Reklama

Pás cudnosti

Karel (Čt, 15. 4. 2010 - 00:04)

mám PC florentského typu -...Tohle už je na mě dost..Neříkám nechat se omezit vrámci partnerské hry, ale mít na sobě opásání jako robocop? A co říkáš v pohodě higieana? Nevím netahám s sebou pořád petku nebo stříkačku jen abych se ošplouch..Jak to řešíš, když jdeš na pivo s kamarády a jde spolu do pískovny? To utečeš na mísí a zavřeš se tam jak stydlín?

Karel (Čt, 15. 4. 2010 - 00:04)

Máte tady nekdo CB6000 z...Mám od nich CB6000 a je naprosto v pohodě. A cena je velice přijatelna, tak nevím proč platit takových peněz za originál, protože tohle ja naprosto to samé jen za méně peněz. Na co fotky to ti nestačí ty co tam mají? vypadá fakt stejně:)

MKP (St, 14. 4. 2010 - 20:04)

ahoj, omlouvám se za...mám PC florentského typu - Neosteel sportovní (má vzadu lanko). Velkou potřebu jsem schopen vykonat absolutně bez potřísnění, malou potřebu jsem nucen vykonávat v sedě, poté je potřeba důkladné opláchnutí potřísněných míst (injekční stříkačka, malá PET lahev s otvorem) a následné osušení. Pokud se očista neodbude, je možné udržet úroveň hygieny na velmi vysoké úrovni.

Tribute (Út, 13. 4. 2010 - 13:04)

Máte tady nekdo CB6000 z MySex? jak je na tom? muzou byt nejake fotky prosím?

Tribute (Út, 13. 4. 2010 - 10:04)

Ta mmoje o tom ví. Sama neví jak se k tomu postaví, nic méně se oba těšíme na další novou věc... Strašně rádi experimentujem, ale druhej fakt je že na CB mě láká něco víc... asi ten pocit bezmoci a oddanosti...

Pavel (Út, 13. 4. 2010 - 05:04)

Zatim jeste zadnej, ale chci...Nedělal bych to..Taky jsem do toho vletěl po hlavě a nesplnilo to moje očekávání..Nevím co čekáš??Chceš zamknout a nechat bez povšimnutí a zájmu několik týdnů??Jestli jo tak do toho jdi..Mě to nebavilo musím cítit zájem partnreky a její vzrušení z mojí bezmocnosti..Nejsem typ co by byl zamčený jen proto, že si na něho nemůže sáhnout..Chce to zvážit co ti to dá a co veme a hlavně taky jestli to chce Tvá žena. Ne každá touží po stále zamčeném nadrženci, ale každou to určitě láká v rámci hry...

Tribute (Po, 12. 4. 2010 - 19:04)

Zatim jeste zadnej, ale chci poridit CB6000

Katka (Po, 12. 4. 2010 - 18:04)

Zajímalo by mě, na čem se...Nemám tušení, ale říká se to. Doktorka nejsem.

synonym (Po, 12. 4. 2010 - 15:04)

Poradte, mám dát pritelkyni...Zalezi co pouzivas za typ, ale hadam ze cbx000, a tam rozhodne potrebujes nejdriv najit kombinaci velikosti, ktera ti padne, a ktera bude nositelna i relativne dlouhodobe.

Tribute (Po, 12. 4. 2010 - 13:04)

Poradte, mám dát pritelkyni klic hned a skocit do toho po hlave, nebo radeji nejdriv vyzkouset par dni sam???

Tomas (Po, 12. 4. 2010 - 11:04)

Zajímalo by mě, na čem se zakládá ten názor, že by doba odpírání neměla přesáhnout měsíc.

Katka (Po, 12. 4. 2010 - 00:04)

Hledam holku z Prahy nebo...Škoda, že nejsem z Prahy. Zamknula bych a zahodila klíč. :-)

Petr (Ne, 11. 4. 2010 - 23:04)

Je tu někdo z Ústeckého kraje či okolí ??

