Reklama

Pás cudnosti

Beata (So, 13. 3. 2010 - 16:03)

Omlouvam se pokud budu znit...To si nejsem jistá. Já u přítele rozhodně pozoruju rozdíl, když v pásu není a alespoň 3 dny je. Když není, je to také obstojný partner. Ale občas trochu pohodlný a rozhodně s rezervami. Při pobytu v pásu cudnosti z něj jeho nadrženost udělá plastelínu, ze které si můžete udělat co chcete. Ta moc, kterou nad ním získám je neskutečná a někdy až těžko neuvěřitelná.

synonym (So, 13. 3. 2010 - 15:03)

Mně by také zajímal popis...Omlouvam se pokud budu znit prilis kriticky, nesnazim se hadat, ale nejsem si jisty jestli si nepletes pricinu a nasledek.

Neni to take tim, ze muz, ktery je ochotny nechat se zamknout, je ten typ muze ktery bude ke sve partnerce pozornejsi, a ktery by ji takhle pomohl i bez toho zamceni?

Ono otiz doufat, ze zamcenim chlapa do pasu cudnosti z nej vychovate idealniho muze, je znacne nejista metoda. Normalni chlap, pokud fakt bude chtit ven, se ven proste dostane. A frustrovat muze, kteremu tohle nic moc nerika, neni zrovna recept na spokojene partnerstvi, takze chtit ho tim zmenit nejspis nebude fungovat.

Beata (So, 13. 3. 2010 - 12:03)

Nechci nikoho urazit, ale...Mně by také zajímal popis chlapců a chlapů, jak delší abstinenci prožívají.

Já rozhodně u přítele pozoruji zvýšenou oddanost a snahu potěšit mě. Byli jsme včera na plese. Jako ve spoustě jiných míst (skoro všech!) v šatně nebyly židle nebo křesílka a tak jsou ženy, přezouvající se do plesových střevíčků nuceny absolvovat proces zutí se, stoj na jedné noze a přezouvání. Připadá mi neuvěřitelně bizardní a ponižující v drahých šatech, s vlasy od kadeřnice a s perfektním make-upem balancovat naboso a manipulovat s botama v igelitce!!!
Můj přítel (na konci týdne s pásem cudnosti) byl jediný, kdo na začátku i konci plesu automaticky šel do podřepu, vyměnil mi kozačky za lodičky a naopak. Přála bych vám vidět tu závist v očích ostatních kamarádek, jejichž partneři "splnili" společenskou povinnost předáním kabátů partnerek šatnářce. Pokud by můj zajoch pás neměl a nebyl v nejistotě, jestli mu ho dnes ráno sundám, nevím, nevím, jestli by byl táááklhle pozorný.
Je to jen příklad, ale snad ilistrativní...

synonym (So, 13. 3. 2010 - 09:03)

Nechci nikoho urazit, ale...Asi tak stejne jako prvnich 24 hodin, akorat uz to trva dele. To vis, chlap, ten na to mysli porad, je jedno jestli to naposledy bylo pred par hodinami nebo pred tydnem :-)

Paradoxne, pokud uz je to delsi dobu, tak se cloveku treba i chce min. No, vlastne nechce, ale na sebe pysnej jak dlouho to vydrzel, a tak chce pokracovat v te abstinenci.

Ale asi bych takhle nemohl fungovat bez intimity. Nebyt uvnitr, nebo zustat bez orgasmu, to je OK, ale nesmi to byt o tom ze sex vubec ne. Sex si clovek muze uzivat i bez te tresnicky na dortu v podobe vyvrcholeni, nevadi mi ani privest partnerku do stavu totalniho uspokojeni a vycerpani jenom usty, ale chci byt chten :-)

Katka (Pá, 12. 3. 2010 - 22:03)

Nechci nikoho urazit, ale trošku se z této diskuse stává bordel. Nevím jak ostatní, ale já mám docela problém se v tom orientovat. :(
Chtěla jsem se zeptat mužské částí: Jaké to je delší dobu abstinovat. Myslím, jak to fyzicky pociťujete?

Zuzka (Pá, 12. 3. 2010 - 17:03)

tak dialog se nám změnil v monolog

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 14:03)

http://zena-bohyne.blogspot.com
dost mě inspiruje tohle

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 14:03)

u myti neni,ale kontroluje...a jak dlouho t tak nechává bez výstřiku?

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

u myti neni,ale kontroluje...ok už tomu rozumím. mrzí mě ta hanka že už tu neni

petr (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

u myti neni,ale kontroluje aby zustalo jen u myti

petr (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

ano,rozhoduje

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

spatne jsem se vyjadril.beru...a o tom kdy tě odemkne na něco jiného než na mytí tedy rozhoduje ona? A při tom mytí je u tebe?

petr (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

spatne jsem se vyjadril.beru si ho na sebe sam od sebe.manzelka ma klic a pujcuje mi ho na myti.jinak ne

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

No je to nádhera a ještě...Hanko jsi tu?

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

to chapu,kazda na to neni.ja...to by mě nebavilo sám si dávkovat

petr (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

to chapu,kazda na to neni.ja si zamceni davkuju sam i kdyz manzelku mam.a je to bezva.

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

ten se mi líbí nejvíc, už se dělá i v imitaci chromu a dřeva. Zatim mě ale nikdo nezamyká. Miluju svoji ženu a ta nechce a od jiné nechci já

petr (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

aha,ja mam CB 6000 a uzivam si to

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

hanka nám asi odešla

Adam (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

ne ja pod zámkem nejsem, já jen občas dostanu zákaz ejakulovat a nepodvádím. Možná na to časem dojde možná ne.

Reklama

Přidat komentář