Reklama

Pás cudnosti

don (Pá, 8. 3. 2013 - 07:03)

Done, mezi námi -...tak ja s tím nemám zatím žádný problem.. ale neosteel sem nezkoušel...díky za info...

XT (Čt, 7. 3. 2013 - 12:03)

XT , jak latowski a...Done, mezi námi - Latowského jsem již obdržel po úpravách. Sedět se v něm prostě ani přes to nedá. navíc je pod oblečením opravdu FEST vidět. Hygiena penisu je spíše nemožná než možná. zůstává v něm hodně vlhkosti - hlavně pod silikónem. Elektrika je na bázi elektro obojku pro pejsky. Orgáč s tím nelze dosáhnout. No, pokud mám být upřímný, tak Latowski zatím drží poslední místa. Neosteel je mnohem pohodlnější, hygiena je o 100% dostupnější a pohldnější, nezůstávají žádné mokre fleky. Po velké straně se dá umýt zadek pohodlně bez rizika v bidetu. Ale stále nehážu flintu do žita. když už jsem za to vyhodil peníze do vzduchu, tak to dotáhnu do konce :o))

XT (Čt, 7. 3. 2013 - 12:03)

Můžu tady pohovořit k...A jéje... je to stále do kola. Prostě to co drží na těle jen na varlatech, tak nelze považovat za pás cudnosti. Prostě to neplní onen účel. Bohužel 98% uživatelů si to nepřipouští. Skrátka: ČEMU SE DIVÍTE?

don (Čt, 7. 3. 2013 - 08:03)

XT , jak latowski a elektrika. zkoušel jsi? diky...

alík (St, 6. 3. 2013 - 18:03)

Můžu tady pohovořit k tématu??!! Pořídil jsem si kovový spiderwire2 a je to spíš hračka pro děti :/ Penis z toho vytáhnu bez mrknutí oka a to mám dle mého názoru běžnou velikost(žádný trpaslík to není). Varlata bez odemknutí nevyndám.Kroužek mám nejmenší.Menší už se nedělá.

pepe (St, 6. 3. 2013 - 10:03)

asi bude lepší se přesunout na forum cudnost.cz tady se to začíná nějak měnit a poslední dobou je tady sam magor

Kolemjdoucí (St, 6. 3. 2013 - 00:03)

Zdělení pro všechny na...Ravalopa Romik: Paranoia je zrádná nemoc. Spolu s demencí je to bohužel skoro až vražedná kombinace. Měl bys vyhledat odbornou pomoc, než bude pozdě a ublížíš sobě nebo někomu jinému.

XT (Út, 5. 3. 2013 - 01:03)

Zdělení pro všechny na...Pratele, asi tak fo: OMG!! WTF??!!

XT (Po, 4. 3. 2013 - 13:03)

Tak se mi zdá, že sev této diskuzi do které přispívám již pár let vracíme opět na začátek...Žádné nové poznatky, jen opakování a opakování.

Honza (Po, 4. 3. 2013 - 12:03)

Zdravím. Prosím vás, máte...Občas mě do něj manželka "za odměnu" navleče. Je to prima pocit být pod zámkem.Prvních pár hodin a dá se na to zvyknout bez problémů.CB6000 je prostě v pohodě a ten pocit je super.

Martin (Ne, 3. 3. 2013 - 22:03)

Dnes jsem zkusil mít CB6000 přes noc a zjistil jsem, že to prostě nepůjde. Jsem zvyklý spát na břiše a na zádech se mi usnout moc nedaří. Šel jsem spát někdy ve 2 hodiny, usnul jsem ve 3:30, ve 4:30 jsem se probudil kvůli erekci a potom jsem už neusnul. V 7 hodin jsem to sundal a šel jsem spát...

Ladia (Ne, 3. 3. 2013 - 10:03)

Druhá noc v CB3000 úplně v pohodě, žádná erekce nic, ráno jsem se probudil a CB drželo jen na koulích a byl hodně nízko sesunutý, ale sundat se nedal. Tak jsem ho vytáhnul ke kořenu a pohoda… ráno jsem zkusil vyměnit za kroužek trojku bez klícky a měl ho asi hodku a v klidu, prostě si musí zvyknout, takže časem přejdu stopro na 3ku kroužek, ale zatím nechávám 4ku… Četl jsem že by kroužek neměl být na pevno u kořene, ale měl by být volně, ale aby nešel sundat… mě se to ale líbí když je pevně u kořene, je v tom nějaký problém ? myslím pokud mi neotéká tak by neměl být žádný problém ne ? Jen vidím problém, když je na pevno sevřený u kořene, že se blbě přizpůsobuje při pohybu atd…

okipremi (Ne, 3. 3. 2013 - 04:03)

Tak jsme s přítelem byli v Německu ,jsem konečně změřen u Latowski,teď už jen čekat.Těším se jako děcko.Zatím jsem zamčen v CB 6000S,ale během 14 dnů bych měl dostat Neosteel,tak čekání na Latowski bude lepší.