Katka (So, 10. 4. 2010 - 12:04)

Vážená Katko, netvrdil...No tak všechny zasvěcené informace nebudou nikdy nikde. Bohužel je pak na rodičích, aby dávali informacím správný kontext. Ale je tu problém, které dítě se vám svěří, že čučí na SM stránky. Pravdou je, že by teoreticky mohlo napadnout nějakého adolescenta omezit masturbaci. Ale pochybuju, že by to vydržel déle jak měsíc. A co vím, tak pokud doba odpírání nepřesáhne měsíc, měla by být neškodná. Konec konců bych nakonec musela takového adolescenta obdivovat za pevnou vůli. Tu já v tomto věku neměla a nikdy mít nebudu.

Tribute (So, 10. 4. 2010 - 12:04)

Lidi nechte toho kritizování.. Někoho to prostě vzrušuje, nikdo to nedělá z donucení. To že se to někomu nelíbí je jeho věc a dělat to nemusí a naopak. Souhlasím s katkou, v tomhle věku mě taky zajímala jen masturbace a nahý ženský a ne pás cudnosti, kterým bych se o to připravil. Nejsem ted o moc starší (21), chci to ale změnit. Nechci už tak často masturbovat, nehledě na to že mám plnou hlavu nemravností a mám strach z toho, že povedou až k nevěře. Takže mimo to, že mě představa uzamčení a naprostého oddání mé milované vzrušuje a naplňuje, ale už nebudu mít možnost podniknout něco, co nechci.

tomáš (So, 10. 4. 2010 - 09:04)

Ahoj. Neví někdo jak...ahoj, omlouvám se za "blbou" otázku, ale jak je to s vylučováním a hygienou v případě florentského typu PC? to se jako musí každý den sundat a umýt, nebo je ten otvor zasunut do análu tak, že lze bez problémů vylučovat??? díky

Hledam klicnici (So, 10. 4. 2010 - 02:04)

Hledam holku z Prahy nebo okoli ktera mi uzamkne do pasu cudnosti. Je mi 22. Jak casto mi odemknes je na tobe a taky co za to :)
Napis mi na: [email protected]

DMR (So, 10. 4. 2010 - 00:04)

Já osobně nesouhlasím....Vážená Katko, netvrdil jsem, že nejde o slušnou diskusi, a ani se nezasazuji o návrat k "cenzuře", byť říkám, že nebyla úplně na škodu. (z toho asi plyne váš nesouhlas?) Problém je v polovičatosti. Děti se dnes přes internet dostávají k nejrůznějším praktikám erotického sebeuspokojování, aniž by měly hlubší znalosti. A je obrovské množství jedinců, kteří mají dispozice k paralelním formám uspokojování - speciálně SM praktiky k nim patří. Soudím, že je jasné, kam mířím i bez toho, že to budu dále rozvádět. Pokud se dospělí partneři dohodnou, že si budou pomoci PC hlídat svoji věrnost, je to jejich věc. Ovšem klec na penisu může vzrušovat adolescenta z jiného, výše uvedeného důvodu. Nasazovat si ji za rozumné a zdravé nepovažuji - a to je ta souvislost, o které mluvím. A jen tak mimochodem, byla tu zmínka o tom, že PC nejsou pravděpodobně starý středověký vynález, ale rozšířily se výrazně mj. v době antimasturbační manie - a opravdu si myslíte, že nějakého adolescenta nemůže napadnout toto řešení ve chvíli, kdy se jemu samému znelíbí frekvence vlastního onanování? Říkám jen, že když už zde tato diskuse vznikla a je anonymně volně přístupná, považuji za správné, aby v jejím rámci zazněla i náležitá varování. Zkrátka když už otevřenost, tak úplná.

Katka (Pá, 9. 4. 2010 - 23:04)

Omlouvám se za vstup do...Já osobně nesouhlasím. Sexuální otevřenost považuji za prospěšnou. Navíc pochybuju, že pás cudnosti je zrovna praktika, kterou by chtěl kterýkoliv třináctiletý kluk zkoušet. V tomto věku kluci spíše přicházejí na způsoby, jak se nejlépe vypustit, než na to, jak si toto potěšení odpírat. Myslím, že toto přijde až časem. Navíc, toto je celkem slušná diskuse.

no (Pá, 9. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj. Neví někdo jak...časem se možná dopracujete i k tomu že mu tam vrazíš i flašku od okurek,možná i minimax..........netrousí už takhle náhodou?!?chudák svěrač...........

Reklama

Přidat komentář