roky, někdy je používám i denně a pořád mi vydrží a je to super, že mě nic netlačí, jak ty natrvalo našité vlasy, to byl pro mne vždy trest, ale já prostě chtěla mít vždy dlouhé vlasy.

Tea Dubín (St, 14. 3. 2018 - 17:03)

Nechce nekterá z vás prodat...já mám clipiny objednané z www.clipinhair.cz a jsem s nima spokojená nejvíce. Jsou totiž z pravých lidských vlasů, fakt nejde poznat, že nejsou moje. Přemýšlím, že si tam objednám i culík, dá se z něj udělat moderní drdol.

renata (St, 26. 10. 2016 - 15:10)

Je mi 13 let a s mamkou jsme se loni v adventu přihlásily na adventní trhy do wídně.Mamka je černovláska na krátko ostříhaná.Doma má blond paruku krásné blond vlasy až po ramena.Někdy mi ji půjčíNáhodou jsme tam objevily obchod paruky a příčesy.Mamka neodolala a koupila si paruky dvě.Jednu tmavou kudrnatou a druhou dlouhovlasou s růžovým melírem.A tak¨na cestu dom jsme obě jely v parukách.Mamka mi dala vybrat jakou.Já si vybrala tu kaštanovou kudrnatou .Mohu doporučit navštívit zahraničí. Mamka si tu první paruku koupila v německu.A moc jí sluší.Je z ní krásná blondýnka.

Zuzka (Čt, 25. 2. 2016 - 10:02)

Nejlepší výběr má podle mě hotstyle,tam si i můžete v případě když si nebduete jistá barvou, délkou apod.zajít přímo k nim do salonu a tam vám poradí a klidně i pomůžou vybrat přímo na místě bez nějakýho objednání předem,.Já sem tak šla se jen zeptat ale rovnou jsem si nakonec nechala poradit co a jak s tím a ty vlasy tam nechala prodloužit a parááda :)

tttt (Po, 30. 12. 2013 - 12:12)

sasa

Míša (Po, 18. 1. 2016 - 12:01)

ahojky, přemýšlím, že si koupím cli in, zatím jsem se nerozhodla jestli nějaké melíry nebo spíš nějaké delší s mojí barvou, kdo má podle vás nejlepší výběr a ceny?

Dana (Po, 28. 12. 2015 - 11:12)

Zdravíčko, já můžu doporučit www.humanhair.cz tam mají kvalitní příčesky,našla jsem na fb na clip in humanhair i videa slavných kteří jen osí a různé fotky a vypadá to fakt pěkně.Já je mám doma pár týdnů takže za sebe pořádně zatím nemůžu říct jak je to při dlouhodobějším nošení snimi ale zatím super:-))

Monča (Po, 28. 12. 2015 - 11:12)

Šla bych do humanhair, měly je i někteří vystupující ve Stardance, nebo i Jandová v superstar v posledním díle tak to už podle mě o něčem svědčí.Já mám doma jednu sadu od nich a zatím jsem moc spokojená.Dobře to drží na vlasech a hlavně nevypadávají vlasy a netřepí se.Předtím jsem měla clipy odjinud a to byla katastrofa.

Miška (St, 25. 11. 2015 - 11:11)

Já volila značku podle kamarádky která je do toho blázen a má jich plnej šuplik :D Z toho skoro každou sadu od jinud. Mě se líbily ty co měla z hotstyle tak sem si je taky pořídila a jsem spokojená:)

Eliss (Ne, 18. 10. 2015 - 22:10)

Ahoj, zajímalo by mě jak jste vybírali clip in? Podle čeho jste zvolili značku?

Marťa (Čt, 23. 7. 2015 - 13:07)

Ahoj chci se zeptat, co máte doma příčesky na clipech, jestli je těžké si to nasadit? a jestli nejsou vidět spoje?

Petule (Po, 29. 6. 2015 - 21:06)

Mám tyto clip iny http://www.hotstyle.cz/ jsou kvalitní a drží. Hlavně se neopotřebovávají a i po nějaké době vypadají jako nové takže to za ty peníze fakt stojí

Lajča (St, 24. 6. 2015 - 14:06)

ahoj já si objednávala ted nedávno culík, taky vypadá moc pěkně

Linduška (Po, 22. 6. 2015 - 12:06)

Také mám péči o vlasy odtud http://www.humanhair.cz/13-pece-o-clip-in-vlasy Jsou tu dobré ceny a kvalitní zboží, můžu jen doporučit

Marika (Ne, 21. 6. 2015 - 23:06)

Já používám péči o vlasy humanhair

Sam Hawkins (Čt, 18. 6. 2015 - 10:06)

Na svůj skalp používám suchý zip,je teď pořád větrno takl abych ho někde nemusel sbírat,to byl teda trapas.

Reklama

Přidat komentář