Ladia (So, 2. 3. 2013 - 22:03)

Jinak očista po wc nejjednoduší je kališek s vodou a celou klicku namočit a oplachnout...

Ladia (So, 2. 3. 2013 - 22:03)

První zkušenost s CB3000? Ráno jsem si ho vyzvedl a hned ten den v práci nasadil a začal zkoušet ? První nasazeni bylo těžké kroužek číslo 5 a sotva jsem ho nasadil tak jsem dostal erekci :), říkal jsem si, proč tam není třeba ještě 6ka ?, ale nějak jsem to zvládnul, první noc podstatě spánek cca 3hodky, shrnul bych to nekončící erekci...druhý den už to bylo klidnější zjistil jsem, že 5 kroužek je docela v pohodě, tak jsem nasadil 4ku a tu mám i teď a v pohodě, je to příjemný, pohodlný. V klidovém stavu bych ale radši kroužek 3, ale když si ho nasadím tak v klidu je to super pěkně pevný a neškrtí, ale začnu mít hned erekci a je během chvilky tak tvrdý, že už nenasadím klícku... ještě to nedokážu tak krotit, tak zatím zůstávám na 4ce, V duchu si říkám, že by stálo za pokus se ožrat (to mi tak rychle neztvrdne), promazat olejíčkem a nasadit 3ku né-li menší a k tomu nějaké ty zoubky :)) Jinak člověk by ani neřekl, jak často myslí na sex, protože malý náznak erekce je hned cítit jak penis pracuje v klícce :) Jinak dneska mě čeká druhá noc, ale přes den jsem se docela naučil ovládat a zkoušel jsem i různé varianty odstředivých kroužků. Jinak mam nasazeno druhý den, dalo by se říct, že v kuse a mam neuvěřitelný pocit si ho vyhonit, normálně když jsem si ho vyhonil třeba 2x týdně tak pohoda, ale teď to nejsou ani dva dny a fakt bych… jako ty co jsou zavřený týden a déle klobouk dolů… ? Ještě budu zkoušet jestli bych zvládnul nejmenší zoubky při nasazení. Přítelkyně bude mít za cca 14dní narozky, tak mam ještě čas zkoušet, chci jí koupit nějaké erot. prádélko, nějaký dráždidla atd + předat klíčky se slovy hádej od čeho jsou ? Tak uvidíme, furt mi říká kde jsem tak dlouho z práce a jestli tam náhodou nějakou nemám atd… tak by mohla být ráda, vzrušená a přistoupit na roli klíčnice, paní ……Dosti by se mi to líbilo nějaké to dráždění v klícce plus jednou za týden/ dva týdny otevření a třeba jen vykouření od přítelkyně nebo sex a zase rychle do klece… Protože to jak jsem

MKTK (So, 2. 3. 2013 - 07:03)

Když si to sám nemůžeš odemknout,nezbývá ti nic jineho než to přes noc vydržet. Když si na to zvykneš, jde s cb spát i na břiše.

Martin (Pá, 1. 3. 2013 - 22:03)

Zdravím. Prosím vás, máte někdo zkušenosti s CB6000? Dokázali jste ho mít i přes noc? Jaký jste měli pocity? Budili jste se v noci často? Dokázali jste s tím spát i jinak než na zádech?

Předem mockrát díky za odpovědi.

XT (Čt, 28. 2. 2013 - 13:02)

ja měl opačný problém...Ideálnína ranní erekce je Latowski - je to pocit srovnatelný s vagínou, měkké a velmi příjemné - občas, když se žalud opře o měkkou stěnu je to až dráždívé. Neosteel je kapku horší :o)) Málo místa a kovové stěny od větracích otvorů mám občas vytlačené značky v žaludu, ale rozhodně větší komfort než s CB!!

XT (Čt, 28. 2. 2013 - 13:02)

Zdravím, můžu se zeptat...Video!?

Tenkou silonkovou ponožku - né silonkové kalhoty!! prostrč cca 5 cm otvorem na močení, vsuň penis a pomalu vytahuj. Penis zůstane uvnitř a silonku vytáhneš.

Trénuj!!!

pepa (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Ahoj Olco,

jak nosi tvuj...ja měl opačný problém než v esku napuchl mi v klasickém cb a v esku v pohodě protože tam nemá šanci se predkožka přetáhnout a ti nedochází k napuchnutí a ranní erekce je problém u všech typu na koule bouhžel

Reklama

Přidat komentář